Kam az saha materska laska!(22.1.2012)

Mateřská láska musí mít své hranice. Šmitec ....(6.8.2010)

Příběh o morálním selhání, odpovědnosti a touze po obyčejném lidském štěstí. Strhující portrét utahané ženské, která se v zoufalé situaci dopustí zoufalého činu, bezesporu náleží mezi nejvýraznější a nejpozoruhodnější televizní kreace Věry Galatíkové, velké české herečky.(5.5.2016)

Základní téma je dobré svou mnohoznačností a charakterovou bohatostí. Postavy nejsou jen nějaké deklamující postavy, ale díky tomu, že mají jako každý rozporuplné povahy, z nich vychází i obyčejné lidské drama, podané uvěřitelně a s možností mnoha výkladů.(29.1.2012)

Ze začátku mi vadily příliš spisovné a neživotné dialogy, ale druhá polovina všechno vynahradila. Výborné herecké výkony, zajímavý vývoj vztahů a proměny osobností, pozoruhodné epizodky (například Simona Stašová). Trochu mě rušila - možná záměrná - práce s účesy - Věra Galatíková jako ulíznutá šedá myška a Milena Dvorská stylizovaná do podoby přestárlé prostitutky mi moc neseděly.(22.9.2009)