Kletba promění pohledného arogantního mladíka ve stvoření, které představuje vše, co předtím nenáviděl. Vychutnejte si moderní převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře. Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř. Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá? (HBO Europe)

Patroxi

Zajímavý film jen mě štval pohádkový příběh bez pošahaného začátku je to opravdu krásná romantika ve které se vidí mnoho dnešních lidí hlavně mladých super povedeno. i přes pohádkový začátek 5 hvězdiček. ()

Lusy44 odpad!

Pro mě absolutně trapné ztvárnění Krásky a zvířete...Pointa samozřejmě dobrá, ale netvor vypadal hrozně a samotné výkony herců ani nekomentuji...veškeré dialogy nesmyslné...Pro mě odpad! ()

Pythonator

Kráska a zvíře pro mladistvé IQ tyqáče. Živoucí cool tetování stromu na kterém se v zimě oběví dokonce i vánoční osvětlení, to už je příliš. Neil Patrick Harris jako slepec vybojoval pro film jednu hvězdičku. ()

Lady Marcy

,,Podívala ses na mě a řekla si žes viděla horší. Když jsem s tebou, nepřipadám si šerednej." Nojo, je to trošku takové klišé a jednoduché zpracování s milou hudbou, ale mě se to moc líbilo, hlavně scéna ve skleníku. A Vanessa Hudgens je opravdu kráska :)) ()

amazonica odpad!

Nemám slov. Co to jako mělo být? Chápu, měla to být nějaká novodobá Kráska a zvíře, ale já bych to spíš nazvala novodobý guide na únos člověka, který setříháte tak pohádkově, že to ani nevypadá nelegálně. ABSOLUTNĚ NECHÁPU, jak si tvůrci mohli myslet, že by to mohl být DOBRÝ NÁPAD. Vždyť už i originál je občas vcelku sus, natož moderní předělání. Teď k ději...Týpek si napřed vyhlídne holku, která vyhovuje jeho požadavkům, pak ji NĚKOLIK DNÍ STALKUJE, následně, když vidí příležitost, jak se k ní dostat blíž, začne VYDÍRAT JEJÍHO OTCE tím, že by na něj policii prásknul vraždu a nějaký další ilegální kravniky, a chce po něm, aby mu dovolil si ji NASTĚHOVAT K SOBĚ DOMŮ. S jeho svolením ji teda unese a uvězní ve svém bytě (kdy bych ráda podotkla, že ona musí přestat chodit do školy a do práce a realně prostě ani nesmí ven), A PAK SE DIVÍ, ŽE HO NEMÁ RÁDA A NECHCE SE S NÍM BAVIT? A pozor, to není všechno. Po několika dnech či týdnech, ona začne být trochu víc kamarádská a on hnedka využije příležitost a asi s pomocí stockholmskýho syndromu ji svede a téměř jí vlastně i donutí se do něj zamilovat. A nakonec ona ještě k tomu zjistí, že jí CELOU DOBU LHAL A VYDÁVAL SE ZA NĚKOHO JINÝHO, a co udělá? Ano, správně, všechno mu to s úsměvem odpustí a řekne mu, jak strašně moc ho miluje! No já mám dost. Já mám fakt dost. ()

Thalin

Už jako puberťačce, kdy jsem to viděla poprvé, mi to přišlo tak trošku trapný. A v dospělosti už dost. Ta myšlenka krásky a zvířete je tu zpracovaná pro pubertální publikum a stejně to moc nefunguje. Charaktery jsou ploché, záporačka byla vyloženě směšná a sám hrdina je nudný. ()

MAD_HOLUB

Vynikajúce. Hned keď som si prečítal tú zmes žánrov "Fantasy/Horor/Romantický", vedel som že to nebude strata času. Páčilo sa mi to napriek tomu, že prehnanú romantiku pomerne neznášam. Námet je geniálny, to sa snáď ani pokaziť nedalo. Aj keď sa mi trochu nepozdával herecký výkon Alexa Pettyrera (neviem či si len na toho herca neviem zvyknúť alebo je jednoducho ešte príliš mladý a neskúsený vo svojej brandži), presvedčili ma herecké výkony ostatných postáv. Dokonale bola podľa mňa vytvorená postava Kendry, a ak k tomu pridáme brilantný výkon Mary-Kate Olsen nie je jednoducho o čom. Nesmiem zabudnúť podotknúť že Neil Patrick Harris je jeden z mojich najobľúbenejších hercov. Snáď jediný film s ceduľkou "romantický" ktorý u mňa dostáva 5* ()

BenNat

Kráska a zvíře je pohádka, u které mnoho z nás vyrůstalo. Zpracování se dočkala hned na několik způsobů, z této verze ale nejsem vůbec moudrá. Samotná stopáž ve mě vyvolávala paniku. Za hodinu a dvacet pět minut se vystřídalo velmi svižné tempo - to hlavně z počátku, kdy jsem měla potíž sledovat celkové dění, aby následně dospělo do hodně táhlého konce. Nemluvě o tom, že vše podstatné vám prozradí už trailer, na nic víc se těšit nemůžete, samozřejmě vyjma konce, který ale, pokud jste Krásku a zvíře viděli nebo četli, stejně znáte. Zvíře v podání Alexe není nijak děsivé, i když u něj alespoň oceňuji nenucené hraní, které na druhou stranu poněkud ztrácí jeho zoufalou snahou o poameričtění svého britského akcentu. Vanessa působila dost přehraně, Harris byl fantastický, ale jedna postava celkový dojem bohužel moc nespraví. ()

Gazzellka

katastrofa. cakala som viac, aspon uroven po paty twilightu. som sklamana. hviezda za alexa na hrazde prvych 30 sekund a za mery kejt olsen a jej krasne namaskovanu witch bitch. inak zhola NIC. ()

LoveAshley

Na tenhle fim jsem se dlouho těšila. Obvzlášť kvůli Mary-Kate Olsen, na jejíž herecký výkon jsem byla, po těch letech co se filmovým plátnům vyhýbala, velmi zvědavá. Světoznámý příběh o krásce a zvířeti, který byl zasazen do prostředí střední školy. Zajímavý nápad, špatná realizace. První polovina filmu byla velmi chaotická. Některé scény byly příliš krátké a přišlo mi, že vůbec nevysvětlovaly to, co by vysvětlovat měly. Například scéna, kdy otec Lindy zastřelí drogového dealera a hlavní hrdina Kyle, okamžitě navrhne, že se o dívku postará, protože se bratr zastřeleného dealera se bude chtít otci s velkou pravděpodobností pomstít a Lindy něco udělat. Nad touhle scénou jsem nevěřícně kývala hlavou, řekla bych, že i já bych po pár pivech vymyslela lepší scénář. Navíc jsem celou dobu nechápala, jak se mohla tak nevinná a dobrosrdečná Lindy zamilovat do takového idiota, jakým Kyle na začátku skutečně byl. Druhá polovina filmu už mi tolik nevadila. Velká láska, pominutí kletby a happy ending. Co se hereckých výkonů týče, M-K Olsen zahrála roli čarodějnice na jedničku, Neil Patrick Harris perfektně obohatil příběh pár vtípky a Vanessa Hudgens (kterou mám bohužel stále spojenou s umečenou Gabrielou z Muzikálu ze střední) ukázala, že není zase tak špatná herečka. Převážně díky M-K Olsen a NP Harrisovi dávám o hvězdičku navíc. Film neurazil, ale ani nepotěšil. Vhodné pro nenáročného diváka na příjemné sobotní odpoledne. ()

EMILEK007

Možná by ho měli nechat ošklivýho celý film - vypadala líp a líp i hrál. Film není nějak převratný, ani příběh nevybočuje ze standartní linky, ale zase se mu nedá upřít kouzlo - vztah hlavních hrdinů je tam zachycen daleko lépe než v jiných rádoby romantických filmech. Alespoň jim diváci věří, že se mají opravdu rádi. Vypadá to, že od Twillight bude svět plný zrůd a monster. Normálně bych dala 3*, ale jsem měkká a musím přidat za dokonalou práci maskérů (jako zrůda byl víc sexy než normálně). Jen nevím proč označení horor? Nějak jsem se zapomněla bát, nebo nebyl důvod? ()

Escapar

Film sa mi páči, lebo je peknou, hravou a modernou adaptáciou mojej obľúbenej Disneyovky Kráska a Zviera. Kendra v podaní Mary-Kate Olsen je v skutku na ´zožratie´ a na úrovni, dodáva filmu potrebné tajomno a mágiu pre danú adaptáciu. Myslím, skrátka, chutný príbeh lásky s troškou fantázie . ()

Galeana

Propadák. Nemám ráda ty stupidní rádoby chytré filmy, ve kterých postavy pronášení věty, které by normální člověk nikdy z úst nevypustil. Hlavní dvojice byla příšerná (Hudgensku nemám ráda a Pettyfer neumí hrát). Jedna hvězda za Harrise a postoj společnosti k ošklivým lidem a taky za tetování. ()

Jops

kvuli cemu se na to vyplati podivat je Vanessa Anne Hudgens :)) Jen diky ni jsem ji dal dva bodiky, protoze na ni se kouka proste skvele :)) Kraska a zvire v modernejsim pojeti. ()

treeny

Na to, že skoro vůbec nesleduji romantické filmy, byl tento film příjemným překvapením tohoto žánru. Film skvěle plynul a já jen mohl čumět na celkem slušně natočenej děj. ()

mg6683

Ja dávam 4 hviezdy - pretože mi bolo od začiatku jasné, že nebudem pozerať oskarový trhák. Prvých 10 minút mi dej ale liezol na nervy, hlavne všetky tie biele interiéry, ale po premene už to bolo fajn. Musím uznať, že Pettyfera som žrala viac ako netvora, než v reálnej podobe. Bolo zaujímavé aj sledovať ako Harris zahrá slepého učiteľa - čo sa mi páčilo, lebo som mala pocit, že len preniesli Barneyho do iného filmu :O) Takže pre mňa príjemná oddychovka k popcornu a upršanému počasiu... ()

laco176

No co k tomu dodať, krásni herci, krásne herecky, cele je to určene pre určitú skupinu divákov. Je to také Twilightove, teenagerske. A podla mňa tvorcovia sa presne trafili. Takže ja ako 45 ročný som na tom nič nevidel ale moja dcéra bola nadšená. Pan Daniel Barnz podarilo sa vám to natočiť dobre. ()

hito

"Dokážeš si tú lásku predstaviť?" Tak jednoduché a primitívne. Kráska a Zviera v 86 min, nečakajte toho veľa. ()

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

15.02.2012

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?

05.05.2011

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)