Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

Naki

Úžasná podívaná v podobě tance, muzika vybraná hlavně aby odrážela um Christiny a děj, který nemá absolutně žádnou myšlenku nebo poselství. Jestli tohle měl být pokus o romantický příběh, tak jediný "pokus" byla Dianna Agron, která se tam objevila maximálně na 1min, pokud nepočítám jednu fotku a neustálé řeči o milence v NY. Na druhé straně boj o místo tanečnice byl daleko zajímavější, i když také postrádal jakoukoliv originalitu. ()

cerbygerby

Muzikál s hereckým obsazením v podobě Christiny Aguilery a Cher. Ani tu tolik nejde o ten děj, který je jasný hned od začátku, kdy neznámá vstoupí do lokálu a potom se z ní stane hvězda, ale jde o ten hlas Christiny, a taky tady ještě vypadá k světu, néé jako teď baculka :)) takže mě tohle hooodně bavilo a musím dát plné hodnocení 5* a 91% ()

guri

Hlupucky a presne nalinajkovany scenar bez jedinej aspon trochu prekvapivej odbocky zachranuju jedine tanecne a spevacke cisla a dokonaly Stanley Tucci. ()

SiMMaS

Hvězdu dole za příšerný příběh... ale ta hudba a obecně provedení jednotlivých "čísel" je opravdu vynikající:) ()

Lasombra

Cher jako zpěvačku nemusím,ale tady mě překvapila jako herečka a role jí pěkně sedla. Zato Christina mě po nějaké době začla pěkně štvávat.. první část se nastartovala docela slušně, ale pak už se to jen vleklo a měla jsem pocit, že sleduji jen samé videoklipy. ()

Adrushka

Nejsem si jista jestli jsem byla nespokojena víc s hlavní hrdinkou (Christina Aguilera má sice nádherný hlas, ale jako herečka mi prostě nesedí) nebo příběhem ( který mi už od začátku připomínal Coyote Ugly). Naopak soundtrack je to nejlepší co mi film přinesl. Nesmím zapomenout na Kristen Bell, která sice změnila barvu, ale nezklamala. Burlesque je pro mě rozporuplný film, ale nelituji, že jsem ho viděla. ()

dawes

I když je schéma filmu dost jednoduché,tak ani za ty 2 hodiny to nenudí.Hudba i choreografie jsou příjemně sladěné,a i když příběh určitě neni přelomový a hluboce promyšlený,tak je alespoň rozumně složený a vstřebatelný.Takový hudebně romantický oddech, který bych řadil spíše k tomu lepšímu. ...Aguilera mě dost překvapila. ()

Oonika

Nemůžu si pomoct, ale fakt se mi to líbilo! Bylo to rajcovní, ale zároveň vkusné... Samozřejmě, že Cher ani Christina nejsou žádné velké herečky, ale ničím mi nepřekážely. Výborná taneční čísla, hezké tanečnice a třešnička na dortu- pekelně sexy Eric Dane :) ()

liberator

● niekto vie spievať a niekto hrať - v prípade spievajúcich herečiek vo Varieté platí to isté ako v prípade Alicie Keys (Secret Life of Bees, Smokin´ Aces) - patria jednoznačne na pódium, nie pred kameru. ()

ER

Slepenec rádoby romantiky,tanečních a hudebních čísel,svůdných dívek,který mne moc nenadchl. Evidentní snaha vytřískat diváckou "účast" (rozuměj peníze) na jménech, než na filmovém řemesle. Jakákoliv soudržnost příběhu a vazba na hudbu (jak např. v All That Jazz) je povrchní a dramaturgie pofiderní. A kde není moc kumštu, přichází na řadu make up, a barvy,aby to vše zastřely. A samozřejmě sličné pusinky. No,aspoň na něco se dá dívat. ()

tentation

Tady jsem se právě přesvědčila o tom, že i největší hvězdy jako Christina Aguilera a Cher se mohou uvrtat do podprůměrného muzikálu jako je Varieté...Vlastně kdyby nebylo těch dvou, tak se na to ani nedonutím dodívat. Snad poprvé se mi stalo, že jsem se na film dívala tři dny. Ale tak abych tomu tak nekřivdila, tak oběma zpěvačkám patří poklona za písničky "You Haven't Seen The Last Of Me" a "Bound To You", a když bych teda vůbec neřešila ten děj, tu pointu příběhu a zaposlouchala se jen do písniček, tak bych tomu dala průměrné hodnocení :D ()

Cerion

Smál jsem se od začátku do konce. Jen asi něčemu jinému než zamýšleli tvůrci. Varieté by se lépe chytlo jako komedie, než jako drama. O muzikálu už ani nemluvím. Taneční prostředí poskytuje mnohem větší potenciál, než jaký je využit ve filmu. Christina Aguilera má jakýs takýs pěvecký talent, ale na plátně nemá co dělat. Nevěřil jsem jí ani slovo. Vlastně jsem nevěřil vlastním uším, když někdo začal ve filmu mluvit. Tak stupidní scénář jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám že neuslyším. Opravdu nevím na čem tento film stojí, protože herecké výkony to nejsou, hudba až tak úchvatná není a romantika to není ani omylem, zvlášť, když si divák první půlku filmu myslí že tam není heterosexuálního chlapa. ()

Martin79

Velkým plusem jsou pro mně dvě věci. Jednoduchý (místy opravdu trochu moc) a zbytečně nekomplikovaný děj a božská Cher. Christina Aguilera je podle mně a čistě jen pro mně, velké mínus (což pravda souvisí s tím, že já tuhle "hvězdu" nemusím), a pozitivní na ní pro film je to, že se spolu s Cher výborně doplňují a jsou si v kontrastu, ale to je zásluha Cher nikoli Aguilery. Mám slabost pro takovéto snímky, žel bohu nesmí být v hlavní roli někdo (Aguilera), koho fakt nemám rád. Proto 2 *. ()

sehe

Americká burleska to je kabaretná zábava,estráda so striptízom,farebnými kostýmami,svietením.Tento muzikál je gýčový a má happy end do 24 sekúnd,ale úžasné spevácke výkony Ch.Aguilery a Cher a dobré tanečné výkony a svietenie a vôbec američania muzikály proste vedia robiť. ()

Petulka88

Jelikož tenhle druh filmu nijak zvlášť nemusím a Christina Aguilera je mi celkem volná, nic zvláštního jsem od Varieté nečekal. O to větší bylo moje překvapení. Příběh je jedno obrovské klišé a nemá cenu ho tady rozebírat. Mnohem důležitější je, že je na co se dívat. A to doslova. Choreografie je nápaditá a když k tomu přidáme fakt, že tanečnice nevystupují zrovna v kožiších, nelze než konstatovat, že vizuální stránka filmu je opravdu výborná. Písničky jsou více než poslouchatelné a Christina není rozhodně tak špatná herečka, jak jsem se domníval, i když filmu dominují jiné její přednosti (a nemyslím jen zpěv). No, tohle Varieté se prostě povedlo a já nemůžu jinak než dát 4 hvězdičky. ()

mira.l

Je teda pravda, že Ch. Aguilera coby zpěvačka mi nic moc neříká a jsou na pohled hezčí ženské než Cher, a ten film je dějově takovej nic moc výraznej, až trochu pitomej, ale přesto dávám 4,sice takový ušmudlanější,ale čtyři. A to proto, že za prvé mám tyhle hudební filmy vcelku rád a za druhé musím uznat dvě věci, a sice že Christina, na jejímž řekl bych velice slušném výkonu je vlastně celý film založen, má velice zajímavý hlasový fond, některé písničky v jejím podání byly opravdu působivé, a když se nad tím zamyslím, tak jsem se celé ty skoro 2 hodiny nenudil. Jak tu taky zaznělo, od Christinina live sóla to dostalo docela náboj a spád aspoň po té hudební stránce.Pokud to srovnám s podobně zaměřeným Moulin Rouge, tak o tom jsem to říct teda nemohl. Až to uvidím ještě aspoň jednou, třeba napíšu víc:). EDIT 14.12.2015 Po druhém shlédnutí na DVD i s bonusy musím konstatovat, že nemám vlastně co vytknout. Pokud se na to člověk dívá s tím, že to bude z převážné části muzikál, dostane po hudební stránce velmi slušně fungující muzikál s velmi slušnými pěveckými čísly, krásnými kostýmy - na pohled se na to hezky kouká; taky s trochou romantiky, sem tam okořeněný především hláškami S. Tucciho, není co řešit. Přidávám na plný počet. ()

waska

Přiběh je sice omšelý a nic nového nenabízí, ale mopc pěkná show, pěkné písničky a stále stejně úžasná Cher. ()

Sammy.Boy

Nekonečná pastva pro oči i pro uši. Takhle nějak by měla vypadat decentní a vkusná burleska se vší tou noblesou a třpytem, který k ní patří. Jedinečná Christina Aguilera a nezapomenutelná Cher. ()

Armin82

Film je hroznej odpad pro pubescenty, ale pro mne, jakožto fanouška krásných žen, to byla slast pro oči. Sice nejsem fanoušek Aguilery, ale musím říct, že jí to ve filmu fakt seklo a hlas má famózní. Kvalitu ve filmu nehledejte, ale oči a uši si na své přijdou. 60% ()

Likan7

Pohádka o holce, která štěstí, poklad i lásku našla. A má mimochodem fantastický hlas a nejkrásnější tělo ever. Pokud máte rádi Aguileru, bude se vám to líbit. Je to prosté, příběh je jedno velké klišé ale díky odlehčené atmosféře to nebude vadit. Ono se tam totiž vlastně nestane nic špatného. Cher si střihne jednu píseň, Aguilera několik, je nádherná a Cam Gigandet taky. Takže budou spokojený všichni diváci. Jenže po filmové stránce je to rutinní nuda. Scénář nevybočuje a jednotlivá vystoupení jsou sice fajn, ale kdejaký videoklip je sestřihaný a natočený lépe a má větší drive. Tady se vám všechno slyje to jedné skvrny a nerozeznáte jednotlivé písně od sebe. Což o to, holky jsou nádherný, skvěle se hýbou a Aguilera tomu všemu vede, ale je milion způsobů, jak natočit takový film (muzikál, chcete-li) zajímavěji. Herecky potěší jen Stantley Tucci v roli věčně sympatického a optimistického homosexuála. O zbytku škoda slov... ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky