Nejzábavnější služební cesta všech dob je teď ještě bláznivější, protože přináší více divokých scén, šílených výstřelků a neskutečné legrace! Ed Helms (Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku) a John C. Reilly (Bratři z donucení) vévodí hvězdnému obsazení komedie, která ukazuje, co se může stát… když se pojišťováci utrhnou ze řetězu! Nesmělý Tim Lippe (Helms) vyráží do “velkoměsta” Cedar Rapids na důležitou konferenci, kde mu k jeho smůle zkříží cestu zkušený vymetač večírků (Reilly). Netrvá moc dlouho a Tim už se domáhá vstupu na party, nahý se koupe v hotelovém bazénu a podléhá kouzlu svůdné mámy od dětí. Jestli Tim tenhle víkend přežije, jeho život nikdy nebude jako dřív! (oficiální text distributora)

KapitanKuraz

Cakal som presne tento druh komedie ktory mam rad a nesklamala ma, dokonca som cakal ovela menej. Dej je plny a nenechajte sa na zaciatku odradit tutmakom (myslim postavu, nie herca) v hlavnej ulohe, on tomu este da. Na 85 minut akurat, ale na 5* to nema. Za mna lepsie 4*, cize 85%. ()

P@\/EL

Hodně nevýrazná komedie, kterou nebudu mít moc dlouho v paměti. Popravdě si ani nevybavuju, že by zde nějaká situace nebo hláška byla vyložené srandovní a stála za to. Mylím si, že se tvůrci měli daleko více odvázat. Drobným spestřením snad je jen menší románek mezi Timem a Joan. Ačkoliv je film nezáživný, tak se dá dodívat až do konce. ()

as-minor

Ed Helms je hercom z kategórie „NEherec”. A presne do takéhoto NEzaujímavo podaného filmu pasuje ako „riť na šerbeľ”. Je to zlé, trápne, nudné, kvalitatívne sa to potápa až na samé dno. Jediným prvkom, ktorý to ako tak zachraňuje je podľa môjho názoru zaujímavý námet. Ten je však aj tak dosť zle spracovaný. Myslím, že sa jedná o jeden z tých filmov, bez ktorých by sa svetová kinematografia úplne zaobišla. Ale takých je veľa! ()

Montmorency

V celku nezajímavé - málo humoru, snaha o další Hangover je více než zřejmá, nějak to prostě nezabralo, jak mělo...komediální je pouze J.C.Reilly a jeho "koupací čepice" :-) ()

smalldevil odpad!

Očekával jsem, že budu hodnotit jednu až dvě hvězdičky za Sigourney. Ale také jsem očekával, že to shlédnu až do konce a budu hodnotit stylem: "vymejvačka mozku o tom, že darmožrouti jsou nutní, ale sem tam jsem se pobavil". Ani jedno se bohužel nesplnilo. Od filmu jsem asi po 15ti minutách utekl k počítači, protože si nehodlám roztřískat televizi kvůli takové sr..ce a můj verdikt k filmu zní: "Nenávidím darmožrouty ještě víc než doposavaď. Film je největší a nejdebi...jší ko..tina za posledních nejmíň 200 filmů, které jsem viděl. Azylum proti tomuhle točí naprosto dokonalé prvotřídní sci-fi a Rosamunde Pilcherová je v mých očích od teď ta nejdokonalejší buchta a nejsladší šípková Růženka." Místní hodnocení "odpad!" je pro mne nyní naprosto nevýstižné a má grády asi jako odtučněný jogurt, neboť já bych chtěl hodnotit "!!! shit, shit, shit !!!". howg ()

somme

Uz kdybych pominula hlavni tema, ze pojistovaci touzi dosahnout poctivosti a pravdy. No,dobre, je to film. Film, ktery sliboval supr zabavu a nespoutanou jizdu, ale nic takovyho se ve vysledku nedeje a navic postava Eda Helmse je spis tak supr otravna. Znova uz nikdy. ()