Nejzábavnější služební cesta všech dob je teď ještě bláznivější, protože přináší více divokých scén, šílených výstřelků a neskutečné legrace! Ed Helms (Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku) a John C. Reilly (Bratři z donucení) vévodí hvězdnému obsazení komedie, která ukazuje, co se může stát… když se pojišťováci utrhnou ze řetězu! Nesmělý Tim Lippe (Helms) vyráží do “velkoměsta” Cedar Rapids na důležitou konferenci, kde mu k jeho smůle zkříží cestu zkušený vymetač večírků (Reilly). Netrvá moc dlouho a Tim už se domáhá vstupu na party, nahý se koupe v hotelovém bazénu a podléhá kouzlu svůdné mámy od dětí. Jestli Tim tenhle víkend přežije, jeho život nikdy nebude jako dřív! (oficiální text distributora)

Lumberjack

Mě se to moc líbilo, těšil jsem se hlavně na mého oblíbence Reillyho a i když tam byl divně ulíznutej a ultra-buranskej, dával filmu šťávu. Stejně jako suchar Ed Helms a i ostatní herci tam zapadli pohodově... Potěšila i minirolička Roba Corddryho... Škoda jen, že jsem se těšil na chatové pokračování (druhý díl), bohužel jsem se ho "dočkal" už v titulcích... ()

Angelos

Tenhle film je všechno, jenom ne komedie. Ed Helms tu hraje neuvěřitelně retardovanýho blbečka, kterýho jsem nesnášel už po prvních 10 minutách. No prostě katastrofa. Po všech stránkách špatný. 2* ()

sarfian

Príbeh nič moc, herecké obsadenie slabota a Sigourney sedí fakt asi len úloha vo votrelcoch. Celkovo je to nudný pokus s miestami trápnym akože humorom. hlavná postava je nezaujímavá a trápna. Velmi slabé...nevedel som sa dočkať konca. VIDENÉ 1x ()

Petulka88

Film, který splnil má očekávání. Nic jsem od něj nečekal a přesně to se také dostavilo. Nad vší tou marností jednoznačně vyčnívají trapné (místy vyloženě ubohé) vtipy a neuvěřitelně nesympatické postavy (zejména John C. Reilly). Hrůza, děs. Pravda, v druhé polovině jsem se 2x usmál, takže na odpad to nakonec nebude. ()

TommyDiamond

Nikoliv zábavné a bláznivé, ale zbytečné a hloupé. Naprosto nesmyslný film o pojišťovacích agentech. Takže kdo si chce pustil film u kterého se bude nudit a nezasměje se, tak tento je ten pravý. Ed Helms byl v tomto filmu nesympatický, trapný a nudný. Sigourney Weaver si v poslední době oblíbila filmy ve kterých má vedlejší nebo spíše malinké role (Bez dechu, Paul, Cedar Rapids). Nevím jestli to je výhra, ale zůstává v podvědomí diváků. Za tento otřesný zpletenec musím bát pouze jednu hvězdu. Celkově 20% ()

MaxForValue

Komédia bez humoru, Helms a Heche, ktorí by to mali viesť sú neskutočne toporný, potenciál Sigourney Weaver absolútne nevyužitý. Hlúpučký scenár snažiaci sa na záver o morálne ponaučenie, ktoré však vyznieva rovnako nemožne, ako celých 80 minút predtým. ()

Ruud36 odpad!

Tohle že měla být komedie? Stupidní příběh, trapné pokusy o humorné scény, po několika minutách filmu otravný Ed Helms, kterého jsem ke konci filmu chtěl zabít. Je to snad poprvé, co u filmu lituju, že jsem si ho pustil. ()

DonBraso

Nemůžu si pomoct,ale já jsem se u toho filmu i bavil a to bylo jenom o pojišťovácích,kde jeden (Ed Helms-na něj jsem si musel dlouho zvykat) a jeho banda včele se skvělým John C. Reillym který tam házel svoje erotický hlášky jak naběžícím pásu,ale podle mě je hodně trefný až takový fakt suchý.Jinak bohužel film nic světobornýho,ale na večer se i trochu pobavit není špatný..Isiah Whitlock Jr. z The Wire ()

SeldomSeen

Hodně lidí si nejspíš místy vzpomene na Pařbu ve Vegas (styčných bodů je víc než jen Ed Helms v hlavní roli) a za sebe pokorně přiznávám, že bych osobně asi radši zakalil s touto partou pojišťováků než s borci z výše zmíněného (výborného) snímku. Bylo by to přece jen bezpečnější... P.S. Pokud by se tento film náhodou stal "Malou Miss Sunshine" tohoto roku, tak Oscar za vedlejší roli bude Johnu C. Reillymu rozhodně slušet. ()

MUNRO

Docela příjemná komedie o srazu pojišťováků v Cedar Rapids.Celé potrhlé partičce jasně dominuje neotrlý John C.Reilly,naopak mám problém s Edem Helmsem.Jeho křečovité grimasy a gumový obličej na mně vůbec nepůsobí a do téhle role se zkrátka vůbec nehodí.Tohle obsazení mi přijde jako velké šlápnutí vedle.Takoví Vince Vaughn,nebo Will Ferrell by Helmse zmačkali jako papír. ()

PatrikP4

Tohle se moc Helmsovi nepovedlo obzvlášt po tom co člověk viděl Pařbu v Bangkoku téhož roku a nebo dva roky předtím Pařbu ve Vegas... škoda rozhodně lepší to mohlo bejt ale nedokázalo mě to naprosto nadchnout... ()

Gesicht

Jeden z těch příjemných "malých" filmů, kterými se prožene pár zajímavých figurek, zlo dostane na zadek a dobro zvítězí. K tomu pár geniálních konverzačních fórků a příjemné obsazení. Film na pohodový večer s drobet ostřejší mluvou. ()

montel

Pojišťovák Tim Lippe (Ed Helms) dostává od svého šéfa jedinečnou příležitost jak se předvést. Je vyslán na sraz pojišťováků, kde má pro firmu získat prestižní ocenění. To by ovšem nesměl být ubytovaný na pokoji se dvěma muži, kteří vyznávají leda chlast,holky a nezávazný sex. Tim se sice ze začátku zdráhá a v mysli má pouze úspěch firmy, jakmile se ale k partě připojí sympatická a zároveň drzá dívka Fox (Anne Heche) rozhodne se Tim poprvé v životě utrhnout pořádně z řetězu...Opravdu průměrná komedie absolutně nesrovnatelná s Pařbou ve vegas. Hlavní hrdina nesympatický až se divím, že na něj tolik ty ženské letěli. Ale děj i příběh je docela dobrý a na to, že dobrá komedie se hledá jen těžko, je Cedar Rapids sympatickou podívanou. 50% ()