Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

vojta033

Je to asi typ filmu, který se dá čekat, když v něm hraje Sandler a nemůžu říct, že jsem se ani jednou nezasmál. Ale Al Pacino mě tam ničil. Nedá se říct, že by měl dostat cenu za nejhorší roli, jak jsem někde četl, ale nevím. Co je příšerně napsané asi občas nemůže zachránit ani někdo jeho formátu. Ale on mi tam (nevěřím, že to píšu) skoro až vadil. Bez té postavy by to nebylo ono, ale měl to hrát někdo jiný. ()

shinlove odpad!

Důvody pro natočení tohoto filmu vidím tři: 1) Sandlera studio tlačilo, aby rychle natočil další film, protože se ví, že jeho filmy jsou většinou kasovním trhákem. 2) Sandler si myslel, že mu tahle blbost projde, když do filmu obsadí Al Pacina. 3) Cruise se potkal se Sandlerem na nějaké párty a vnutil mu svou manželku, aby si taky v něčem zahrála a Al Pacino se už taky dlouho v ničem neobjevil a tak si mysleli, že Sandlerův film opět navštíví mraky lidí. Každopádně - byla to kravina, kterou jsem od mého oblíbeného komika Sandlera vůbec nečekal! Fakt mě zklamal, je to jeho nejblbější film a vůbec nechápu, jak taková slátanina mohla vzniknout. ODPAD! :( ()

solver

Hvězdičku dávám za scénu v posilovně, to jsem se upřímně zasmál. Ale jinak ten film si maliny opravdu zaslouží, je to v celku prázdné, opravdu prázdné. Podruhé bych to nedal, a v kině? Nebýt těch lechtivých témat, je to dobrá komedie pro děti do 12 let. ()

chaosteory

Přesně podle očekávání. Zdejší a americké pokrytectví, o pardón myslím tím "dobrý vkus" zase udělal svoje, takže tu máme mnoho gurmánů, kteří vlezou do Mekáče, a pak čumí jak z jara na žemli. Tady už si pomalu zvykám, ale ty vzdělance na západě fakt nechápu, protože 90% jejich teen a niga komedií nestojí ani za vytření prdele. A teď k věci. Sandler udělal to, co mraky jiných předním (Lawrence, Murphy, Williams atd), vzal si ženský hadry a začal ze sebe dělat ještě většího vola než dřív. Osobně mám pocit, že zůstal nad propastí, kam zahučel Norbit i se svým Profesorem, rozhodně to není taková matlanina jak se může zdát. Nijak mě to nepohoršilo, neblil jsem a ani záchranku jsem nevolal, protože to byl prostě Sandler se vším všudy. Nakonec snad jen jednu malou maličkost na adresu Deppa, že má rád Biebra mu brát nemůžu, ale ať si proboha nedává na triko!!! ()

B.kaspik

Podle mě je to dost o názoru. Mě se tento film líbil. Adam Sandler je jedinečný herec, který k takovému typu komedie neodmyslytelně patří. A že ztvárnil dvojroli? To zvládl úplně skvěle. Přiznávám, že některé hlášky nebyly prvotřídní, ale vždy to nějakou jinou hláškou zachránil. Tento film patří přesně mezi ty filmy, u kterých lidé doufají, že nebude natočen druhý díl. Mě to za ty čtyři hvězdičky rozhodně stojí!! ()

Rychlasar

Adama Sandlera miluju, ale tenhle film mě příliš neoslovil a a ni nechytil za srdce. Bylo tam pár vtipných chvilek, ale taky velice trapných, které jsem ani z vtipné nepovažovala. To, že se tam v jednom kuse někdo mlátil a dával si facky vtip určitě nedělá. Jednu hvědičku stojí dát za herce, který hraje hlavní roli. Jinak myslím, ž mi stačilo jednou a naposled tento snnímek vidět. ()

Mort09 odpad!

Tak tohle je mega propadák. Viděl jsem spoustu špatných filmů, ale jen pár z nich bylo tak zlých, že jsem je neviděl do konce, a tento mezi ně patří. Trapné vtipy a otřesný Sandler v dvojroli, spolehlivě posílají toto dílko do filmového pekla! To že se ve filmu objevují i seriozní herci si nedovedu vysvětlit jinak, než tím, že byli pod vlivem drog! ()

Mates Hradecky

Od dob Vodonoše mám slabost pro Sandlerovky.Nehraji si na klubového diváka,rád si vypnu mozek a slupnu i nějakou tu emerickou ptákovinu.Opravdu jsem se snažil bavit,ale kde nic není,ani zubatá nebére...vtipné jsou prakticky pouze úvodní retro titulky zachytávající dospívání oněch dvojčat a pak už jenom nuda,nuda,šeď,šeď...A k tomu navýsost trapná rolička velikána světové kinematografie Al Pacina.Ale stejně si příští Sandlerovku opět pustím,byť už jen ze zvědavosti,jestli bude stejně slabá,jako tento malinový koktejl... ()

naytsirk

Mám Adama rád a vždycky se těším na jeho nový počiny. Ale tentokrát to opravdu nevyšlo. Dokážu se koukat na hodně přiblblý komedie, ale tohle už bylo opravdu moc… i na mě…. ()

Pavlo

Jack and Jill predstavuje Sandlerovku, ktorá by chcela byť dospelá, zábavná, inteligentná a mať myšlienku. No je to len klam, bo okrem pár úsmevných scén neobsahuje nič kvalitné. Ani herecké výkony - že pán Al Pacino (aj ty klesáš do vôd nevkusu!?)!! ()

A.lis

Námět tohohle filmu je ubohý, humor tohohle filmu je pokleslý. A ani dobří herci toho nemohou moc zachránit (ovšem získali mu 1*). Zápletka s otravnou sestrou by možná nebyla tak trapná, kdyby si Adam Sandler nestřihl dvojroli. Člověk by se pak některým rádoby vtipným okamžikům alespoň zasmál. Ale takhle mohl jen kroutit hlavou nad trapností každé vteřiny. Já bych zasloužila 5* za to, že jsem vydržela až do konce! ()

zero_zelo

buď sem to nepochopila nebo se umění filmu šoupe někam, kde se topím. co to je? to se vopravdu amíci a lidi současný doby plácaj do kolen při prdění a propocený posteli? to byl hodně tězce vydloubanej holub z nosu.. bez hlavy a paty bych tomu odpustila, ale ten primitivní pokud o humor, to je fakt smutný ()

hyde1987 odpad!

Tak, buď Al Pacino začíná být senilní, nebo nemá prachy, nebo si dal, když četl scénář, něco mooooc dobrýho. Sandlerovky obecně nějak moc nemusím, najdou se však výjimky a tohle je, bouhžel, jedna z těch negativních. Směrem do SRAČEK!!!! ()

Pythonator

Odpůrci Sandlera si jako vždy zanadávají, ale kdo se chce pobavit, tak se u filmu pobaví. Já se místy chlámal jako malé dítě. Bohužel jen místy. Tentokrát mě Sandler dost zklamal. Je to zřejmě jeho nejhorší film. Ovšem Al Pacino byl skvělý a paradoxně komediálnější než sám Sandler. ()

P@\/EL

Slušná komedie, která nabídne několik povedených gagů, ale až na pár vtipných okamžiků mi přišla komediální stránka filmu spíše průměrná. To asi bylo dáno i tím, že Jill je ve filmu ve všech ohledech nehorázně otravná. Upřímně se chová nesympaticky a rozhodně nevyzní jako komická postava, což asi nebylo skutečným záměrem tvůrců. ()