Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

k.rakonos

Tak tady nechápu tak tristní hodnocení. Je to komedie, oddychová rodinná komedie, kdy se hlavně v první třetině filmu bránice nezastavily. Pak to jde směrem k průměru, ale přesto nepokazí pohodový večer. Adam Sandler nezklamal. ()

verryiska

když jsem si četla recenze,musím přiznat,že jsem si to nechtěla pustit... pouštěla jsem si to se ,,strachem´´ z úplné ztráty času...nicméně konečný pocit není nejhorší...pro filmy se Sandlerem mám slabost,byť tohle není výhra,film století,myslím,že je to pohodovka,která se dá zkouknout..a vlastně ani neurazí :-)) btw.chtěla bych vidět,co by natočili ti,co dali,že je to odpad,))) ()

eMarka

Zdá se, že jsem jedna z velkého mála, kterou film okouzlil a rozesmál. Musím říct, že jsem se bavila po celou dobu filmu. Samozřejmě jako většina komedií, se ani tato nevyhne některým zbytečně "vtipným" momentům, ale není jich mnoho a povětšinou je to dílko velmi uspokojující. Splnil všem co jste od něj mohli čekat. Je to typický kus pro Adama Sandlera a pokud jeho stylu humoru neholdujete, automaticky se vám to nemůže líbit. Pro vás, kdo se rádi bavíte u jeho filmů, vám radím, zkoukněte tento film bez předsudků, které jste tady mohli nabít a užijte si fajn film. ()

malahradna

totálna kravina, totálny výplach....raz si pozrieť a umrieť...miestami vtipné, miestami trápne...vlastne ako drvivá väčšina dnešných komédii ()

Prometheus12

Jako milovník Sandlerova vtipu jsem se naprosto bavil, každýmu to sednou nemusí, ale já jsem byl naprosto spokojenej, něco takýho jsem čekal a proto jsem odešel z kina spokojen. ()

tomik1976

Tak tohle bylo velké sousto.Všichni se snaží vyždímat ze sebe nějakou vtipnou scénku,ale přichází trapná nuda.Tohle není Sandler jaký dříve býval.To je šílenost,která nemá obdoby!!Al Pacino kolik si za to dostal peněz?Dávám jednu hvězdičku jedině za cameo dvou osobností,John McEnroe a Johnny Depp.Nejlepší scény jsou,když hraje Eugenio Derbez,který dělá stejné vtípky jako v seriálu Rob.Mimochodem hraje,jak roli Felipe,tak své babičky!No a na závěr K.Holmes ta už asi nikdy nedostane roli,která by ji proslavila od seriálu Dawsonův svět.Sandlere tak už natoč nějakou pořádnou komedii,protože tohle bylo trapný až na půdu. ()

Daniela._._.

Šílené..A to nemyslím ani dobře "šílené"...Viděla jsem spoustu komedií,jejichž hodnocení také nebylo moc vysoké,ale tahle komedie, "uf"...1 Hvězdu dávám za to, že se má malá 5 letá sestra asi 2x zasmála. ()

Bednobuch

Dvě hvězdy jsem dal ze dvou důvodů. Jedna je za Johnyho Deppa, který se na chvíli ve filmu objevil a druhá hvězda je, protože mám rád Sandlera. Jinak bych dal bohužel odpad. Tři pěkné vtipy za celý film mi nemohli vyvrátit rozhodnutí. Každý, komu se líbili Machři, nebo Zkus mě rozesmát se tento film nemohl líbit. A Pacino si bohužel špatně vybral Sandlerovu komedii. Smůla ()

Ejvi

Trapárna jako blázen.. Chce se vám říct, že je to trapné až je to pěkné, ale tady to neplatí. Ojedinělé světlé momenty se ani náhodou nevyrovnají těm hrozným.. I Al Pacino má své dny.. ()

gastronom

Zatím od Sandlera to nejtrapnější co jsem viděl,mělo by to větší úroveň kdyby roli Jill hrála normálně herečka jemu podobná než on sám.1 hvězda za Jacka,1 za Al Pacina a 1 za Shaquilla. ()

MonkeyMarty

Docela volovina pro Američany! Vtip ušel! Adam Sandler je velmi dobrý a vtipný herec, ale na dvojrole je lepší Eddie Muphy! Tohle bylo jen vyhazování peněz! ()

Abin_Sur odpad!

Jedním slovem: Zbytečné. Je otřesné se dívat na Sandlera, jak hraje dvojroli těch nejstupidnějšíh postav, co kdy byly vymysleny a poté natočeny. ()

KristKrist

Film kde pochválím Adama Sandlera,co zvládl dvě role,i když po pravdě jeho ženská role mi přišla poněkud až moc ulítlá.Přesto má tento herec komediální talent. Pak Al Pacino,také hrající dobře a to je asi tak všechno. U filmu jsem se několika vtpíkům nasmála,ale podruhé bych se na to nekoukla, a to je co říct,protože na hodně filmů se dívám více než jednou. Nebylo to nějak hrozné,ale znám mnohem lepší komedie. Tohle je lehký podprůměr. ()

CelleDino odpad!

Neskutečný paskvil a důkaz , že i mistr se může utnout . Bylo těžké to dokoukat. Člověk u toho musí být opravdu dobře naloženej a trochu opilej . Nebo opačně. ()