Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Jiri9

Hrozná, ale hrozná blbost. Ztráta času už jen dle názvu. Pokud chcete nějakou lehko komedii Adam má spoustu lepších a zábavnějších filmů. Navíc nechápu jak mohl získat Ala. To na něj musí vědět obrovské tajemství. ()

andel36 odpad!

Jsem obrovský fanda Sandlerovských filmů, dá se říct, že všech, ale tohle nemá obdoby. Je to opravdu ten nejhorší film za celou kariéru Adama Sandlera. Celou dobu nuda a bohužel i trapný humor bez špetky vtipu. ()

mnaujohansso

Ze začátku rozpaky, potom nucený úsměv a nakonec i pár opravdu vtipných scén - je to takový typ filmu na koukání, když si potřebujete vymýt mozek, odpočinkovka, hlavně u ní nepřemýšlet a nehledat žádný hlubší smysl. ()

Annulka odpad!

Všeobecne nemám rada všetky tieto schizofrenické pokusy o "niečo". Na to sa proste nedá pozerať ani keby som chcela a to veru nechcem. ()

fifas2

S tímto výtvorem by se mělo postupovat dle Al Pacinových posledních slov v tomto snímku. Kdo toto dokoukal do konce (a to respekt), tak ví, o čem mluvím. Jedna hvězda za pár známých obličejů. ()

Youngova odpad!

Jak mi Adam Sandler přišel v určité době naprosto k popukání, tak moc ho nemůžu vystát v tomto filmu. Již od prvního rádoby vtipného gagu jsem měla chuť celý film vypnout a následně počítač vyhodit z okna, jelikož už byl také poskvrněný od tohoto neuvěřitelného blábolu. Nicméně jsem se odhodlala a řekla si, že nic přeci nemůže být tak hrozné, a že film se zatnutými pěstmi zkusím dokončit. To jsem ovšem neměla dělat. Celý snímek je stavěn na záchodových vtipech, ze kterých se vám dělá šoufl, z přehrávání Adama Sandlera, který si pro změnu střihl dvojroli (a dopadlo to snad hůř, než když to zkouší Eddie Murphy), a z hromady mnohdy až rasistických vtípků, které mohou rozesmát dítě do desíti let nebo naprostého zabedněnce, který v životě neslyšel lepší vtip než "Šli dva a prostřední upadl.". ()

El_Koko

Jedna z nejslabších Sandlarovek, kterou zachraňuje zejména naprosto dokonale sebeironický Al Pacino (ti, kteří nechápou co tam dělal, toho vědí o filmech IMHO asi tolik jako já o polní operaci hlavy- vážně kulový). Chvíle, kdy Al zvedne telefon od Jill uprostřed broadwayovské adaptace Krále Leara jasně odpovídá na otázku proč proboha takový velikán, který hraje v tolika opusech, nad kterými tolik znalců onanuje od rána do rána vystřihnul sám sebe v "takove sracce". Kdo si neumí udělat legraci sám ze sebe je vůl, a Al rozhodně vůl není. Vůl je tak trochu můj oblíbenec Sandler, který tentokrát scénář vážně nezvládl a v určitých chvílích se příběh buď sype sám na sebe, nebo ho táhnou věci typu Jillin papoušek, což je vážně moc i na mě. Jako vždy zvláštním způsobem sexy Katie "Už-Nejsem-Scientoložka" Holmes a jak už jsem řekl výše neuvěřitelný Al Pacino zachraňují 55% pro mě. ()

Hektor.Troy odpad!

No teraz celkom nechapem...ako je mozne,ze niekto ma rad trestnu lavicu,ktora bez debaty dobra oddychova komedia je,tak ma rad aj toto primitivne...fiasko???chcel by som vidiet co sa tym ludom v hlavach odohrava,ze nevidia rozdiel.a Al pacinovi tak isto ()

pf09

2* za rozflákanou (jedinou pro AlPacina) sošku Oscara, potřeštěného Sandlera a hlášku: "...jsem poloviční Žid... jak poloviční?... no jsem přeci ateista." Jinak průměrná komedie. ()

PinkButterfl

Napriek tomu, že niektoré Sandlerove filmy mám rada (50 krát a stále po prvý raz, Skús ma rozosmiať... ) , tento k nim určite nepatrí. Bolo pár scén, pri ktorých som sa zasmiala, ale bolo ich žalostne málo, prevládali scény, ktoré mi pripadali trapné... Takže za mňa nie, neviem, či si zaslúži vôbec 2 hviezdičky... ()

Onanista

Zjizvený tváři už asi chybí prachy a tak se upsala tomuhle velkýmu průšvihu. Podprůměrná sandlerovka s pár dobrejma scénama. ()

Jumper636 odpad!

Al Pacinovi musel režisér asi zachranit děti nebo tak něco, protože pro peníze ani pro dobrej nápad do toho určitě nešel. ()

Bianca. odpad!

Tento film považuji za naprostý propadák. Adam Sandler byl pro mě vždycky zárukou kvalitní komedie. Poslední dobou je to ale spíš naopak. Pár momentů, kdy se člověk zasměje by se našlo, ale drtivá většina scén je spíše trapná, než vtipná. Můj názor na tento film zní asi takhle: Naprostá ztráta času. ()