Děj filmu nás zavede do blíže nejmenovaného studia se všemi typickými postavičkami tohoto světa rychloobrátkové zábavy. Mladí začínající herci se tu potkávají s neskutečně prudivými hereckými legendami, režisér přicházející se svými nápady naráží na lokty ostré producentky, která sleduje vlastní zájmy, technici tu a tam něco pokazí a vše by běželo ve svých obvyklých zajetých kolejích, kdyby režisér Tomáš, hlavní postava filmu, nepřišel s odvážným nápadem. Aby zvedl sledovanost seriálu, vloží do děje postavu, která je inspirována reálnou postavou lobbisty - mafiána. Tím sice probudí diváky z letargie a sledovanost jen kvete, to ovšem neujde pozornosti ani samotného mafiána, který se v seriálu pozná a začne se po svém způsobu ozývat. Tomáš se pomalu, ale jistě, začíná ocitat ve velkých problémech. (A-Company CZ)

DK197

Tohle bylo tak bláznivé, že se to špatně hodnotí. Chvílemi vtipné, chvílemi trapné, někdy nudné a jindy jste doufali, že z toho konečně něco bude. Plné příjemných postav. A troufám si tvrdit, že scény vyvedené do absurdity byly záměrné. Ale zase ta překombinovanost. Ani ryba, ani rak prostě. Pozitiva mažou nedostatky, nedostatky shazují pozitiva. Tak 50%. ()

dogrose odpad!

Tohle jsem od Procházky nečekala. Divadelní hru znám, a i když nepatří zrovna mezi mé oblíbené (příliš nastavovaná kaše), líbí se mi její absurdita, jsou tam fajn hlášky. Jenže, co funguje v divadle, nemusí fungovat ve filmu. I absurdní scény musejí mít svou kompozici. Tohle bylo strašně trapné, roztěkané, z původní hry zbyla jen ohlodaná kost (což by mi nevadilo, kdyby to mělo hlavu a patu). Mádl je možná sympatický, ale jeho herecký rozsah je velmi omezený, všechny role i situace hraje stejně, leckdy se nepozná, zda brečí, nebo se směje. Jinak obsazení prímové. Film tepe věci, které sám nezvládá. Navíc podpořeno Státním fondem kinematografie? Fakt síla, nechci takovou filmařinu podporovat, a proto posílám do stoupy. ()

strobl.r

Pohodová komedie ideální po náročném dni. Parodie na věčné a nekonečné komerční seriály. Možná, že je zde film až příliš podhodnocený, viděl jsem mnohem horší filmy, které tu pro změnu jsou v červené linii. ()

JB001

Cesta k moři se mi líbila, ale tohle se moc nepovedlo. Naštěstí jsem to viděl až na Netflixu a s vypětím všech sil jsem vydržel až do konce. ()

pencho

Nevím jestli to byl záměr, ale tento film byl stejně stupidní a měl stejně blbý product placement jako seriál, kterému se tam vysmívali. Jediná známka či alespoň záblesk inteligence film měl, když v něm ukázali, že ví, kdo je to Fellini a Almodovar. Radši jsem ani nehodnotil. ()

Cesty timem

Proč jsou v tom filmu ještě reklamy, když je jich už sám dostatečně pln? Protože peněz z reklam není nikdy dost. A devastace lidí reklamami není zřejmě nikdy dostatečná! Nikdy víc! ()

Sa.sa

Úsměvná komedie o natáčení seriálů tak nějak ze života... 😀😀😀 Jinak to má spád, skvělé hlášky i zajímavé prostředí... Tak nějak to vypadá i ve skutečnosti, když se musí zaplnit čas vysílání a honí se sledovanost na prvním místě...! 😅😅 ()

kamilek2 odpad!

Ano scénář má někde světlé chvilky, které svádí k tomu dál sedět na židli a dívat. Bohužel, když vyjedou titulky tak si musím říct a proč? Proč jsem na tom v kině? Ano , šel jsem na Mádla protože ho jako herce mám rád, ale taky jsem šel na zábavu a na film a to další bohužel už nepřišlo. Tak, že uplně podvedených bych se neměl cítit, ale říkám si co bude s českým filmem dál. To budou v kinech dávat Ordinaci v růžové zahradě ? Opravdu si někdo myslí , že se na to bude chodit do kina. Je mi z toho smutno. ()

čejen

Při včerejší návštěvě kina jsem se celkem dobře pobavil, ono ne každý film je cílený na oscara nebo na lva, pohodová oddychovka:).. ()

Crumb4

Na 5 hvězdiček to sice nemá, ale dám je, protože 48 % si tenhle film rozhodně nezaslouží. Mně je zkrátka Mádl hrozně sympatický, miluju ho ve Vejšce, ale i v Probudím se včera. Tohle mi bylo kupodivu Probudím se včera dost podobné, mělo to tam takový ten náznak nadsázky, nevážnosti a trochu zázraku a neuvěřitelnosti. A ačkoliv zrovna tohle u filmů moc nemusím, tady mi to vůbec nevadilo. Já jsem se pobavila, stejně jako ostatní lidé v kině, a tím film účel splnil. ()

JerryPilsen

Dobrej nápad,někteří herci vlastně parodují sami sebe,ale ve výsledku žádná hitparáda.Postavy ploché a nebýt trošky humoru tak to nestálo za nic. ()

aspik83

Připadá mi, že tenhle film byl natočen jen proto, aby se jisté značky mohly propagovat. Jiný důvod mi z téhle přihlouplosti nevypadl... ()

Kofola55 odpad!

Katastrofa.. nemá to hlavu ani patu.. už v půlce jsem si říkala, že to vypnu, že je to hrozné..i přesto jsem to dokoukala..ale tento film už nikdy více. ()

Lew.Ashby

Na českou produkci trochu "nezvyklá" komedie ztrácí především kriminální zápletkou po jejímž nástupu cca v polovině filmu jsem již neudržel pozornost film sledovat bez nějaký další zábavy. Takže druhá půlka filmu, která díky zmíněné zápletce odbočila do klasického českého filmařského kocourkova, sloužila jen jako podkres pro brouzdání na netu. ()

kreyson13

Tak to se moc nepovedlo. Jediný co mě zaujalo, že reklamy a producenty v tomhle filmu vesměs narvali do seriálu, kterej se v tom filmu točí. A pak F.Kaňkovský a jeho výraz dowňáka. Jinak je to neskutečná kravina o ničem. ()