Děj filmu nás zavede do blíže nejmenovaného studia se všemi typickými postavičkami tohoto světa rychloobrátkové zábavy. Mladí začínající herci se tu potkávají s neskutečně prudivými hereckými legendami, režisér přicházející se svými nápady naráží na lokty ostré producentky, která sleduje vlastní zájmy, technici tu a tam něco pokazí a vše by běželo ve svých obvyklých zajetých kolejích, kdyby režisér Tomáš, hlavní postava filmu, nepřišel s odvážným nápadem. Aby zvedl sledovanost seriálu, vloží do děje postavu, která je inspirována reálnou postavou lobbisty - mafiána. Tím sice probudí diváky z letargie a sledovanost jen kvete, to ovšem neujde pozornosti ani samotného mafiána, který se v seriálu pozná a začne se po svém způsobu ozývat. Tomáš se pomalu, ale jistě, začíná ocitat ve velkých problémech. (A-Company CZ)

PORTER44

Bod za snahu jinak o ničem,Mádl jako režisér pak zamilovaný moc nazazářil ,vtipné scény slabota,na konci bilboard Holinywood co to mělo být. ()

plutofv

Určitě slouží tvůrcům ke cti, že chtěli udělat film, který si dělá legraci z nekonečných seriálů, zároveň odhaluje principy, jak se tvoří, ukazuje zákulisí, kde jde jen a jen o ratingy. A chce říci, že víc než velké tvůrčí ambice je pro většinu krásný vztah, kterému dá hlavní postava v závěru přednost. To jsou pozitiva, která podtrhuje řada opravdu vtipných scén (hlavně v zákulisí televize - třeba, když producentka potřebuje do scénáře zapracovat lékárnu). Chytře je tu zapracován PP - stal se součástí děje, neboť seriálu často přítomnost PP řeší. Jde tedy o ambiciózní záměr s poselstvím, ovšem ve scénáři a částečně realizačně se nepodařilo motivy dostatečně vygradovat. Některé motivy autoři možná i přehnali (těhotný muž v seriálu) , přitom nadsázka nebyla dostatečně zřetelná. Když k tomu přidáme fakt, že řada diváků nemá smysl pro parodický nadhled a závěrečné slovenské motivy asi měly být pojaty jinak, než s jistou nadsázkou, vychází film, který má k dokonalosti daleko. Přitom baví, přichází s řadou neotřelých nápadů, skvělými herci - Mádl, Kaňkovský, Bydžovská, Cibulková, Noha, Stránský, Jasków a hlavně je odvážný, tak přidávám k 50% za realizaci ještě dalších 20 za odvážný pokus. ()

mombasamomo

Strašnej scénář! Copak to neviděli, když to psali? První třetina jako parodie na nekonečné seriály, zábavní průmysl byla skvělá, pak přišli mafiáni a začalo vše jít do kopru, samotný závěr byl vážně ubohý. ()

bratr_jezek

Velmi nepovedená komedie. Chtěla si utahovat z nekonečných seriálů a cpaní PP do scén za každou cenu. Režisér trpí, rád by točil umění a filmy, ale kvůli penězům holt zatne zuby a točí a točí a točí. Jeho vlastní život a "druhá" rovina filmu bohužel připomíná ještě praštěnější film než parodovaný seriál. Pokus o až křečovitý humor film zbytečně sráží, herecké výkony jsou taky takové vlažné, ke konci přibývalo absurdit, že se divák nestačí divit. ()

Marrakech86

Já tak nějak pořád nevím, o čem ten film byl nebo lépe řečeno, jaký byl cíl tohoto filmu? :) Tohle patří přesně do té kategorie, stačí vidět jednou a naposled. ()

krysarr odpad!

Další sračka české kinematografie. Státní fond pro podporu kinematografie je zcela nepokrytě institut pro rozdělování peněz lemplum, co toho umí využít ()

Kelinej

Zajímavé prostředí, sympatický Mádl. Jinak se ale český pokus o bláznivou komedii francouzského střihu nepovedl. ()

Korpy22

U Šmídmajera mám problém rozlišit hranici toho, co je satira a co se nepovedlo. Samotný název napovídá, že si budeme dělat srandu z celebrit a že stereotypům ve filmařině se budeme vysmívat. To se zde děje. Pomoci Mádla můžeme nahlédnout jak to funguje ve světě nekonečných seriálů. Bohužel nešvary, které se používají právě při natáčení nekonečných seriálů se dostali i do filmu a tím kvalita jednoznačně klesá. ()

leafroller

Počátek mojí nedůvěry k českým filmům se datuje k pádu socialismu a konci cenzury. Cenzury, která všechny tak "ponižovala" a přitom byla podle mého názoru docela prospěšná. Budu-li parafrázovat pana Svěráka, humor musel být tak čistý a průzračný, že byl vlastně dokonalý. Dnes už o tom scénáristé bohužel tolik přemýšlet nemusí a je to znát. Z tohoto důvodu jsem k filmu přistupoval velmi skepticky a pustil si ho vlastně jen proto, že chci vidět vše, na čem se podílel pan Mádl, kterého tímto srdečně zdravím. A ejhle! Mladý, ještě naivní a energií nabitý režisér, který se pohybuje v prostředí nekonečné soap opery - dnes tolik oblíbené, musí čelit neúprosnému tlaku sponzorů, čímž vzniká krásná příležitost pro jakousi parodii na productplacing. Přidám-li k tomu solidní herecké výkony a myšlenku, že málokdo ve dvaceti ví, co by vlastně chtěl v životě opravdu dělat, dostanu snesitelnou směs, která na jedno podívání neurazí a mě osobně i docela pobavila. Zbývá jen otázka, proč jsou u nás mafiáni zásadně z východu. Ale to by bylo asi na dlouho. ()