Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Martrix

Nedávno jsem ofrňoval nad vidláckým, pubertálním, macfarlanovským humorem. S tím, že mám rád spíš humor chytřejší, černější, bizarnější... . Nu, karma je zdarma. Přestože má Zkažená úča vcelku nehloupý scénář a většina "fórků" nespadá do výše haněné kategorie, jde o překvapivě nezábavný film. A to mám se školním prostředím, resp. s učitelkami vcelku slušnou zkušenost. Jen díky tomu, jsem se chvíli bavil tím, jak absurdně mrchoidní učitelka, Elizabeth je. Ale to se bavíme o prvních třeba dvaceti minutách. Zbytek filmu jsem sledoval osobu, která mi nebyla vůbec ničím sympatická, její amorální a vyjebávačsky sobecký přístup k výběru partnera, nebo získání prostředků na nová prsa, její hodnotový žebříček...nic z toho mi nepřipadalo vtipné. Její finální "obrat" byl velmi uspěchaný a nepravděpodobný, studený a vykalkulovaný. A protože Diaz není bůhvíjaká herečka, nedokázala na mě zapůsobit ničím. Popravdě, ona není ani typ ženy, kterou bych považoval za krásnou, nebo oduševnělou, takže jediné sympatie, které jsem s její postavou měl, jsou spíš z kategorie...hajzlík Bárt Simpson. Jak jsem zmínil, nebavil jsem se. Žádné emoce, nikdo, komu bych trochu fandil... . ()

Icefist

Chtěl jsem se podívat na něco jednoduchého a nenáročného, což se mi vyplnilo. Na druhou stranu jsem se těšil na něco vtipného, ať už by šlo o jakýkoliv druh humoru a to se moc nepovedlo. Protože smích přišel na pořad dne míň, než bych si přál. Pravdou je, že se objevilo i pár dalších zajímavých scén, ale opět to bylo jen pár střípků (myčka byla fajn :-)). Obsazení mě taky nedostávalo na kolena, nejvýš bych hodnotil Segela. Diaz zrovna nemusím, Timberlakeova pitomečka "kam vítr, tam plášť" by zahrálo tisíc jiných herců a Punch mě iritovala tak, že by sama zasloužila punch do xichtu. Podle mě se z toho dalo vykouzlit MNOHEM víc. 50 % Oblíbená část- Segelovo vyprávění o trofejích v tělocvičně ()

frings

Místy velmi vtipné, místy trapné, ale vcelku ucházející pitomina, která vám nic nedá a rychle vyšumí. ()

campix

Základní premisa Zkažené úči je natolik zajímavá, že mě dohnala k jejímu sledování. Trampoty neortodoxní učitelky v honbě za novým a větším poprsím, to zní opravdu zajímavě. I když je v hlavní roli mnou opovrhovaná herečka Cameron Diaz, která si u mě posledními filmy opět napravuje reputaci. Ostatní herci v menších rolích ji skvěle doplňují a je z ní tak příjemná komediální jednohubka. Prostě tuctová oddychovka bez zbytečných vad a kazů, kterých je ovšem 10-15 do roka. ()

Jermann

Ze základky si živě vzpomínám na labilní češtinářku, která si na nás svěřencích ventilovala své cholerické záchvaty .. nebo na matikářku, co snídávala chleba s okenou. Kam se na realitu našeho před/porevolučního školství hrabe cílevědomá Kamion Liaz s prasátkem na 'NEW TITS'. Každopádně komedie je to výborná, překvapivě zábavná a nekorektní až na půdu. Cam se parádně vyblbla a celý kabinet s ní. Jo .. málem bych zapomněl na naši věčně snědou chemikářku, která snad podepsala smlouvu s Ďáblem nebo co, protože vypadá už nejmíň 25 let úplně stejně! ()

SHI-SHA

Už dlouho jsem takhle nelitoval hodiny a půl strávené u filmu. Celé je to příšerná nuda dua Timberlake a Diaz, které se předhání, kdo bude víc lézt na nervy. O nějakém vtipu nemůže být řeč, je to hollywoodská patlanice, jediným světlým vtipnějším momentem je Veverky dialog na pánských záchodech. Tu jedinou hvězdičku dávám za Jasona Segela, který i tentokrát hraje skvělého sympaťáka. Jedna postava ovšem na dobrý film bohužel nestačí. ()

dr.fish

Klasický produkt holywoodské "komedie pro všechny". Tento žánr se taky s léty vyvíjí, takže dnes už se v něm můžou objevit i drogy, sex ale ještě ne, ten je ještě tabu, o něm se jen mluví. Jak hezké- Amerika už na základce fetuje, ale stále ještě nešuká! Cameron Diaz je mrcha učitelka, která sleduje jen svůj vlastní prospěch a nikdo jí vlastně nezajímá, sjíždí se všemi medikamenty, šetří na umělý prsa, aby sbalila nějakýho pracháče. Postupně se nám ale ze své zkaženosti léčí a nakonec se nám snad úplně polepší. Zní to debilně, debilní to je, ale na to jsme od Hollywoodu zvyklí, díváme se na to, kroutíme hlavou, někdy nám to přijde i snesitelné. To je tento případ. Snesitelná komedie. Nic víc. 60% ()

mortak

Jestli tohle je pro Američany zkažená úča, tak jim doporučuji okružní roční jízdu po českém školství. Kdyby se Cameron Diaz podívala do zákulisí takové Noci s Andersenem, protočily by se jí oči i s celým make-upem. Jinak se jedná o typickou dnešní americkou mainstreamovou komedii, která je sice na povrchu zdánlivě cool, ale pod povrchem ji tepe konzervativní mravoučné srdíčko. Ale Cameron si tu roli neskutečně užívá a kvůli ní bych se klidně znovu stal učitelem. ()

LukeUp

Cameron Diaz v roli hodně sprosté a mizerné učitelky, která pro nové kozy udělá cokoliv? Proč ne? Vtipná komedie se zajímavým obsazením Timberlake/Segel pobavila, Cameron vypadá stále skvěle. Já jsem spokojen. Neotřelá komedie se zajímavým nápadem. ()

Pilgrimka

"Seriously?!"..?!...O_o Ježkova zadní noho co to bylo?!...Tohle mě mělo jako pobavit a příjemně zabavit na 92 minut?...BEZTAK!..Tohle bych se styděla strčit do kina.....Absolutně nudné,tuctové, táhnoucí, nezáživné nic, které chvilkama spestřovali Jason Segel, Lucy Punch nebo Audi R8. Udělali by dobře kdyby tam Segela dali častěji, každý jeho výstup se mi líbil a aspoň trochu rozesmál. S Lucy Punch jsem byla nadmíru spokojena, díky ní jsem dala aspoň ty dvě hvězdy. Camoron Diaz se sice snažila a role bad teacher jí sedla, ale scénář a všechno kolem jí to kazilo a vzešlo z toho tohle, bohužel. ()

Immortal17

Jason Segel mě příjemně překvapil. Miluju ten jeho smysl pro humor. Ale Cameron Diaz tomu ovšem nasadila korunu, ještě nikdy jsem ji neviděla v takové roli, smála jsem se opravdu od srdce. A Justin Timberlake dokáže diváky jen odradit tím, jakmile otevře tu svojí pusu, takže svou "trapnou" roli zahrál jako profesionál... trojka herců, která naláká co nejvíce lidí a určitě nebudete litovat. ()

bartias

Sympaticky neslušná komedie s plivancem neobvyklé romantiky ukazuje Cameron Diaz v méně přívětivějším světle. Jako věčně nafrněná Zkažená úča hned působí přirozeněji i přitažlivěji. Talent přehrávat drsnější vtipy by tady byl. Justin Timberlake, Jason Segel a Lucy Punch se snaží podobně vehementně. Ale v příběhu, který nabízí jen o málo více fórků, než ty, co jsou v traileru, už prostě nemají šanci. ()

Madlenka26

No tak to bylo opravdu mimo mísu. Nevadí mi ve filmu trocha vulgarity ale jako učitelka alá dlaždič, to na mě opravdu nezapůsobilo, možná je to tím, že to hrála pro mě né moc oblíbená Cameron. Scény, kdy hulí trávu a příjde do třídy jak nějaká zfetlá štětka, tak to pardon páni tvůrci, ale co to sakra je??? Celkové když se zpětně podívám na příběh, tak byl tak nějak trapný . A co mě mrzí nejvíc že Segel , měl takovou divnou roli a nepředvedl se více. Pro mě zbytečný film. ()

Radiq

Cameron Diaz umí být i vtipná, když jí někdo do pusy narve dialogy jak od dlaždiča a mozek blbé blondýny, kterou zajímá hlavně její prospěch, prachy a přepych, a využívá k tomu jedině svůj vzhled, ch. No párkrát jsem se fakt udělal, jako smíchem a né tam, ale jako psychicky. Komedie, která se celkem dala, no... a šukačka "na sucho", to jsem teda ještě nezažil, chch. ()

otík

Spíše podprůměrná, místy těžce nezáživná a hlavně ničím neoslovující romantická komedie. Diaz sice slušně zahrála svou "bad" teacher, ale zbytek osazenstva nevyužitý a hlavně nezábavný. Tohle se moc nepovedlo. ()

Deyw

Cameron je kocka a jeji zivotni styl byl famozni.. :D byla to sranda obcas ale jinak bidecka..ake mit takovou kocku doma rozumis to nechces :) ()

SeanLSD

Keby to nebola v prvom rade komédia, tak sa jedná o dokonalú štúdiu prospechárstva, zlatokopeckého oportunizmu a manipulatívnej povahy., kde je najfascinujúcejšie, že človek s takou odsúdeniahodnou bytosťou dokonca sympatizuje! Cameron Diaz je luxusná v tom, ako presvedčivo si to užíva - alebo hrá, že si to užíva, a v takom prípade je ešte lepšia. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní