Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

potas

Další z mnoha filmů kde mi vyloženě chybí desítkové hodnocení:-( ale celkově lepší průměr neboli 6/10. Cameron Diaz na svůj věk je stále "hot":-) ()

Beky

Diaz je very hot!!! A dál? Zas taková legrace to není, to neznamená že se jedná o špatný film, ale přece jenom ta komediální vložka má díry. Segel se objeví bohužel jen v pár scénách, ale v těch v kterých je, to mezi ním a Cameron jiskří parádně. Timberlake je opět docela solidní pošuk, postelová scéna nemá chybu:)). Suma sumárum, bavit se budete, ale nečekejte moc. Verdikt: Lehce nadprůměrem, ale také lehce za očekáváním, lepších 60%!! ()

DonHUS

Je to sice jen řada sitcomových scének spojených do jednoho celku, většina z nich ale funguje a trapných vtipů je naštěstí minimum. Cameron Diaz se do role mrchy hodí, ostatní postavy jsou až na Segela pouhými karikaturami - ovšem Timberlake je super. Celkově relativně spokojenost, mohlo to dopadnout hůř. ()

ywo666

Mohlo to byť ešte vtipnejšie. Ale Cameron Diaz na to ešte s prižmúrenými očami mala. A Timberlake ujde. 3 a pol. Film trochu zrážajú niektoré trápne momenty. Každopádne viac vtipných situácií a označil by som to za super komédiu. Takto len veľmi lahký nadpriemer. ()

uiu

Učitelka snů. V hodinách pouští filmy a dospává kocovinu, kouří trávu a nakonec zachrání i největšího třídního losera od společenské sebevraždy. Tohle mě vážně bavilo :) ()

Pavlínka9

Ani ne tak komedie, jako průměrný americký snímek o životním snu jedné "ženy", kterého se snaží dosáhnout všemožným způsobem. Cíl = kozy :D :D Role zlatokopky Cameron sedí, Justin, který hraje vysněného prince a Jason Segal v roli nemastného, neslaného tělocvikáře, který neumí vyšplhat ani po laně. ()

ivan bohatyr

Těžko výmýšlet dobré hodnocení, když se člověk u komedie nezasměje. Snad jediná zajímavá scéna, když Cameron rozjela myčku na auta, toť vše. ()

Bobik9

Film, který je tvořen pouze herci. Segel, Justin a Cameron dělají dobře fungující trojici, která je slušně podporována zbytkem kvalitních herců. Za obsazení a výkony 5*. Námět a scénář jsou ale přespříliš jednoduché, nicméně ne nudné - 3*. Hudba je ucházející a dokonce se člověk i párkrát zasměje - 4*. Navíc to celé rychle uteklo a mělo to fajn konec. Nenadchne, neurazí. ()

Luk80

Lepší dojem z podívané bych mněl, kdyby se jednalo o žánr Porno a název filmu s hlavní herečkou by zůstal stejný. ()

majxik

Oblíbenej Jason Segel mě pobavil zatímco Timberlake mě překvapil trapností své role, snad to tak měl ve scénaři :o) a chudinka Cameron Diaz se musela cítit při natáčení jako žehlící prkno :o)) ()

T-pack

Klasická blbá romantická komedie, jen tentokrát o zlatokopce. Sprostá věc, která sází na postavu (cool) učitelky, která hulí, sere na děti a jde za prachama. Sází i na rádoby vtipné eskapády Veverky Amy, obsazení Phyllis Smith do typu role, ze které už se nikdy asi nevymaní, obrovitánskou kopu osvědčených postupů (čti klišé) a jeden (vlastně dost vtipný) výbuch fekálního humoru. Částečně vykoupení nalezne snímek v (spoiler?) částečném NEvykoupení hlavní postavy. ()

neoBlast

No musím uznat, že jsem byl dost překvapen a Zkažená úča je rozhodně více erkovou komedií, než by divák od filmu s Cameron Diaz čekal. Slušné vedlejší charaktery (tedy mimo Timberlakea) dělají z učitelské komediální rutiny překvapivě živý film, který pro peprnou hlášku nejde zas až tak daleko - ale od nejlepších Apatowovek je ještě hodně vzdálená. 65 % ()

Hnedoocko

Nikomu jinému nemohla role učitelky (věčně zkouřené a v kocovině) sednout lépe! Cameron je správně ujetá a role se ujala víc než skvěle. Byla jsem z jejího projevu tak nadšená, až mi bylo jedno, že celkový děj filmu byl úplně na nic. Fakt jsem se nasmála! ()

pytlik...

Film, který mě donutil vážně řešit otázku mojí orientace. Až dosud jsem si myslel, že jsem čistý heterosexuál, ale když čtu natěšený výlevy žižkovských fešáčků na adresu Cameronové, tak fakt nevím. Mně se ta herečka ale vůbec nelíbí, přijde mi, že se zrovna procházela v bludišti v Petříně, když ji stihla nějaká kletba a ten odraz v zrcadle jí už zůstal. Popř. plastický chirurg zvoral její operaci, když si chtěla nechat rozšířit "úsměv", aby se jí hezky táhnul okolo celý hlavy, a on narazil na uši. Taky její způsob mytí aut, totiž že se po nich všelijak válí, mně teda rozhodně nenadchnul. Je to od ní nezodpovědné, protože WS platinum forte se už nevyrábí, takže kastle už nejsou chráněný před škrábancema. Na druhou stranu musím s potěšením konstatovat, že nejsem ani homosexuál, páč Timberlake ve mně vzbuzoval veškeré jiné pocity než kladné, o milostných už vůbec nemluvě. A ani se zvířátkama to rád nemám, neb bych klidně celou výplatu utratil za úplatky, oříšky a jabka, jen aby ta Veverka zůstala ode mně na vzdálenost nejméně "arms length", a to i mimo Kolín. Tak holt budu asi asexuál. Juchů, tím pádem se mi uvolnilo 99% mozkový kapacity, a nobelovka mě nemine! ()

Mytologie

Nenáročná komedie (parodie) o proměně (vnitřní a vnější:-)), antipedagogice (proč se furt díváme na filmy) a trapným americkým konci z pohledu jedný učitelky. Zachránili to situace k popukání jako opravování písemek, zadávání úkolů, nebo hra na pravdu. ()

hroubek

Po shlédnutí pár trailerů jsem se docela hodně těšil ale dost jsem se bál aby v traileru nebylo všechno a film byl vyplněn jen vatou.Opravdu má štěstí, že se to nestalo a to co bylo viděno v trailerech je jen začátek šíleností.Cameron Diaz si svojí roli perfektně užívá a její postava je nejúpřímější postavou jakou za posledních pár filmů viděl.Už těd má Cameron jasný místo v jedné z nejvíce rajcovních scén roku a to za mytí aut.Opravdu zásadní problém filmu vidím, že není skoro žádná postava nedokáže držet krok s hlavní hrdinkou.Protože, Timberlake se sice snaží ale když mu scénář předepisuje hrát blbce tak s tím nic nenadělá,Lucy Punch přehrává trochu víc než je zdrávo a proto si její postava zaslouží jen to nejhorší a jediný kdo dokaže trochu držek krok je Segel ale ten zas má o hodně mín prostoru.Velmi příjemná komedie s velmi nádhernou a upřímnou Cameron Diaz. ()

Narya89

Sice jednoduchá a předvídatelná komedie, ale místy se člověk zasměje a musí fandit Cameron i přes všechnu její podlost. Jako relax se to dá. Btw. Segel svým charizmatem Timberlaka lehce převálcoval a s chutí si zatrsal na jeho hrobě. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní