Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mosnak odpad!

Neskutečně nudné a nasilnicky splácané filmové "dílo"! Ani ty rvačky co Gina Carano předváděla jsem jí nevěřil. Je to zbytečná ztráta času. Existují lepší akčňáky. Možná i některé "Segalovky" jsou lepší než tenhle nesmysl :-( 2% ()

Mikino00

Absolutní kravina ve stylu 80. let s nesympatickou ženskou, která mlátí sympatické herce, kteří ale tohle zachránit nemohou. Soderbergh chce ukázat, že si může točit co chce. Děj tam moc nehledejte smyslnost už vůbec ne. Aspoň že se ukázal Fassbender. ()

misik95

Když jsem narazil na tento film a viděl tak nízké hodnocení, říkal jsem si jak je to možné, vždyť tam hrají Douglas, McGregor, Fassbender, a tak jsem se na film podíval. Vida. Nakonec s hodnocením mohu jen souhlasit, jenže jak to? Jednoduše scénář a v podstatě celý děj je naprosto o ničem. Vše na mě působilo strašně amatérsky a nejhorší na celém filmu byla Gina Carano, kterou obsadit do hlavní role nebyl vůbec dobrý nápad. Jediné na co se dá dívat je první bitka a ta další v hotelu, jinak bezduché. Naprosto směšný a zbytečný film. 38% ()

1945

Rozhodně jsem nečekal, že bude celý film natočen až tak alternativně. Minimum střílení, hodně protahovaných scén, trochu divná kamera a docela silné herecké obsazení... Tak divné, že mě ta nuda i trochu bavila. ()

ac3r

Takový obsazení, takové režisér a tak špatně odvedená práce. Třešničku tomu dala totálně tupá hudba už v tak nudných akčních scénách a na úplný dno film dostala několikrát v záběru ta škodovácká herka Octavia :-) ()

tlamiczka

Hodně rozporuplný film. Skvělý herci + božácká drsoňka Gina Carano + perfektně udělané a přehledné "realistické" souboje a akční honička na jedné straně. Vyprázdněný scénář a naprosto nepřehledná povídací dějová linka na straně druhé. Běžně je rozkouskování děje a nezvyklé tempo vyprávění Soderberghovo zbraní, tady ale přesolil a přepepřil a přehovnil a vytvořil zmatený eintopf (německé národní jídlo). ()

ursinko

Iná nuda.Premárnená šanca podobne ako Turista s Johnnym Deepom. Samé hviezdy, stále čakám kedy to začne a hop, koniec. Ale Gina sa na tú úlohu výborne hodila. ()

Illy

Tak tohle artové podaní mi nesedělo, film si (s primitivní zápletkou) hraje na něco, co není. Těch 93 minut mi přišlo jak dvě a půl hodiny. ()

Lachvos

Zde se poprvé uchýlím do pozadí a s díky využiji dvou vět od bohužel neznámých recenzentů, které tento film vestihují nejlépe. Tolik promarněného potenciálu jsem v 93 minutách už dlouho neviděl a Gina Carano Oscara v životě nedostane, ale za to jí věříme každý úder... ()

Gore

Soderbergh si zase hraje a opět mu to tak nějak nevychází. Herecké obsazení sice zajímavé - mix hvězd nedávno minulých a současných, ale tím to končí. Nudný děj, netradičně nasnímaný, hudba použitá v místech, kde by běžně být neměla, a kde jí je zapotřebí chybí. Scény, které by měly zadržovat dech jsou natočeny absolutně nevzrušivě a běžné scény zase naopak mají šťávu. Kdyby se Soderbergh nesnažil experimentoval za každou cenu a zkoušet netradiční postupy, mohlo z toho vzniknout alespoň zajímavé béčko. Alespoň, že mu teď ty jeho nezdárné pokusy přestávají lidi baštit, a nenazývají to uměním jen kvůli jménu. ()

kujon

Tento film bysme mohli buďto ve stručnosti popsat jako "pěknou píčovinu", nebo malinko obšírněji jako "velmý pomalý, uloudaný thriller bez náboje, akce a hudebního doprovodu". Tak jako tak je to promarněná firmařská šance a 2* z mé zahrádky. ()

JohnyD

Tak toto mi vôbec nesadlo. Kto čaká Bourna v sukni bude sklamaný, aj keď Mallory tie one on one súboje zvládla na výbornú. Čo tento film zabíja je otrasný soundtrack a žiadna gradácia príbehu. Ak už sa však rozhodnete, že Haywire dáte šancu. Užite si ako Gina postupne naloží Tatumovi, Fassbenderovi a Gregorovi, pretože medzi tým je to iba samá vata a vy s unudeným pocitom pozeráte na hodinky a čakáte iba na to kedy Gina dá znova niekomu cez držku. ()

RomanHyde

Mnozí od tohoto snímku očekávali "art" film a díky svému zklamání jej takto i hodnotí. Proč by si Soderbergh nemohl dovolit natočit jednoduchý, řízný a přímočarý akční snímek? Film stojí určitě na výkonech Giny Carano a souboje s muži maji velkou potenci. Nepoužívá se přílišného střihu, drátkování, létání vzduchem.. jde prostě o čistý "fight" na život a na smrt. Souboje jsou propracované, pikantní zejména tím, že se bije žena a pasáže mezi jsou víceméně buď krátké rozhovory nebo honičky. Film má spád a nesnaží se o nic jiného. Já se dobře bavil, proto hodnotím takto. Určitě film nemůže urazit žádného fanouška akčních snímků. ()

Brejlil

Akční film v uměleckém podání? No proč ne. Že to je artové se dozvíme hned tou stavbou. Většina filmu je jeden velký flashback, který vypráví nebezpečná, velmi nebezpečná žena náhodnému civilistovi. Akční scény bez zvuku, jen s hudbou. Dlouhé záběry, klidná kamera, přehledné souboje. Nepříliš kvalitní automobilová honička. Naprosto céčkový scénář, který současné akční špičce nesahá ani po kolena a spíše připomíná něco od Luca Bessona. Přesto mne film nesklamal. Souboje jsou neskutečné, jejich choreografie nápaditá a tvrdost věrohodná. Honička po Dublinu má také něco do sebe. Do všech významných rolí jsou obsazeni solidní herci. A na hlavní hrdinku se dobře dívá i když zrovna nebojuje. ()

Ad4mson

Uff....To byla teda síla. Už dlouho jsem neviděl DIVNĚJŠÍ film. Obsazení super, choreografie bitek výborná, ale ten zbytek? Neumím to charakterizovat jinak než bezkrevná, hloupá podivnost. A abslolutně nevhodná hudba jindy mého oblíbence Holmese zde působí jako hodně špatnej vtip. Soderbergh mu zřejmě zapomněl říct, že netočí Dannyho parťáky 4.... ()

Brasi

Divím se, že v noťasu neměla i uživatelsky přívětivý program na odposlouchávání budoucích hovorů...vyhla by se spoustě trablů. ()

tenced

jako bourne.. jen nudnejsi :/ znami herci dostavaji po hube v utahane traparne kde nikdo neveri nicemu s lookem Dannyho partaku a hudbou Dannyho partaku... bez humoru prosim :( zazklamani ()

KOZEL84

Tak psí čumák si po nemoci fakt natočil akčn'ák,kde opravdu nechá oddělat jakoukoli hvězdu (by mě zajímalo proč mu fakt snad každý kývne,že by to bylo kvůli těm samotným filmům mi nepřijde).Tak jo i já sem pochopil,že ty obhroublé rubačky sou záměr.Ale stejně je divné,jak někdo tak zkušený natočí něco,co je sice oldschool,ale vypadá to jak od amatéra.A občas i trochu směšně (to maskování např.).Taky nevím jestli je Gina Carano nechutný žen,nebo celkem fešný chlop (bohužel mi připomíná jednu strašlivou,ale strašlivou píču co znám).Od hraní sou tu každopádně jiní a je jich zase dost (celkem zbytečně).Příběh nějak netřeba řešit a i když trochu jinak,tak v celku to co sem čekal. PS:Hanna a Američan sou furt nechutné nudy pro ''labužníky''!PSS:nebud' takový hater Cívko ;) ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)