Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

salahadin

Instantní moderní romanťárna, tzn. všechny ingredience eintopfu tu máme - ženské odhalené maso, proces nucené přeměny hlavní postavy, doprovázené retardem, u kterého se máme smát, do toho silikony, otravný děti, homochlapky a tak preslazeny konec, ze hrozí jasná filmová cukrovka. A víte, v čem je největší výhoda filmu? Stejných se dají točit desítky ročně. Spokojený divák tak dostane pravidelný přísun instantních citů, jakoby jen konzumoval svou ranní kávu. Rozpustnou samozřejmě, žádné kvalitní espresso. ()

Rosaviva

Kdyby v tom nehrála Jennifer Aniston ani by mě nenapadlo jít na komedii se Sandlerem do kina. Ale velice mě to překvapilo, bylo to vtipné, rychle to utíkalo a ústřední dvojci to spolu poměrně slušelo. Některé ty nechutnější vtípky bych vypustila a neměla bych v podstatě co vytknout. Prostě dobrá romantická komedie na odpočinek. Jen ta Nicole Kidman vypadala něják divně. 4* ()

-OverLord-

Zábavná a příjemná komedie s úžasným Adamem Sandlerem. Škoda jen, že jí trochu chybí to kouzlo klasických "sandlerovek". Obsazení nemá chybu, hlavně co se týče půvabných hereček a jsem rád, že konečně někdo ukázal hezkou blondýnku, která neni jenom kost a kůže a je pořádně za co chytnout. Nejvíc tomu ubírá ten konec, kterej je jedno velký klišé, ale jinak to natočit stejně nešlo. Takže pořád v rámci žánru dobrá podívaná a hezký 3*. ()

S.Quentin QUALE

Jakmile se začlo intrikovat, trapností mě málem švihlo. Nebyl jsem daleko od vypnutí, ale nakonec aspoň ten průměr zachránila Nicole Kidman. Anistonka perfektní, ostatní jakš takš, ale scénář strašná sračka. 55% ()

misterz

Vynikajúca romantická komédia vhodná aj napríklad ako úvod k romantickému večeru vo dvojici. Je to akýsi kompromis, medzi komédiou a romantikou, muž si užije komédiu a žena obyčajne tú romantiku :) Vo filme je to pekne vyvážené a spolu to dokonale funguje. Ale film si môže užiť aj celá rodina. Ja som ho pozeral s dcérami a tú staršiu to náramne bavilo (mladšia ešte ťahá káčera :D), tak sa smiala, až sa za brucho chytala. A to je za mňa pre tento film tou najlepšou vizitkou, viac na plný zásah hviezdičiek nepotrebujem. Jednoznačne jedna z najlepších Sandleroviek. ()

kingik

Staromládenecký plastický chirurg Danny (Adam Sandler) používá při seznamování se ženami neobvyklou fintu. S falešným snubním prstenem v barech ženám tvrdí, jaké má krušné manželství, vzbuzuje v nich lítost a tohle kupodivu na ženy zabírá už řadu let. Nezávazné balení žen na lítost však dostane povážlivou trhlinu, když Dannymu do života vstoupí atraktivní blondýnka Palmer (Brooklyn Decker) do které se zamiluje a je ochoten pro ni ochoten lhát ve velkém stylu, jen aby si ji udržel. Do svého kolotoče lží neváhá zaplést svoji sympatickou asistentku Katherine (Jennifer Anniston) a její dvě děti. Katherine přesvědčí, aby před novou, a o hodně let mladší známostí, sehráli rozvádějící se manželský pár. Jenže je vždycky lepší říkat pravdu, ať už je jakákoliv, protože každá lež jednou praskne. Originální nápad o tom, jak si udržet vztah s o několik let mladší ženou funguje neotřele hlavně v první polovině, ale tahle komedie trvá bezmála dvě hodiny, a to je ta potíž. Natahovaný vtip přestane být vtipem v okamžiku, kdy zaspaly střihačovy nůžky, dialogy začaly být nevypointované a celá tahle taškařice se stala úplně pro každého diváka hravě odhadnutelnou s mírně moralizujícím poselstvím. Když má hlavní hrdina možnost vybrat si mezi ženami, u nichž je rozhodující vzhled, tak najednou nechá ladem ležet kost, jako je Brooklyn Decker, a na krk si uváže odkvetlou čtyřicítku s dvěma dětmi. Tohle se přehlédnout nedalo, a stejně tak se tomu nedalo ani věřit. Příjemným osvěžením však byla Nicole Kidman v roli Katherininy neoblíbené kamarádky z mládí a jejich setkání po letech přineslo na scénu řadu komických situací i následné usmíření dvou konkurentek. Kdo má typický humor Adama Sandlera rád, možná nebude spokojený s tím, jak se tentokrát krotil a zůstával tak nějak při zdi a zdálo se mně, jako by se chtěl zavděčit širší divácké obci. Jako producent nešetřil na pěkných exteriérech, dobrém hudebním doprovodu a navrch přidal Brooklyn Decker s Jennifer Anniston v bikinách. Dohromady je to však film vesměs prázdný, a proto hodnotím 40% ()

gilmore_girl

Romanticka kostra pribehu je povedena, Jennifer Aniston a Adam Sandler k sobe prekvapive dobre pasuji, ale... ted je tu to velke ale, ktere cely film kazi. V podstate vsechno okolo je totiz spatne - nechutne nebo trapne. Kuprikladu vsechny sceny s "Dolphem" (at uz s ovci, rukou v zachode nebo cimkoli jinym), botox, kokos v Ianove zadku apod. Tohle nikdy nebude muj salek caje. Skoda, protoze cim je Sandler starsi, tim je lepsi... mohl by jednou zkusit i nejaky film bez oplzlych prikras. ()

IQ Tiqe

Komedie postavená na lži, na kterou se nabalují další lži a jsou zdrojem humoru. Jak to dopadne se dá tušit od začátku, ale mezi Adamem a Jen to funguje. Navíc děti ve filmu jsou dalším (i když ne tak významným) zdrojem zábavy. Ne, že bych se smíchy potrhal, ale ušlo to a nemůžu říct, že bych se nudil. Vadil mi Sandlerův připitoměle šišlavý přízvuk. A stydím se, že jsem nepoznal NIcol Kidman. Celkem vzato žádná novinka pod sluncem, ale dostal jsem, co jsem očekával, nic víc, ale hlavně nic míň, a za to jsem spokojen. 60% ()

Tsuki

S tímhle filmem mám za sebou hned dva novější filmy s Jennifer Aniston. Ani u jednoho jsem neměla vysoká očekávání, ale narozdíl od filmu Záměna, kde se mé očekávání shodlo s konečným dojmem, Zkus mě rozesmát bych označila jako film trochu "nad očekávání". Příběhově to není žádná novinka a Aniston má (zase) stejný typ role jako vždycky, ale oproti Záměně, kde jsem se snad ani jednou nahlas nezasmála, bylo tohle o něco zábavnější a zajímavější. Film se sice neobejde bez klasických sandlerovských vtípků - tj. hloupé nárazy do rozkroku - ale přece jen se najdou nějaké opravdu šměšné scény. Pobavila mě i postava, kterou hrála Nicole Kidman. Na průměrnou zábavu naprosto dostačující. ~(3,2)~ ()

Jordan

okrem klasickej nádielky, na ktorú sme od dvojice dugan-sandler zvyknutí, dostanete v plnej miere sexy ženy a muziku od the police, dvoch dobre hrajúcich detských hercov a jedno ovcu - a to všetko v luxusnom a exotickom prostredí havaja... romantická komédia na nedeľný večer, za ktorú budete vďačný, lebo splní účel: nechce nič viac, tak od nej nechcite nič viac ani vy - iba sa párkrát zasmiať a na konci byť americky dojatí ()

Frajer42

Adama Sandlera mám celkem rád. Tehnhle druh komedií už méně. Kolem spousty pěkných žen. Rozpočet na romantickou komedii velmi vysoký. No není se co divit, nakupování u Gucci a u Louis Vuitton něco stojí. Jinak celý děj je naprosto předvídatelný a vysoce debilní. Nebudu lhát, nebýt zvýšené porce pěkných slečen asi bych měl problém vydržet až do konce. * * za pár pousmátí. Myslím, že v tomhle hodnocení jsem velmi mírný. ()

boshke

Pro mne už je asi odsud až do skonání věků jakýkoli film se Sandlerem odsouzen k zatracení, neb jen vidím ten jeho rypák (nevztahuje se jen k úvodní scéně filmu, jak by se mohlo zdát), tak se osypu. Scénář špatný, hodně vtipů tlačených dost na sílu. To, že je na Bailee Madison (kvůli jejímu herectví) a Jennifer Aniston (kvůli jejímu vzhledu) radost pohledět, tento film rozhodně zachránit nemůže... 40% ()

oje

Tahle Sandlerovka – určitě jedna z lepších – dobře naplňuje úlohu romantické komedie. Sandler glosuje ostošest a v humoru se nesnaží držet žádné inteligentní dekórum. Dočkáme se tak i pár přízemnějších, jednodušších a peprnějších fórů, a to je dobře, protože právě těm se upřímně zasměju. Ani romantická linie není špatná a dá se bez problémů pozřít, i když je její vyústění průhlednější než svěcená voda. I ta slabší místa filmu jsou pořád dobrá, celková úroveň je proto docela fajn. Podobnou oddychovkou je komedie Těsně vedle. Alternativa: Heartbreak Kid. ()

teutates

Nič proti, ale Adam Sandler a ten jeho humor je na jedno "brdo"... iný názov, prepísaný scénar, no druh humoru stále rovnaký. Od trestnej lavice sa mi od neho nedostalo nič... ako by som to, nič extra. Príjemná oddychovka, tak ako "nestarnúca" Jennifer a ako čerešňa na torte Brooklyn Decker. 5/10 ()

Ant

Příjemná, ale děsně nudná komedie. Pár hlášek bylo docela úderných, ale o nějaké třeskuté komedii se tu mluvit nedá. Celkově mi to přišlo bez života a komediálního drajvu, který sandlerovky v poslední době ztratily a nějak ho nemůžou najít. ()

mil@n.fanatik

Maximální spokojenost!! Pohodová komedie typu, kterým nikdy nepohrdnu. Skvělé herecké výkony s mými oblibenými herci Jennifer Aniston a Adamem Sandlerem, krásné prostředí, hodně slušný děj, kde se vztahy přetočí a končí tzv. happy endem, který mě vždy pohladí na duši a dojme... Je dobře, že se ve filmu něco děje, točí se to, mění a nakonec to skončí naruby...Podobné typy romantických komedií s nečekaným otočením vztahů o 360° miluju, to je moje:-) Určitě nadprůměrná komedie, to bezesporu, které si myslím, že 4* sluší právem, ale já jsem s ní byl spokojený jak jsem psal maximálně, a tak dávám plné hodnocení a vůbec se za něj nestydím, ba naopak bych tento film vyzdvihnul, povedl se a uvítal bych, aby se točilo takových typů více... Ještě jednou - maximální spokojenost, radost, paráda....85% ()