Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

Zodd

Někteří si u čtyřky nebo dokonce už trojky stěžovali na změny v McClaneově charakteru. Z inteligentního, sarkastického, superstatečného namyšleného poldy se skutečnou lidskou tváří se postupně stala hláškovací, lehce melancholická neporazitelná mašina na zabíjení, to uznávám. Roky jdou dál, ale ty povahové změny byly vzhledem k dobám vzniku s tím, co si zažil, více než na místě, i když akce hrála čím dál větší roli. Jenže tady? To už opravdu natolik ze své minulosti zmagořil, že naprosto nekonzistentně přepíná temperament během celého filmu? Když si odmyslíme sérii, není to tak špatné, Bruce Willis místy pořád baví (ale není to John McClane, jak jsme ho znali) ani Jai Courteney výrazně nevadí, ale třesoucí se mizerně osvětlená kamera a předvídatelný děj tomu moc nepřidají a vše vrcholí pasáží v Černobylu, kde to zklamání vyplouvá na povrch. Když máte poprvé k dispozici originální námět, tak dejte režisérskou židli McTiernanovi, Harlinovi nebo klidně i Wisemanovi, ze scénáristů prostě někomu, kdo s tím už má zkušenosti, pokud se nepovede, určitě to nedopadne takhle. Díky filmu jsem si vzpomněl na parodii od 'Rusáka' Konstantina Bronzita, kde si docela udělal prdel z prvních dvou dílů. Tento film si dělá víc než prdel z celé série a je paradoxně funkční jen u vztahu otce se synem. Zoufale očividná patriotistická propaganda z přetrvávající studené války působí jako pěst na oko, je vidět, že je tu naprosto nepochopena myšlenka série. Pokud bude Die Hardest o Putinovi (tedy skryté karikatuře), možná ještě změním na pětku názor. Tak či onak chci comeback Johna McTiernana (nebo aspoň sežeňte někoho, kdo rozumí), ať někdy za šedesát let neříkají naši potomci svým prapotomkům "Once upon a time in Moscow one famous film franchise died hard". ()

PetrPan

Co se komu na téhle akční legrandě nelíbí ? Prý ostuda série a děs běs a podobná silná slova srší na hlavu tohohle pátého přírůstku Willisovic one man show, která tady zřejmě vzhledem k jeho pokročilému věku už je two a tak se seznámíme s mladým, kterej se samozřejmě potatil. Já se asi díval na jiný film, samozřejmě že to není TA past , která na konci osmdesátek předefinovala akční žánr, ale pořád je to kulervoucí parádně klišovitá akce, která si nehraje na něco jinýho než čím je, to jest krásně pitomou popcornovou jízdou. Z Willise zase sálá nadhled a pohoda, auta lítaj vzduchem, všude samý výbuchy, hyperbolický patos otcosynovské lásky a tisíce vystřelených nábojů. Chyběla mi jen ta rafinovaná past, ale kvůli tomu mám pocit se neposeru nebo bych měl ? ()

cukorek

Takýmto spracovaním by John Moore dosiahol úspech v 20 storočí a nie teraz v 21, keď svetom hýbe moderný a kvalitný "akčný model". Možno chcel pozdvihnúť klasické akčné počínanie už staršieho herca, ale bohužiaľ "zúbky si vylámal na viacerých veciach". Celý neúspech odštartovala nepriehľadná, hektická a veľmi pretiahnutá akcia v úvodnom dianí, ktorú prezentoval útek mestom v dodávke a hlavnou "atrakciou" sa stal McClane (B.Willis), ktorý len tak zložil nasratého rusáka a potom v jeho Mercedese prepisoval fyzikálne zákony. Výstrednosť a originalita z minulých časti Smrtonosnej pasce, ostala niekde za dverami a tak sa dalo pozerať len na skrachovanú súčasnosť. Okrem neatraktívnej a zastaralej akcie sa v zrkadle skazenosti odrazili zúfalé dialógy a prílišne prečesávanie vzťahu otca a syna. Ťažko som hľadal cestu a sympatie k tejto dvojici ako aj samotnému príbehu, pretože to jednotvárne strieľanie a vybuchovanie mi pripadalo ako spláchnutie skazeného kompótu. V tejto nevydarenej kope som našiel predsa aj niečo čo stálo za to a tak som prižmúril oči a dávam slabých 50%. ()

nash.

Bruce se ocitá ve smrtonosné pasti filmového paskvilu, ze kterého, jak se s příbávajícími minutami ukazuje, není úniku. Už v úvodních scénách jsem si říkal, proboha co to je? To má být pokračování klasiky? Tenhle efektně se tvářící nezáživný chaos o ničem, s nulovou atmosférou, nulovým napětím, nesmyslnými dialogy, nelogickým chováním všech zúčastněných, zdlouhavou nesmyslnou honičkou, u které si člověk přeje, aby už byl proboha konec, bezzubou akcí, která prostě nefunguje a dějem, který nedává smysl? Nezachrání to ani filtry, ani velkolepé digitální orgie. McClane se odpočátku chová jako idiot, stejně jako ostatní postavy. Rozdíl je pouze v tom, že zatímco McClane se chová jako otrávený idiot, ti ostatní vypadají spíš jako poněkud zmatení idioti. Nikdy bych si nepomyslel, že něco podobného napíšu o své oblíbené sérii a osvém oblíbeném akčním hrdinovi. Tohle bylo až... absurdní. ()

jarous

Zbytečné,hloupé a slaboučké. Bez nápadu a snad i bez scénáře. Na dobrý akční film se podívat můžu když má hlavu a patu, ale to není případ tohoto. Navíc špatný dojem z plochého nic neříkajícího příběhu ještě kazí zběsilý a nepřehledný střih a klepajicí se kamera. Ke zhlédnutí tohoto filmu jsem se dostal jenom náhodou takže uznávám, že moje hodnocení může někomu připadat nefér, ale takové jsem z toho měl zkrátka pocity. Nedá se svítit. ()

Rocky62

Fyzická forma B. Willise se ztrácí stejně jako důstojnost této legendární série. Veškeré typické prvky pro Die Hard, na které jsme zvyklí( originální hlášky, značná zakrvácenost McClanea, hádky s Holly) se vytratily do neznáma. McClane byl v tomto případě pátým kolem u vozu, což je neodpustitelné. Vtipně zde vyzní 2 až 3 gagy, toť vše. O exmanželce Holly ani památky a mezi nalezeným synem to zkrátka nefunguje. Mám dojem, že veškerý rozpočet šel na akční scény, které jsou samy o sobě nápadité, nicméně jejich nasnímání je zoufalost sama, čímž se dostávám k dalšímu záporu. Roztřesená kamera a nevídaně zbrklý střih. Nezbývá mi, než toto pokračování zahodit mezi podprůměrné braky. 50% ()

Chrustyn

John Moore se po 5 leté tvůrčí pauze vrací aby naštval všechny, kteří ho ještě neodsoudili za zprzněného "Maxe Paynea". Je to nepříjemné začínat takto ale v tomto případě se opravdu nehodí napsat: "John McClaine je zpátky", protože není. Poměrně mě překvapuje, jak je možné, že po fiasku s již zmíněný "Maxem Payneem" (já ho přežil ve zdraví ale takhle promarněná příležitost se vidí opravdu málokdy) a celkovou průměrností všech Mooreových filmů (i přes určité kvality, jak Za nepřátelskou linií, tak i Let Fénixe jsou pouze lepšími průměry) se studio rozhodlo, že takovou legendu, jako je John McClaine, povede do dalšího boje právě on, ale stalo se. Spousta diváků ve své době, odsuzovala i volbu Wisemana, pro 4 díl, avšak stal se zázrak a Wiseman překvapil i ty největší pesimisty. Bohužel však strach z volby Johna Moora se ukázal být oprávněný, protože udělal celé sérií neuvěřitelnou ostudu a dost možná tuto legendární akční postavu nadobro pohřbil, protože málokdo bude po tomto průšvihu očekávat návrat (a to jak ze strany producentů, tak i věrných fanoušků). K samotnému filmu toho nemám moc co napsat, protože se jedná o béčkovou akční slátaninu, která s původní sérií nemá, vyjma hlavní postavy nic společného a to už ani samotný John McClaine není tím, koho by si divák pod tímto jménem představil. Celkový dojem na mě působí, jako narychlo spíchnutý patvar, několika vyhozených akčních scénářů, úplně jiných filmů, které všichni odmítli. Už jen samotný nápad, přesunout děj do Ruska je pro sérií nesmyslný a výsledný dojem vše potvrzuje. Uspěchaný dojem čiší s každého obrazu i celkového (ne)děje a vůbec i z 90 minutové stopáže (každá Smrtonosná past má 2 hodiny). Scénář, jako by někdo úplně odstranil, protože celkový (ne)děj je pouze o tom, že dva hrdinové, jdou (popřípadě jedou) na určité místo a než se rozkoukají je tam banda padouchů, strhne se přestřelka, vše se zničí a pokud možno nakonec i vybouchne a hrdinové se přesunou o dům dál, kde se vše opakuje. A o tom je celý snímek, takže opravdu nevěřím tomu, že Moore natáčel "Smrtonosnou past", protože daná premisa je vhodná pro jakýkoliv béčkový akčňák s hvězdami typu Van Damme, Lundgren nebo klidně Seagal. Postava Johna McClainea sice po celou dobu nesleze z plátna ale Willis neudělá nic, čím svou nejslavnější filmovou postavu připomněl (žádné hlášky ani slibované klení se nekoná). Věřím, že pokud bych k filmu přišel 10 minut po úvodních titulcích, ani jednou by mě nenapadlo, že se jedná o další díl "Smrtonosné pasti". Docela by mě zajímalo, jestli výsledná podoba Johna McClainea v tomto díle je chyba scénáře nebo samotného Willise, každopádně, pokud se někdo těší na nové hlášky nebo oblíbenou postavu, bude nevýslovně zklamaný, protože tohle není John McClaine a popravdě to ani není nová "Smrtonosná past". Jediné co se tak dá přičíst Moorovi k dobru (když se fanoušek přenese přes vztek a urážení všech zúčastněných, včetně chudáka Willise) je jeho stále slušná řemeslná zručnost při akčních scénách. Těch je ve filmu (a to i díky již zmíněné krátké stopáži) více než dost a přestože žádná přestřelka ani honička, nikoho nevytrhne, dokáže v divákovi, alespoň v ten moment, probudit dojem, že filmem zbytečně neztrácí 90 minut svého drahocenného života a veškerá střelba a výbuchy, dávají najevo, že se zde utopilo pěkných pár dolárků. "Smrtonosná past 5" se bohužel silně nepovedla. Trailery slibovaly docela dost ale výsledek je po všech stránkách nemastný a neslaný patvar, který se sice honosí slavným jménem ale nic nenapovídá tomu, že by si onen titul zasloužil. Moore zklamal a nas*al a to jak fanoušky jedné z nejlepších akčních sérií všech dob, tak i fanoušky akčních filmů. Kdyby se film jmenoval jinak, všechny kinosály by se před ním zavřely, ale to už by byl jiný příběh. Pokud by ve filmu hráli jiní herci a náhodou bych ho někde zahlédl, bral bych ho jako slušný akčňák, ale když si prostě objednáte steak a dostanete obyčejný řízek, sníte ho ... ale pochybuji, že s chutí. Moore, víc a víc tě nenávidím a to se mi ve své době "Za nepřátelskou linií", tolik líbilo. () (méně) (více)

SeBig

Ze začátku jsem se bál že to bude zklamání jak jsem viděl McClana který už tak na začátku nehláškoval, ale pak se to rozjelo a hlášky opět byli a já si to docela i užíval akce v Černobylu byl dobrý nápad, ale synátor mě moc nezaujal asi kdyby měl hlavní roli jen on v dalším díle nebylo by to bez Johna ono. Akce fajn, hudba na konci taky, záporáci takový obyčejní opět teroristi co chtěj nějakej ten uran aby mohli ovládnout svět atd.. klišé. Dál mě zarazilo na začátku že zničej půlku moskvy a přijede jenom jedno policejní auto. Hlášky taky fajn ,,jsem na dovolený" a samozřejmě nechybělo ani jupí a jej šmejde..,,můžeš se rozloučit se dceruškou kreténe zasranej". Nebylo to tak špatný jak jsem se ze začátku fakt bál. ()

klerik

Scenár je riadna demencia. Otcovské preslovy sú väčšinou vyslovene rušivé a celkovo buddy snaženie otec-syn je funkčné málokedy... Fakt, že Černobyľ je v inom štáte než je Rusko, ani netreba spomínať. Celkovo mi to vizuálom pripomenulo lepšie rumunské vandammovky (napr. ZÁSTUPCA VELITEĽA) ale logicky je na tom piata Pasca omnoho horšie. Film úplne neodpisujem, len preto, že mal spád a snažil sa byť oldschoolovejší než 4.0... ()

korbitch22

Rozhodl jsem se natočit šesté pokračovaní Die Hard, bude to krátkometrážní film o 30 sekundách s názvem A Good Day to Die Motherfuckers.V hlavních rolích Bruce Willis, Skip Woods, Joh Moore, já, Desert Eagle a tři náboje.Už v době ohlášení prvního náčrtu scénáře si jen imbecilní kretén mohl myslet, že to nebude debilní sračka, totální průjem a absurdní propadák.McClane v rusku....vážně? A k tomu zachraňuje syna....vážně?S tváří Courtneyho....vážně?Režie mamrd Moore....do píči kurva to jako vážně?Neskutečné zneuctění odkazu Johna McClaena, absolutní zprznění a zneuctění všeho, co pro nás oldschoolové maniaky, kteří vyrůstali na VHSkách dabovaných jedním hlasem tahle ikona akčních filmů představovala.Prvních dvacet minut vypadalo nadějně, po vstupu do hotelu Ukraina se projevila neuvěřitelná debilita Woodsova scénáře, který od té chvíle začíná připomínat nejedno debilní dvd céčko s Wesley Snipesem, kdy je z McClaena robot který se ani nekreje, fyzikální zákony neexistují jako v Matrixu, ze zeměpisu evidentně Woods třikrát propadl a pak musel vykouřit profesora, aby dokončil pátou třídu.Akce je přepálená, nesmyslná, John ztratil šarm a gráácii, kterou nahradil Woods tupým sebestředným alibismem, povrchností a nechutným pózerstvím.Dejme tomu, že tři hlášky se povedli, když ale John po desáté zopakuje, že je na dovolený, už se musím jen smát té Woodsově bezradné imbecilitě.Na Moora se ani člověk snad zlobit nemůže.S tím co mu Skip nandal na stůl si vizuálně poradil naprosto famózně, jenže hovno ve líbivém obalu je pořád jen a jen hovno.Vlastně mě to připomělo třetího univerzálního vojáka, který vlastně zprznil svůj odkaz, aspoň si ale na nic nehrál.Nechápu Willise, že souhlasil s takovým scénáristickým sráčem, jen to dokazuje jeho povahu a to, že když mu hodně zaplatíte, bude machrovat v čemkoliv.Přesně ten důvod, proč sem si tohodle kdysi milovaného herce již dávno vymrdal z topky, neboť z jeho povrchního přístupu je mi na blití a jak kdysi řikal Richard Geere...ano jistě, Bruce má charisma, vy ho milujute, milujete jeho role, jeho filmy...jenže víte co?On vás nesnáší, vy jste mu u prdele, on miluje peníze, slávu a hlavně sebe.No prostě totální šok, v jehož světle je čtvrtý díl dokonalým pokračováním, které ctí vše, co by mělo být ctěno a jediné, co ho z dokonalosti vyřazuje, je PG rating.V tomhle ohledu je Wisemanova čtyřka modlou, která snad teprve teď bude pořádně doceněná.Jak napsal soudruh Caiiiczech, odmítám si přiznat, že jsem tohle kdy viděl, série pro mě končí čtvrtým dílem, jako Šílený Max druhým a pokud se Willis neprobere, nepodá pomocnou ruku McTiermanovi a nenechá ho zrežírovat šestý díl se ctí a nerozloučí se s fanoušky tak, jak si to velký John po právu zaslouží, je u mě na vždy mrtvý.Kdyby to byl obyčejný akční film, byl bych mu pro jeho roztomilou imbecilitu schopen dát 3*, jelikož si to ale dovoluje degradovat legendární akční sérii na tupé céčko, ve kterém by se zdráhal hrát i Steven Seagal, nemůžu jinak než jiít na 35%, které ze sebe vytlačím jedině za prvních sympatických dvacet minut, 3 hlášky a vizuální orgie, které roztomile podtrhuje finální kokotina s vrtulníkem.McClane si tohle nezasloužil, nezasloužili si to věrní fandové a už vůbec si to nezasloužila celá tahle série, která má najednou trpkou pachuť na konci.Přitom sem lepší zápletku vymyslel za pět minut, stačilo aby John řešil případ v americe, do kterého by se mu připletl ruský mafiánek, který zařizuje teroristům převoz uranu do USA, načež by se mu do cesty připletl syn, pracující pro FBI a měl by tvář Paula Walkera...klišé...jistě, ale vsadtě svejch 5* kreténi, že by to mělo tady teď o 25% víc.Monitor nefunguje, palivová trubka je nakřáplá a ve sluchátkách je proboha slyšet nějaký Courtney......srdce krvácí...30%. () (méně) (více)

Papekus

Do půlky jsem tomu dával šanci, ale poté už to bylo fakt zlé. Navíc nevím proč, ale McClane pro mě byl vždy normální chlap, co se omylem někam připlete atd atd. Ale tady je ultra drsňák hned od samého začátku ... syn je vrah a čeká na doživotí = no, vždycky trochu zlobil, tak co :). Navíc mi přišlo, jako by ke konci došly peníze ... kulisy finále mi přišly takové papírové, tuctové. ()

Yardak

Pátý díl Die Hard je opravdu (a bohužel) nejslabší snímek této série. Možná to bylo kvůli tomu, že John McClane byl "pouze" na dovolené!:o)) Nevinil bych jen režiséra Johna Moorea, ale hlavně scénáristu Woodse, který sérii posunul někam, kde jsme ji nechtěli vidět - SPOILER: špionážní pozadí. Hudba Beltramiho je sice dobrá, ale občas se mi zdálo, že se snaží zmixovat Mission Impossible s Bondem:)). Někoho alespoň mohou potěšit miniroličky slovenských herců (Luknár, Hindy) i neherců (Vrbovský)! Celkově se ale film jeví jen jako průměrná akční střílečka, což je to nejsmutnější, když se jedná o tak kultovní záležitost. Chceme vůbec šestku?:) ()

lillien

Čekala jsem už vzhledem k hodnocení hodně trapnou sračku a on se ten průser zas až tak nekonal. Nechoďte na filmy s Willisem, když nemáte rádi Willise. Když vám vadí hlasité detonace a přehalované zvukové efekty, bude asi nejlépe nechodit na žádné akční filmy, on totiž dneska v kině bude řvát pravděpodobně i "němý" film a pokračování Smrtnosné pasti logicky smrdí střílečkama a bum bum efektama. To k tomu prostě patří a většina z nás, nenáročných dementů, co si chodíme do kina odpočinout, nebo se zahřát, abysme doma ušetřili za topení, jsme ochotní se nad to povznést. Willis mě neskutečně bavil. Pochopil totiž, že v jeho věku, chce-li pokračovat v akčním duchu, je kravina hrát si na nesmrtelného, nutit maskéry k oskarovým výkonům za vizuální efekty a snažit se obalamutit diváky, že už prostě nejsem dědek. Bruce se na tohle markýrování chytře vysral, uchýlil se k sarkasmu a sebeironii a aby ještě poškádlil těch pár Justinu Biebrovi odrostlých pipin, vydržel pár týdnů na tvrdé dietě a trochu to vytunil solarkem. Když se budu v jeho věku koulet na plátně jako on, bude mi naprosto u prdele, že moji fanoušci jsou parta nahluchých a pravděpodobně i lehce retardovaných nostalgiků osmde a devadesátkových akčńáků. Zbytek včetně zápletky a Jai Courtneyho coby mladého Mclana lepší průměr, tak na 3+, ale Willis předčil moje očekávání, tak proč mu trochu nezvednout rejting:) ()

jojinecko

Dlhá auto- naháňačka s transportérom uprostred Moskvy je skvelé Desctruction Derby...Je to síce tupé, ale aspoň efektné a cool. To všetko ostatné je nehodné pokračovania kedysi skvelej série... ()

Flego

Režisér, scenárista, kameraman a strihač by mali dostať po papuli. Takto sprzniť legendárnu sériu sa len tak nevidí. Okrem hudby tu nefunguje skoro nič, dokonca ani John McClane nie je vo svojej koži. ()

rikitiki

Celý děj se smrskl jen na efekty. Už to nemá žádný přesah ve smyslu: boj zoufalého, ale odhodlaného chlapa proti přesile. Tak to už ani náhodou. Je to tuctovka se zbytečně moc zničenými auty. ()

BMW12

Jednoznačně nejhorší film celé série. Jako hlavníko viníka tohohle nepodařeného filmu bych označil scénáristu Skipa Woodse, který napsal naprosto katastrofální scénář. Ve 4 Willis zachranoval dceru a ted měl zase být se synem, příště uvidíme jak zachranuje matku? Celý příběh byl špatný, ještě se to odehrávalo v Rusku a vlastně mi to přišlo, že hlavní roli tam má McClanův syn a že Willis ho jen tak doplňuje. Značná část filmu se odehrávala na dálnici (řekl bych tak 20-30 minut) a měl jsem pocit, že koukám na Kobru 11. Co ale musím zmínit je velice povedený závěr, ta bitva v Černobylu se fakt povedla. A i celkem vyšlo překvapení, kdo že je to vlastně ten hlavní záporák. Ale fakt mě mrzí, že po vynikajících 4 Smrtonosných pastí, přišla takhle průměrná pátá. Jsem tedy pro, aby natočili i šestku, která by byla kvalitní a důstojně by zakončila tuto sérii. ()

MontyBrogan

Akčná stránka ako vždy ohromná, dokonca jej neobmedzené možnosti v posledných dvoch častiach začínam vnímať ako malé negatívum, keďže sa nesmrteľnosť hrdinu (resp. hrdinov, lebo po boku Willisa sú už pre istotu vždy nejakí mlaďasi, nech si to nájde divákov aj vo fanklube Biebera) za pomoci modernej trikovej techniky dovádza do stále väčšej krajnosti. Vlastne je to celé o tom, kedy nereálnosť príbehu ešte zaujme v rámci žánru, a kedy je už nevkusná. Napríklad využitie skleneného stropu proti nepriateľom, ktorého zostrelenie ich paralyzuje, aby sa dali pohodlne zabiť priamo a nebránili sa, samé o sebe neznie ako úplné sci-fi. Ale aby sa tí dobrí potom niekoľkokrát bez väčšej ujmy dostali do bezpečia tým, že preletia cez sklo, rozbíjajúc ho pritom vlastným telom, to už mi v kontexte predošlého príkladu pripadá, že si tvorcovia vymýšľajú pravidlá filmového sveta podľa toho, ako im to práve vyhovuje. Ale priznávam, že zasadenie do Černobyľu ma fakt potešilo. Nabudúce by sa niečo mohlo kvôli atmosfére odohrávať v ostravskej industriálnej zóne. Tá tiež vzbudzuje rešpekt sama o sebe, tak netreba ani mega veľký rozpočet. ()

honajz

S původními Die Hard to nic moc společného nemá - chybí větší nadhled, více a propracovanější akce, hlášky, hra ve druhém plánu nebo zvraty vyplývající z logiky děje a posouvající příběh dál. Tady prostě John přijede do Moskvy na výlet za synem (kde ho tak najednou vzal?) a ejhle! synek dělá do tajných služeb, a jako z udělání je zrovna v akci. Pak je tu nějaký vězeň s důkazy, jak to bylo skutečně v Černobylu, po němž pasou zabijáci, a to vše stačí k tomu, abychom se přesouvali z místa na místo, tam dojde k nějaké honičce / tupé přestřelce / tupé bitce a jede se dál. Pár hlášek tady je, ale ve srovnání s originály jde o slaboučký odvar (některé jsou založeny na neporozumění anglickému slovu ruskými taxikáři, některé opakují již slyšené / viděné hlášky / akce v předchozích filmech), takže celkově je to takové nemastné neslané, upocené, ale pár jednohubek se zde najít dá. ()

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014