Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Wallis3

Strašná šílenost, kde Wolverinovi bimbaj pod bradou koule, rodiče zdeptaj svýho syna natolik, že chodí na rande se smetákem a první měsíčky jsou horor největší. To a ještě více v Movie 43! ()

Karmyn odpad!

Já prostě tenhle styl humoru nemám ráda. Film je trapný a dost nechutný v polovině jsme odešla a ještě dlouho dobu ho vstřebávala :(. Jenom si říkám, k čemu se ty hvězdy upsaly, nikdy se už nebudu na Jackmana dívat tak jako předtím. ()

myxomatoza

Nejhorší film, co jsem kdy viděla a smála se u toho. Chvílema jsem si nebyla jistá, jestli bych možná radši podstoupila lobotomii a zároveň proč se vlastně [vlož libovolnou časovou jednotku] směju chlapovi s koulema na krku. Srsly, jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy zažila. Ale přesto jsem se u toho řehtala, že mi popcorn padal zpod rovnátek. Scéna s fekáliema po celý kapotě a silnici? No, thanks. Pšouček malý brouček se trochu nevyved. A pak do toho úchylná animovaná kočka. Nejsem si jistá, jestli jsem to fakt viděla a nebo mi nepříjemná slečna hodila nějakou piluli do koly. Pro pubescenty ideál, já už to vidět nepotřebuju.. (Ale tu scénu s koulema v omáčce si možná najdu na youtube.) ()

Kadas97 odpad!

Úplne najhorší film na akom som kedy bol v kine. Pozeral som asi 15 minút a potom som odohral asi 50 levelov Angry Birds. Odporný, nechutný a primitívny humor. Nezachránili to ani Johnny Knoxville, Seann William Scott, Uma Thurman a ďalšia várka "špičkových" hercov. Tento film v mojich očiach potopil mnoho dobrých hercov a tých slabších hercov zahrabal do blata na dne. Málokedy sa za seba hanbím, ale pri tomto filme som sa hanbil sám pred sebou. Fuj! Odpad nad odpady. 0 z 10. P.S. Až budem mať 96 rokov a budem sa trápiť pripútaný na lôžko, tak prídte niekto so mnou spraviť krátky proces a pustite mi toto. ()

Petyas

Brutálně jsem se bavil :-) De facto se jedná o hromadu různých absurdních scének, ala Onion Movie, protkaných jednoduchou příběhovou linií. Jednotlivé scénky jsou vyhnány do totálního extrému, jsou vtipné a neokoukané. Tím, že v jednotlivých scénkách hrají špičkoví herci, scénky mají opravdu grády. Tohle mi zůstane ještě dlouho v hlavě. 70% ()

TheMraca odpad!

Nestojí ani za tu hodinu a půl života. American Pie je proti tomu inteligentní sonda do života mládeže. Nechápu jak se takový film může dostat do oficiální distribuce. Prostě čistých 0% ()

Kingjiri

Asi neznám snímek s větší kumulací hereckejch hvězd, proto jsem se taky i přes tristní hodnocení na Movie 43 podival (a určitě nebudu se svym přístupem sám - na což nejspíš spoléhaj i producenti). Skutečně mě pobavila jen scénka s koulema Hugha Jackmana. Ve scénách Batman/Robin a šikanovanej syn se objevilo pár světlejších momentů. Zbytek příběhu byl buď trapnej, zbytečně nechutnej nebo prostě nevtipnej. Jedna hězda za herecký obsazení a druhá za těch pár lepších scének. ()

Jordan.17

Docela zklamání, konečně jsem se těšil na nabušenou komedii, která bude perlit, nezapomenutelný hlášky se na mě jen povalej a ono... Na některý momenty se teda zapomenout nedá, protože to jsou neuvěřitelně absurdní věci, ale celkově tomu něco chybělo. Věřim, že kdyby jednotlivý scénky byly na youtube samostatně, tak budou mít miliony views a likes. Takhle jen dvě hvězdičky, možná kdybych byl zhulenej a nějaký to promile měl v sobě, tak bych na to měl jinej názor. Což neni úplně od věci, dát k tomu upozornění - "nesledujte střízliví" :) ()

zeďa

Popravdě, takhle jsem se nebavil už docela dlouho. Smršť naprosto nesouvisejících kravin, které jsou tak hrozné, až prakticky nemají chybu. ()

guri

Snad kazdy poviedkovy film trpi tym istym - vyraznou nevyrovnanostou jednotlivych pribehov. Movie 43 nie je vynimkou a hoci niektore casti su vyborne (vecera Kate Winslet s Hugh Jackmanom, rande Halle Berry), niektore celkom v pohode (vychova Naomi Watts, deti v kopirkach), niektore su tak hlupe, az su vtipne (unos trpaslika Geralda Butlera ako darcek k narodeninam, superhrdinska story), stale tie slabe casti (iBabe, Tampax, Beezel, menstruacia Chloe Grace Moretz, Emma Stone a Kieran Culkin pri pokladni..) vyrazne podkopavaju cely film. Naviac je to vsetko zabalene do v podstate neexistujuceho a maximalne stupidneho pribehu. Ako samostatne kratke filmy by niektore mali urcite nasliapnute ku kratkometraznym bonbonikom, no takto zostavaju len ako sucast balika roznych chuti, z ktorych zdaleka nie vsetky su dobre. ()

DuranCZ

Špičkoví herci Hollywoodu si řekli že si natočí z rozmaru béčko s řadou skečů, klišé a nechuťáren. A povedlo se jim to na jedničku. Nemůžu říct, že jsem se nezasmál... Zasmál! Zasmál, ale čekal bych že si vymyslí něco lepšího než koule na bradě. Pozor spoiler btw. No nic. Snad příště vymyslí něco lepšího. Ale, jestli vážně nemáte co na práci, tak si to pusťte, ale inteligentní zábavu nečekejte... ()

Cheeker

Komedie s šíleně ujetým, jednoduchým občas až primitivním a úchylným humorem. Podle mě tohle funguje. Navíc v jednotlivých částech se objevují velká jména. Je pravda, že Movie 43 obsahuje lepší části, ale i ty horší. Jenže každá část je krátká, takže pokud vás nebaví, tak těch několik minut vydržíte do další, která je třeba lepší. Já jsem se nad očekávání bavil. ()

zipoo

Chill out motherfuckers! Strčte si tu svojí morální paniku do rekta! Rozhodně nejdu s hodnocením níž. Pod názvem je napsáno komedie a já se dost nasmál. Hlavně u části s Halle Berry. Tam už jsem to musel pozastavit, páč mi dosti cukala bránice. Ještě vyzdvihnu scénu s kulebradem Jackmanem; Emmu Stone, do který bych bezmyšlenkovitě vniknul; a nakonec i situace kolem Chloë Moretz. Přece už měla první krvácení, tak kde je problém :) Pro mravokárce, kteří ještě doufají, že spasí svět, a že ještě není úplně zdemoralizovanej, podotýkám, že si ještě na ní teda pár let počkám! ()

Dimo

Je to sranda, je to vtipné, utahuje si to samo ze sebe. Díky přehršli superznámých jmen je to ještě větší úlet, než by normálně byl. ()

Ondr@932

Je to naprostá a nehorázná hovadina! Která nemá hlavu ani patu. Nechápu jak v tomto filmu může hrát tolik známých a poměrně dobrých herců - Hally Berry ... atd V takovém nízkorozpočtovém béčku ? Fakt nechápu ... Tato komedie se snaží být vtipnou, ale je spíše trapnou. I když párkrát jsem se i některým takovým hovadinám trochu pousmál. 30% ()