Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Hexorzz

Bohužel Movie 43 ve mně vzbudil velká očekávání, která ani zdaleka nenaplnil. Nejvtipnější scény byly vyplácány už v traileru. Doplňující příběh ke skečům je naprosto nezáživný a ve filmu plní funkci natahovače projekční doby. U většiny skečů jsem se většinou jen usmíval a ani u zbytku to nebylo na žádné záchvaty smíchu. Zajímalo by mě, jak tvůrci přesvědčili G. Butlera, aby si zanadával v kostýmu leprechauna a toť vše. Celý film, dá-li se tak Movie 43 nazvat, na mě zapůsobil spíš záporně. Možná to bude tím, že jsem po skvělém a vtipem nadupaném traileru čekal něco super-awesome. To ale plejáda hollywoodských hvězd rozhodně přinést nedokázala a proto sice nerad, ale musím udělit pouze jednu ušmudlanou hvězdu. ()

Kolousek007

Co tohle proboha je? Nechutnost střídala nechutnost a já vydržela do konce jen ze zvyku nevypínat rozkoukaný film. Opravdu nechápu, jak se k tomuto filmu(?) mohla upsat řada tak výborných herců. Jedna hvězda je za to, že jsem se párkrát zasmála, ale znovu už si to nejspíš nikdy nepustím. ()

kacudzde odpad!

To, že jediné, co mi na téhle "komedii" přišlo vtipné, byla scéna s menstruací a reklama na Tampax, mluví za vše. Zbytek je příšerná slátanina trapných a nechutných příběhů, kterou jsem v úžasu (nebo spíš šoku?) dokoukala do konce. Absolutně nechápu, že do toho šlo tolik hollywoodských hvězd. ()

RoyBatty444

Pár zaujímavých nápadov, ale už ako napovie začiatok silne pubertálna zmeska všetkých vlhkých perverzností s hviezdnym obsadením. čo som už poznal z trailera basketbalový zápas a scénky s randením sa dali inak ako som už spomínal veľmi nízke pudy. ()

de-andre

Problém Movie 43 je, že to není film. Nevhodně zvolené propojení nemělo vůbec vzniknout a tvůrci měli zůstat u propagace prostřednictvím internetu. Vznikly by tak (většinou) příjemně vtipné scénky s hvězdným obsazením. ()

StreeX

Do kina jsem přišel s nulovým očekáváním. Největší motivace bylo obrovské herecké obsazení. Film mě ale neskutečně dostal, přestože pouze 3*** jsem se v kině válel v křečích. Brečet smíchy mezi podobně naladěným kinem jsem zažil naposledy u Diktátora. Z filmu jsem měl pocit, jako bych si procháel Top12 youtube videí týdne. ()

neni_o_com odpad!

najhorsi film, na ktorom som bol v kine za cely svoj zivot, a to som bol pripraveny na vlny primitivizmu, ktore sa na mna budu z platna valit. bravurne postrihany trailer (v ramci obmedzenych moznosti tohto filmu, samozrejme) ma uprimne navnadil a do kinosaly som vstupoval s chlapcenskym nadsenim, odchadzal som ale len s uprimnym sokom z toho, co sa to dnesnej kinematografii stalo. doteraz nerozumiem tomu, ako mohli take mena suhlasit na spolupracii s takymto filmom. a keby to este nestacilo, sposob, akym bol film pozliepany dokopy, to uplne zaklincoval. nazvite ma kludne filmovym puritanom, co si nedokaze uzit nenarocny film. ked ale bohapusty primitivizmus, kde jedna intenzivna kontrakcia vrcholnej trapnosti nahradzuje druhu, dosahuje uplne novu uroven a je hlavnou a jedinou devizou filmu, tak nemame o com polemizovat. jednu * by som dal za scenku s domacou vyucbou, ktora sa podarila. osobne si vsak nemyslim, ze si film zasluzi hodnotenie, ktore momentalne ma, tak volim "odpad!". ()

Dannyhell

Čakal som, že to bude viac nechutné. Ale aspoň dve-tri ,,epizódky´´ ma naozaj pobavili. Ostatok radšej vystrihnúť. A jedna * navyše za hercov, ktorí sa nebáli a išli si urobiť prču aj sami zo seba. ()

james11

"Hlavní zápletka", která má ospravedlnit to, že film je jen sada pár vtipných skečů, je úplně o ničem. Některé scénky jsou sice docela vtipné, ale většinou spíš jen nechutné. Jen Jackamova scénka byla pro mě obojím. Poté, co se objevila jeho "vada" (abych nespoileroval) - v tu chvíli jsem zrovna jedl!!!, mi do smíchu nebylo, ale za chvilku mě to celkem rozesmálo. Ještě několikrát jsem se ve filmu zasmál, ale ne tolikrát, co bych u komedie asi čekal a určitě ne tolikrát, aby to přebilo ty nechutnosti, co jsem si musel u filmu přetrpět. 50% ()

lilylove

V podstatě se to celé skládá z různých "příběhů",které na sebe nenavazují.Některé se mi líbily,některé ne.Bylo tam dost trapných a nechutných scének,ale i vtipné,nic moc se tam neřešilo a já se bavila. ()

xxxLussyxxx

Podle mě to bylo zbytečně dlouhý. Úplně by stačilo tak 50minut. Závěrečných 17minut je tam úplně zbytečně. Čekala jsem teda od toho víc. Ale dávám tři hvězdy, protože jsem se i zasmála. Hlavně u scény s měsíčkama :D ()

metylovice

Prvních pár minut se zdá, že to je hodně špatný pokus o film. Potom přichází několik krátkých příběhů na různorodá témata. Vzdáleně to připomíná známé „Bakaláře". Pro mě tak třetina z těchto krátkých filmů je povedená, zbytek je zbytečně natažený nebo zbytečně dlouho rozpatlává jeden vtip nebo myšlenku. Celkově tedy hodnotím spíš ty drobné skeče, které film nadnášejí, než linii filmu, která film totálně potápí. Scénář většinou příliš neumožňuje hvězdám vyniknout, ale zřejmě bez nich by film neměl komerčně šanci zaujmout. Za mne hodnotím známkou 2+ ()

alexo12

Tento film som videla v kine a doteraz ľutujem nemalé vyhodené peniaze za jeho zhliadnutie. Na filme som bola s mamou pretože nás obe dostalo herecké obsadenie. Ona to však vzdala už po prvej scéne a priznám sa mala som to spraviť aj ja. Naivne som verila že toľko dobrých hercov nemôže hrať v tak zlom filme. Úprimne ma tam pobavila len jedna scéna v ktorej Chloe Grace Moretz dostala menštruáciu. Bola to asi "najľudskejšia" scénka z celého filmu. Inak to nestálo za nič. Preto jedna hviezda. ()

ragtime

Prekvapuje ma, aké hodnotenia má toto "umelecké" dielo. Ja som vedel, na čo sa idem pozerať a samozrejme sú niektoré scénky slabé a nechutné, ale niektoré sú naozaj veľmi zábavné (Hugh Jackman, Halle Berry,...) a ako oddychovku si to raz určite pustím znovu. ()