Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Moena

Francouzi by neměli vyrábět auta a američané by neměli točil absurdní komedie. Pak to takhle dopadá. Při sledování v autobusu by mi neuvěřitelně trapně a dokoukal jsem to radši doma. Jedna hvězda za Jackmana a Beezela, druhá za reklamy. Jinak je to sbírka US trash humor 2013. ()

IceQueen

Bizarné, úchylné, nudné, zábavné, nechutné, trápne... Každému príbehu patrí nejaké z týchto prídavných mien, prípadne ich kombinácia. Najšokujúcejšia pre mňa je účasť všetkých tých hviezdnych ksichtov a ochota predvádzať také strašné veci. So slabšími hercami by bol film v čiernych číslach. Príbeh s Winsletkou a Jackmanom je bez debaty najlepší a šikovne umiestnený hneď na úvod. Je to dementné, ale aj tak dávam ***. ()

GILLWANDER

Zlátanina, hovadina prvej akosti, ku ktorej hádam scenár písal jedenásťročný krétén posiaty od hlavy k pätám akné. To čo obsahoval tento film nie je mládeži neprístupné, ale neprístupné tým, ktorý aspoň trošku veria v usporiadaný film. Bolo to strašne zo strany úspešných a celosvetovo uznávaných hercov, že sa dali na niečo takéto odpudzujúce, že spolupracovali na niečom tak ponižujúcom, že sa mi z toho zviera žalúdok. Kreativita v tomto prípade zašla do núdzového režimu, a divákovi predstavila absurditu, humus, s ktorým nepohnojíte, vrchol trápnosti, neskutočnú hanbu, ktorá bude diváka prenasledovať ešte aspoň týždeň. Movie 43 je právom označený ako debakel roka, ktorý neponúka nič viac ako prázdne a k tomu ešte nechutné slová prázdnoty. Právom pridelený titul: Nepozerateľný film! 10% ()

maverick10

Jednu hvezdu za pribeh leprikona. Zbytek jsou fekalni vypary hulibrku, kteri humor nepoznaji, ani kdyby se jim vysral na hlavu. Chapu ucinkovani vycpelych hvezd jako jsou Gere, Faris, Culkin, Schreiber... jak se ale mohli angazovat hvezdy typu Jackman, Stone, Moretz a dalsi? Slibili jim za to bandasku sracek, nebo jim slibili plastiku kouli povesenych na ucho? Jak tohle nekdo muze pustit do eteru? Vzdyt tohle by smazali i na youtube! ()

Jigy

Takovou sr*** jsem už dlouho nežral. Blbé, nudné, nevtipné, trapné. Zasmál jsem se tak třikrát a to je na komedii zatraceně málo. Nejlepší fór jsou scvrklé koule, za zbytek filmu bych se jako autor hluboce styděl a přemýšlel jestli si vybral správné povolání. ()

Cl3ricK

Film, který je jako strvořený pro chlastací večery. Splnil svůj účel, všichni jsme se řezali jako svině. Že to je sračka o tom se nebudu s nikým hádat, ale nehledal sem v tom nic světoborného. Proto doporučuju při sledování konzumovat alkohol ve velkém. Užijete si to. ()

easaque

Některé nápady povídek nebyly špatné, ale na můj vkus hodně špatně podané a jako satira to nemůže fungovat. Stylově je to na stejné úrovni zvrácených černošských komedií. Navíc nechápu, že se tu vychvaluje, jak dokázali slavné hvězdy přehrát svoje úchylné postavy s "lehkostí" - to by snad bez problému dokázali i neznámé hvězdičky, ale s těmi by to byl totální odpad. K slabé hvězdičce pomáhá jen občasný fajn vtípek v hromadě trapnosti. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

honajz2

Ale ty 2* jsou strašně slabé. Já jsem totiž doufal že to bude jedna z těch totálně "debilních" komedií typu Klub sráčů (který mám mimochodem celkem rád) a ona z toho vypadl film s tím snad nejlacinějším humorem, který ani není tolik trapný (snad kromě scénky s kaděním na krk, ta je prostě vrcholem trapnosti), dokonce není ani nechutný, jenom je prostě zoufale nevtipný. Někdy to dokonce ani nenudí, ale celkově mi to prostě nepřipadalo vtipné, protože prostě tohle je ten typ humoru, co mě absolutně míjí. Ale abych jenom nekritizoval, líbila se mi parodie na UNICEF (ta je nejlepší z celého filmu) a scénka z mexické restaurace, kvůli které jsem nakonec ty strašně slabé 2* dal (místo 1*, logicky). Pak bych zmínil ještě tu parodii na produkty od Apple, ale ta je podaná dost nevtipně a nefunkčně a asi i tu s kreslenou kočkou, která ale trpí tím samým problémem, jako ta zmíněná předtím. Zbytek byl buď lehce zapomenutelný nebo naprosto hrozný. Jinak ten film absolutně nemá děj, je to jen sled scének, tudíž i pochybuji, že to mělo něco jako scénář. A že se k tomu upsalo tolik slavných jmén moc nechápu, asi žili v domnění, že budou hrát v naprosto dokonalé parodii, ale bohužel opak byl většinou pravdou. Hodně slabé 2* ()

Giggo

Fekal komedie nemá k popisu tohoto filmu příliš daleko. Některé příběhy více vtipné některé méně, celkově film pobaví pokud od něj právě toto očekávate. ()

Nifgai

Chvilkami velmi zábavné a vtipné a během chvilky úplný opak. Děsný, ale proč ne. Určitě to bylo zajímavé i nechutné zároveň. Totální mix všeho :D ()

zbyshek

Tak nějak furt nechápu záměr tvůrců, ani snad nechci. Jestli to mělo pobavit, tak to ani z daleka. Spoustu známých jmen, ale výsledek nulový. Totální propadák. ()

M.i.k.e

Masturbující kreslená kočka?really?soubor tu trapných,tu vtipných a za všech okolností šílených scének s až neuvěřitelnou sbírkou známých tváří.pro mě osobně nejpovedenější šílené rande s Hale Berry...60% ()

Aljak odpad!

Preboha! A toto bolo akože čo? Pokračovanie Extreme Movie? ... Hrôza - totálne nevkusné, zvrátené a nechutné. Sám sebe sa divím, že som to pozeral až do konca - naivne som veril, že aspoň jeden z tých krátkych filmov bude zaujímavý. Doteraz nechápem ako sa na takomto odpade mohlo podieľať toľko skvelých hercov. Asi si mysleli, že trochu recesie nezaškodí - ALE toto s recesiou nemalo absolútne nič, veď na tom sa ani len zasmiať nedalo, skôr jedine zaplakať nad tým aké to bolo úbohé... Najväčšou záhadou pre mňa zostáva ako môže niekto tomuto dať viac ako 1* - veď už aj tá musela byť jedine z čírej ľútosti. Nič viac! Strata času... ()

zdenotvor

Nič pre suchárov,film síce nemá žiaden dej ani zmysel,no je to tak nadupané "drbnutým" humorom, že nemôžem hodnitť inak. Množstvo originálnych nápadov a záchvaty smiechu vyvolávajúcich scén. Žiadny inteligentný humor proste úchylná kravina pri ktorej som sa vkuse rehotal. Hneď na úvod som mal záchvaty smiechu pri týpkovi ktorému vyseli vajcia z krku ... Proste filmík pre vypnutie mozgu a vyventilovanie sa. ()

Chen

Nechutné, politicky nekorektní, zvrácené a přesto svým způsobem vtipné a neotřelé. Hodně rozporuplná záležitost. Ne svou náplní, ale kvalitou. Ale ač sám nevím proč, bavil jsem se. ()

Havaj8

Neuvěřitelná šílenost, nemělo to ani hlavu ani patu, a krom těch spousty skvělejch herců tam není co vychválit. Docela se i divim, že jich tolik šlo do takovýho nízkorozpočťáku. Ale budiž, je pravda že některý ty scénky byly až moc ujetý, některý do sebe něco měly, ale nechápu smysl tohodle "filmu". ()