Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

kaposlav

Taká blbostičky pre puberťákov. Film je vhodný na párty a pre jednoduchých ľudi. Nemusíte pri filme ani moc rozmýšlať. Po piatich strikoch a dvoch pivách unavený večer to vyznelo dosť dobre. ()

SallyZen

Na jednu stranu ohromná sračka, ale musím říct, že u dosti scén jsem se smál a celkově mě to i pobavilo. Milovníci komedií a bláznovin určitě povinně. Intelechtuálové asi moc ne. 70% ()

Marqta odpad!

Nechápu, jak mohlo něco takového vzniknout, nechápu jak mohlo tolik známých herců souhlasit, že se budou něčeho takového účastnit a nechápu že jsem to nevypnula hned v úvodu. Pořád jsem doufala, že se stane něco opravdu vtipného, když je to ta komedie haha. Jaká naivita. Ale kompozice složená ze vzájemně téměř nesouvisejících povídek byla pokud nic jiného, tak originální. ()

William_

Tenhle film mně nehorázně pobavil,mám rád tento styl humoru a ty rozkouskované příběhy mě bavily.Já vím asi jsem divnej ale film se mi líbil. ()

Hees odpad!

Tu si presne pamätám, že som sa raz zasmial, tak som dal normálne pol hviezdy za to hodnotenie a inak by som dal odpad, bez toho pol boda. Ešte podotknem, že ten smiech čo som dal bol celkom hlasný a teda niečo bolo naozaj vtipné a to len jediný RAZ a potom už ani nie len také na slabé usmiatie, že to je hlúposť. Inak je tento film dostatočne trápny, ale pozrieť sa dá a čo je najhoršie má to byť komédia, ale veľmi veľa vtipného tam nie je skôr taká prvoplánová sranda, že hop vyskúšame možno sa niekto zasmeje a možno nie. A ja si ešte myslím, že ľudia sa smejú na tom čo ani tvorcovia nechceli, aby sa smiali. Filmu uškodil trošku jednoduchší nápad s deťmi čo hľadajú na internete film 43 a tiež roztrúsenie filmu do jednotlivých malých poviedok/častí. (Hodnotenie 0,5) ()

Figu

Ou, tady se asi povedlo jen to, nacpat tolik známých ksichtů do těchto několika zhovadilejch slepenců, ale jak je kdo oslovil a zlomil, to netuším! Metrovej Butler, bradokulčák Jackman, čerstvej menzes na rozkroku textilu Grace Moretzové... Další úchylnosti a extrémy v zálibě fekálního sexíku. No mňamka. Mě se celkem líbila scénka s Halle Barry, ale nevím, zda to právě nebylo jen díky půvabu Halle Barry. 35% ()

O´Neill

O filmu jsem si absolutně nic nepřečetl a to se mi stalo osudným. Nicméně když teď čtu oficiální text, stejně bych z toho nepoznal o jaký film se jedná. To bych eventuálně mohl říci až po traileru...Úplný začátek, kdy se Kate Winslet chystá na rande, vypadal výborně - říkám si fajn, nějaká lehká romantická komedie. Bohužel omyl. Následujících 90 minut nám tvůrci naservírovali ty největší odpornosti, které si dokážete představit. Člověk se smál často a ne málo, ne však díky opravdu vtipnosti, jako spíše samotné zvrácenosti. A celková pointa filmu? Nula nula nic. ()

Rocky88

Pořád to dává větší smysl než filmy pana Lynche... Za reklamu na Tampax dávám hvězdu, to jsem skutečně prskal smíchy. ()

Rodriguez

Opravdu se nejedná o komedii, kde se budete popadat za břicho a válet se v křečích po zemi! Je to nudný povídkový film, kde se možná usmějete u pár podařených scének, ale to je vše. Plusem filmu je možná plejáda Hollywoodských herců a hereček, kterým film opravdu překypuje. 15% ()

JohnRambo

DOSTAŤ HENTAKÚ PUSU OD NAJÚŽASNEJŠEJ ŽENY V TEJTO GALAXII??? OH - MY -FUCKING - GOD ! V živote som nikomu nezávidel ako tomu hercovi/chalanovi. Naomi príď si aj pre mňa!!! - - - - - - - - A teraz k filmu. Primitívny humor ktorý ma dokáže pobaviť a nehanbím sa za to. Pri niektorých scénach som pukal smiechom. Veľká výhoda je to exkluzívne obsadenie ale celkovo to bol námrd. Na pobavenie skvelé!!! ()

mike007

U některých scének jsem se ze srdce zasmál, na některé koukal s otevřenými ústy a vykulenýma očima a některé byly tak nechutné, že jsem je nechápavě sledoval skrz prsty. Ale pokaždý jsem se netrpělivě těšil na další scénku s čím novým přijde :-) Kdyby se ještě na konci filmu objevil Jonathan Frakes a jako ve Věřte nevěřte prozradil, co byla pravda nebo fikce, úplně by mě to rozsekalo a musel bych to ohodnotit plným počtem hvězd :-) ()

dubinak

Bože, to byla taková ztráta času. Moc nechápu, co je na tomhle filmu tak komediálního a už vůbec nepochopím, proč tuhle nabídku vzalo tolik špičkových, hollywoodských herců a můžu říct, že jsem si za tohle jejich účinkování musela klepat na čelo. Jediná povídka, která stála za úsměv byla s Naomi Watts a pak ještě ta s Hughem a Kate, i když tam mě pobavil jen šílený nápad. Jinak to bylo fakt úplně o ničem a ta okolní omáčka s pošahanými, nesympatickými teenagery byla fakt na facku. Bleh. ()

C0r0ner

Nezapírám, že mi k zábavě stačí málo. A to je přesně to, co Movie 43 je. Neskutečná sračka bez děje plná totálně retardovaných scének, které jsou ale tak vtipné, že i po několikanásobné projekci neztrácí na údernosti. A to obsazení? To snad nebylo nikdy nikde a navíc bylo vidět, že se u toho všichni moc bavili. Za mě jeden z nejvtipnějších filmů historie, i když absolutně chápu, že většině lidí se to líbit nebude. 100% ()

epicek

Není to tak hrozné jak se na první pohled může zdát :D Ano některé scény jsou vážně ale vážně nechutné , ale ten kdo v tomto filmu chce hledat logiku tak je blázen :D Snímek slouží jako obyčejné pobavení diváka který si potřebuju vyčistit hlavu a odreagovat . U mě to zafungovalo na výbornou :) Přiznám se že pří první scénce s Kate Winslet mi tak natáhlo, že jsem ani ten popcorn jíst nemohl :D Doporučuju pouze těm , kdo nechcou přemýšlet ale jen se pobavit :) ( P.S.: Počkejte si i na poslední scénku s animovaným kocourem :D) ()

campix

Infantilní parodie jsou pro mě žánrem u kterého si náležitě oddechnu, zasměji a velice často je i rád nadhodnocuji, jenže to co se na mě chystalo pod názvem Movie 43 jsem opravdu nečekal. Nikdy ve svém životě jsem snad neviděl takovou plejádu herců utopených v takovéhle sračce. Opravdu. Herecké obsazení je celkem jedinečné, ale takovouhle sračku jsem snad ani nečekal. Opravdu většinou směska nevtipných scének, které se často zakládali na fekálním humoru. Tady ani ten oddech nemohl nastat. Jen za pár výjimek dávám jednu hvězdičku (především za varlata Hugha Jackmana). ()

sulimo

Navzdory tomu, že se jedná o tak velkou kosočtvercovinu, že je to místy až nekoukatelný, tak ve finále stejně můžu říct, že za to divácké utrpení krční koule Jackmana a hlavně pak zjištění, že "Machines - they're full of kids" fakt stály - aneb odteď vybírám prachy z bankomatu jen nejnásilnější možnou cestou. ()

necisty odpad!

Absolutně nechápu, jak se jim mohlo podařit přemluvit tak kvalitní herce, aby se tam hodinu a půl ztrapňovali. Je to hnus velebnosti! A samozřejmě mnou nejvíce nenáviděný člen čsfd elity byl z takové nechutnosti naprosto unesený... ()

PainM8

Některé scénky zaujaly, jiné byly naprostý odpad. (jako třeba ta poslední s kočkou) Naopak scénka s pokusem o fekál, nebo první menstruace a scénka v obchodě mě hodně pobavily. ()