0linA

Chtěl jsem dát 4*, jelikož jsem se bavil dobře, ale chybí mi myšlenka filmu. Je teda nevěra špatná nebo prospívající? ()

Poza

Ne tak originální, vtipné a překvapivé jako Ženy v pokušení. Průměrná "komedie" posledních let, která neurazí (pokud si nebudete brát příliš k srdci poselství filmu), ale ani nenadchne. ()

vojta033

Takhle rozpolceny jsem dlouho nebyl. První půlka by na 5*. Po smrti Stašové byl kus naprosto úděsný, ale závěr to zase trošku opravil. Neřekl bych, že bych se na tento film chtěl podívat znovu. Občas sem se bavil a párkrát jsem se od srdce zasmál. Ale prostě mě to nenadchlo... ()

shinlove

Jiří Vejdělek dokazuje, že se mu filmy o mužích i ženách opravdu daří a že diváka prostě nenudí. Samozřejmě sází na osvědčené herce v popředí, ale ti mu to vracejí s úžasnou grácií. Filmy o složitosti lidských vztahů, které v tomto případě s mužskou jednoduchostí všechno vyřeší. Není chvíle, kdy by se člověk u tohoto filmu nudil a to je v případě českého filmu velká vzácnost, obzvlášť u komedie! Proto smekám a s klidným srdcem dávám lepší 4* ()

BlackVelvet odpad!

CONTAINS SPOILER ! Tento film je udajne nevinna, jednoducha komedie. Tak kdyz to vezmem poporadku. Kdyz pominu vse ostatni, tak humor jako takovy mne prisel slaby. I pres to, ze se hodne lidi v kine smalo, tak mne nektere sceny ke smichu vubec neprisly. A myslim, ze jsem ve svem okoli nebyla jedina. Ja proste nemam rada prnoplanovity humor, kde je uplne jasne kam „gagy“ smeruji a vse je naservirovano na stribrnem tacu divakum. Mne ten humor proste prisel slaboduchy a trochu jak estrada nekde na Nove. Proste klasicke podcenovani divaka, minimalne takoveho divaka, ktery zna i jine filmy nez komedie ala Kamenak. No jdeme dale. Jedna z hlavnich hrdinek. Tak dejme tomu, ze je Éva Vica Kerekes velmi pritazliva zena, nicmene jakozto zenska divacka opravdu nevydrzim u filmu, jen diky tomu, ze ji nadra pretekaji ze satu a ze si v jedne scene sunda spodni kalhotky a omota si jima vlasy. Tak bud chodim v Praze do spatnych baru nebo ja nevim co, ale opravdu sem jeste ve vetsine restauraci/barech podobne chovani nevidela. Bolek Polivka v roli uzasneho svudnika, no nenechte se vysmat. Jako herce ho mam rada, ale tuto jeho roli sem tedy nepochopila. Nejsem si jista, ze vsichni stari tatkove od rodin se takto chovaji a plasi mladou krev ? To je zase asi nejaky stereotyp, ktery je radoby cool a desne muzny. No takze jeho role mne take nesedla. Cele je to takove preplacane, vsichni jsou tak nejak moc zapleteni s kazdym, ale tak nejak umele (ve stylu kazdy spi s kazdym a uvidime co z toho bude. Nejhorsi moment filmu je docela smutna scena, smrt manzelky Bolka Polivky, ktera pusobi jak pest na oko a komedie se razem promeni v tragedii. Nicmene jen na chvili, zda se, ze vsichni se se smrti nekoho tak draheho vyporadaji levou zadni, proste life goes on. Nebo ne ? Bolek Polivka si sice zaplace nad tim, ze je bez manzelky, a projevi i sebereflexi (ach ja sem se ji nevenoval, misto toho sem se „kurvil“ = 139 milenek, co ja sem to byl za manzela), nicmene tomu nijak nebrani uhanet stejnou zenu jako jeho zet (tj. Machacek i Polivka zda se maji sexualni pomer se stejnou zenou, tj. s Evou Vicou) a na konci filmu ani netusime s kym to ta nase Eva otehotnela – je to Machacek ci Polivka ? Radsi se nebudu ani rozepisovat o tom, co chudak Simona Stasova musi pronaset za hlasky (to vis, je to fakt blbe ze je mne porad Polivka neverny, ale aspon po nem muzu chtit drahou kabelku) a Polivkovo poselstvi vlastnimu zetovi, at laskave hodla podvadet jeho vlastni manzelku (tj. Polivkovu dceru), ze to vztahu manzelskemu jen prospeje. Jestli jste docetli az sem nezda se vam to take jako hodne hodne spatna latinsko americka a hodne za vlasy pritazena telenovela ??? Bohuzel, po dlouhe dobe film, u ktereho jsem mela fakt chut odejit z kina. Zustala jsem jen pro to, ze jsem na film nesla sama a nechtela sem nutit drahou polovicku take drive odchazet. ()

Naby

Podle mého perferkte provedena komedie s celkem zajimavejma, napjatyma scenama, ale pro zmenu i eritockejma scenama. Par novějších vtipnejch hlásek, trosku smutku, ale uz i známy forky. Celkovej vysledek čistá 4*. ()

montel

Rudolf (Bolek Polívka), je záletník, který je sice 35 let šťastně ženatý, jeho manželka mu ale jeho nevěry promíjí. Jeho zeťák Ondřej (Jiří Macháček) je naopak věrný až za hrob, ale v manželství už tak šťastný není. Rudolf mu tedy doporučí, aby si našel nějakou bokovku. Ondřej to zpočátku odmítá, jakmile se kolem něj ale začne motat přitažlivá Šarlota (Éva Vica Kerekes) kolotoč zmatků, podvodů a lží může začít..Dvojka Polívka-Macháček je téměř vždycky zárukou kvality. Film je sice trošičku delší, ale téměř pořád zábavný. Povedlo se to. 70% ()

petrce

Po delší době jsem zase velmi příjemně pobavil u českého filmu. Je pravda, že je místy prostoduchý příběh, ale herecké výkony a celkové pojetí filmu se mi moc líbilo. Nepostrádá to ani tragikomické pasáže, ale ty většinou zase zahřejí tak nějak "jinak" u srdce... ()

kacudzde

Další Vejdělkův film mi udělal radost. Je o něco "dospělejší" než Ženy v pokušení. Že nejde o ryzí komedii, o tom mě přesvědčil dramatický zvrat zhruba v polovině, který mě zastihl zcela nepřipravenou. Zajímavý a chvílemi dokonce dojemný příběh o vztazích , láskách i ztrátách. Závěr je sice poněkud překombinovaný, ale když přimhouříte oko... Z ústřední herecké pětky vyčnívá šarmantní a výborně hrající Polívka, kterému zdařile sekunduje Macháček. Mě se to prostě líbilo. Lepší 3*. Viděno v kině 21.10.2011. ()

Tanulin

No..jsou tu velmi obsáhlé komentáře, takže nač psát další. Jen teda Eva Vica Kerekes mě nenadchla, neseděla mi tam a uměla jsem si tam spíš představit dost podobný tip a to Táňu Pauhofovou (pro mě lepší volba) i když teda chápu PROČ byla upřednostněna Eva :D Petra Hřebíčková mě dost překvapila, velmi mile.Hrála skvěle. Trio Macháček, Polívka a Stašová to je smrtelná kombinace. Ano, děj byl prvoplánovitý, ale co - česká komedie s tímhle osazenstvem neurazí a mě pobavila.Splnilo to svůj účel.Vejdělek umí. ()

stepanvaj

Na současnou zoufalou produkci filmů v Česku to je určitě nadprůměrný film. Muži v naději zkrátka neurazí, ovšem není to typ filmu u kterého se člověk směje až se plácá do kolen, originalita vtipů je sporná. DDvakrát bych na to koukat nemusel 6/10 ()

Lukkyn

Jelikož to mělo za úkol pobavit tak proti tomu nemůžu nic mít. Macháček v úsměvných situacích nezklamal a příběh taky nebyl nejhorší. Film drží hlavně herecké výkony, které se mi moc líbily. Morální zásady tu jako ostatní rozebírat nebudu , protože ty mě u filmu , který mě má pobavit vůbec nezajímají. Film nikomu nic nenutí pouze nabízí jiný pohled na to co se běžně děje. A jestli se s tím ztotožníte nebo ne je Vaše věc - důležitá je nakonec stejně jen ta zábava :-) ()

danio

Když tu tak čtu ty komentáře... Já šla do kina s tím, že chci vypnout od každodenních starostí, o ničem moc nepřemýšlet a snad se i pobavit. Toto všechno splnil film na jedničku, ačkoliv z morálního hlediska to vnímám samozřejmě trošku jinak. Občas je ale potřeba nebrat ten život tak vážně, ne? ;o) Už delší dobu jsem se u komedie tak příjemně nezasmála. Ten konec byl možná až moc "happy", takže 4* jsou pro mě odpovídající. ()

vendulka7

Musím uznat, že i tenhle filmek se mi líbil. Ve vtipných momentech jsem se hodně nasmála. Akorát mi teda přišly některé scény hodně šokující a nečekané, možná až přehnaně. Jediné, co jsem v kině trochu nepobírala, byla, pár řad pod námi sedící, pani, která se smála na celé kino i v případěm, že to scéna úplně nevyžadovala, spíš naopak. ()

Teenaa

Po Ženách v pokušení jsem na tento film šla v "naději" dalšího dobrého filmu. Bohužel. Až příliš překonstruovaný děj, prošpikovaný nesourodými, ale rychle za sebou jdoucími zvraty a vtipy (někdy skvělými ovšem také velmi slabými). Ve své podstatě to není špatné, některé scény jsou výborné, ale v té míchanici je vlastně ani nestihnete pořádně ocenit. Pro mě zklamání. ()

naytsirk

Nijak mě ta obhajoba nevěry nepobuřovala, kvůli tomu určitě tak nízké hodnocení nedávám, ale zasmál jsem se asi třikrát a to mě u skoro dvouhodinové "komedie" nestačí... Přišlo mi to jako taková předražená rychlokvaška...Škoda, protože Ženy v naději jsem viděl asi třikrát a nebráním se je vidět opakovaně. Ale tohle mi stačilo jednou.... ()

Whyyess

Tak od tohodle filmu jsem čekal opravdu hodně a výsledek ? výsledek byl dobrý..ale jak známe ze školy...dobrý je za 3! ()

wilks

Zcela souhlas s Enšpíglem "Hrdě se hlásím k těm divákům, který film neurážel a se stejnou hrdostí se hlásím k nemyslícím lidem, který nemají cit a nepoznají dobrou komedii" Já se moc příjemně bavil :) 3,5 ()