Sindymindy

Na první pohled mi film případal příliš povrchně zábavný a chvílemi nevkusně zjednodušený (Simona Stašová odklizená ze scény). Musím ale uznat, že jeho humor ve mě přetrval déle než do večera a film ve mě zanechal obláček příjemného zážitku. ()

Linsang

Já se pobavila, ale upřímně řečeno, mé vysoké hodnocení je z části dané vizuální stránkou filmu. Staré Město a Malou Stranu já prostě miluju, takže minimálně dvě hvězdy za lokace byly jasné. Casting OK. Líbil se mi Bolek Polívka i Jiří Macháček, kteří celý film v podstatě táhli. Vadila mi určitá nevyváženost filmu. Na začátku to bylo ve velmi lehkém komediálním stylu, ale pak přišel brutální předěl v podobě smrti postavy Simony Stašové. Po této scéně jsme se na sebe všichni v kině dost dívali a poměrně nechápali. A po pár minutách už to zase byla "děsná švanda". Ale u určitých scén jsem se opravdu dost pobavila, a tak přidávám další dvě hvězdy. Možná až se mi to rozleží v hlavě, nějakou uberu... ()

sha.piro

Ač nemusím většinu nových českých filmů, kór filmů zaměřených na sex a vztahy, tak tenhle film mě docela pobavil. A to i u pouhé podívané u televize! Možná jste se také setkali s tím, že film, který jste viděli v televizi vás už neoslovil tolik, jako jeho dřívější shlédnutí v sálu nabitého kina - a to i když jste jej viděli po letech od premiéry. Věřím, že kdybych byl na filmu v kině, mé hodnocení by bylo všehvězdičkové, neboť v sále se člověk nechá kolikrát strhnout i reakcemi ostatních a má se s kým smát, což často u televize někdy prostě chybí. Přesto tento film, i po jeho shlédnutí doma, nemám problém ohodnotit ****. ()

Georginek

IMHO 98% ceskych filmu za poslednich 10 let je naprosto nekoukatelnych. PROC ASI SE NEDELAJI CAMRIPY?????? ..... No protoze by se na ne nikdo nekoukal. Mel jsem tu cest videt toto "dilo"a byl jsem prekvapen. Nejmene zbytecny film za dlouhou dobu. 3* + 1* za kozy a gacky ve vlasech... ()

Tonyluk

Někoho mohl urážet styl humoru, já se ale skvěle bavil :) Herecký výkon Macháčka s Bolkem a slovenská herečka Éva Vica Kerekes. Pohodový film. ()

Phoeniyx

Opravdu jsem nečekal že děj který vypadá jako nuda může být tak vtipný a pravdivý velice se mi to líbilo. Hezky udělané a propracované navíc moc pěkné herečky. ()

sivka jn.

Keď sa pozriete na hodnotenia, sú dosť rozporuplné :-) Koľko ľudí, toľko chutí a toto je film, pre ktorý to platí niekoľkonásobne. Niekomu vzťahy, ktoré sa odhaľujú postupne, prídu absurdné, bohužiaľ, sme len ľudia a dnes je všetko možné. Čo ma prekvapilo je množstvo životných rád, ktoré Bolek postupne rozdáva, ale koniec koncov sa dá film pojať ako morálne poučný :-) Pokiaľ za vami príde váš partner s nožnicami v ruke a smrteľne vážnym výrazom na tvári, môžete si byť istý, odkiaľ jeho paranoia pochádza... ()

Formanka

Vadí mi ve filmech amorální pointy. Nepřekáží mi, pokud vyhrajou ty "zlý" a ta neférovost je přiznaná, ale prezentovat hnusnej podlej závěr jako to nejlepší nejčistší vyústění pro všechny? Je jedno, že jde o komedii. Nevěra šlape po všem, hlavně po tom křehkym čemsi, co dotváří lásku mezi partnery a co je základem toho citu. Krásná Vica hrála podle mě psychopatku...už se v tom nebudu dál rejpat, ale i když jsem se párkrát zasmála, bylo mi z toho filmu smutno. ()

Mr.Hackels

Nevím, co přesně k tomu napsat. Snad jen, že chvílemi jsem se opravdu doslova popadal smíchy za břich. Mělo to sice svoje mouchy, ale nebylo jich moc. Macháček je film od filmu lepší, o Polívkovi není nutno vůbec mluvit. Ta role snad byla psaná přímo na něj. ()

chosan

Nevím co na to napsat ... jsem na rozpacích každopádně ani zdaleka to nemá na ženy v pokušení chvilek k zasmání je tady jak šafránu vše kolem sexu no ne že by se mi to nelíbilo ale na to si můžu pustit jinou filmovou kategorii proto dávám 55%. ()

happy.lenulka

Pobavila jsem se. Dala bych i 4 hvězdičky, ale to sakra nikdo neumí natočit komedii ve které by se neumíralo? Vždyť to tomu filmu vyloženě uškodilo! Když komedie, tak se chci smát od začátku do konce a ne v půlce filmu dostat takovou facku, že tě pak dobrých 15 minut nepobaví sebelepší vtípek... Macháček senzační, Petra Hřebíčková taktéž! ()

ktulinka

Film celkem fajne, chvílema i docela humor, ale pánovééé... ,,Lajdáky" a ,,vrata od chlíva"? to je to co se vám líbí? :D Asi mám zkreslenej pohled ženy, ale u mě vede Alice-nebojaksejmenovala! ()

Vořežprut

Film na mě působil tak nějak mile. Ale vlastně i depresivně. Takže to v budoucnu budu muset podvádět, abychom měli zdravý pevný vztah? :-) No .. nevím. Jinak písnička od Mig je to, co mě přitáhlo a i ta je dobrá! Ovšem ten konec byl malinko nahodilý, jak se to všechno tak krásně vyřešilo, ale protože jsem zastáncem dobrých konců v českých filmech, tak ok beru :-) ()

MissKim

Film je dobrý relax..komedie a jako takovou jsem ho chápala. Nevěru odsuzuju a rozhodně si nemyslím, že utužuje vztah nebo "dělá ženy šťastnější".. ale v tomto snímku jsem si z toho nic nedělala, což je u mě dost zvláštní, protože většinou to dost řeším :) Záleží na každém a na jeho úhlu pohledu, proto tak rozdílná hodnocení. ()

kolema

Tenhle film obhajuje nevěru NO A!!! Já se skvěle v kině bavil a popravdě se celý film nepřetržitě bavili a smáli všichni. ()

DrahciiiRe

Jsou určité věci, které mi ve filmech vadí a které nesnesu, tady jich pár bylo (některé scény jsou šíleně umělé, nevěra je postavena jako nutnost dobrého vztahu, "tragické" úmrtí Stašové bylo taky těžce stravitelné) - takže v celkovém hodnocení z toho vychází jen takový průměr "neurazí - nenadchne". Nicméně chtěl jsem komedii a chtěl jsem jednoduchou zábavu na sobotní večer - v tomhle to svůj účel splnilo a očekávat od toho něco víc, by i možná bylo trochu naivní. ()