Zenithgirl

Nesrovnávat tento film s Ženami v pokušení je hrozně těžké a bohužel ani já jsem se tomu neubránila. Byla jsem na film natěšená a očekávala jsem něco podobně hodnotného nebo spíš vtipného. "Ženy" jsou u mě o třídu výš :) o tom žádná, ale na druhou stranu, když budu hodnotit film sám o sobě a nebudu ho přirovnávat, tak se mi moc líbil. Je pravda, že je smícháno hodně žánrů dohromady, což je trochu problém, když očekáváte komedii, ale když se člověk odpoutá od očekávání a nechá se unášet filmem - paráda. Další plus jsou pro mě pěkná panoramata Prahy :) to mě vždycky dostane. Ještě se mi líbila návaznost na "Ženy" v podobě songu od Charlie Straight. ()

vikino1

Českým moc neholduju. Příběh jako takovej, je skoro o ničem. Ale dívat se dvě hodiny na duo Polívka Macháček jak si to tam dávají a kolem nich se motaj pořád pěkný český (slovenský) holky - to prostě za 4 stojí. ()

LordMysti

Solidních 70%. Pohodovej vtipnej odvaz, na mě až s moc přehnaným happyendem, ale což, na českou tvorbu rozhodně to z lepšího soudku. ()

Pathrose

Film o tom jak nevěra může být prospěšná? Téma filmu je možná divácky přitažlivé, ale já čekal něco víc. Pár vtipů, Macháček nedostal prostor k tomu co umí nejlíp. Bohužel pro mě zklamání. ()

Ryšty

Další český film co stojí za zhlédnutí. Jirka Macháček mě snad nemůže sklamat a Bolek byl taky dobrej. Obě dámy moc hezký a sympatický. Tenhle film se poved. ()

Doski

Konečně zase po delší době výborná česká komedie. Skvělá sranda kromě smutných momentů s výborným dějem a kvalitně promyšlenou zápletkou. Scénář a hlavně herci výborné - Polívka super švihák a profík a Macháček v těchto rolích je prostě jednička. Lepší než Ženy v pokušení nebo oba Romány pro kohokoliv dohromady. A po druhém shlédutí přidávám ještě jednu hvězdičku. 85% ()

Patrik200s

Od čias Pelišiek jasne najlepšia česká komédia, ktorú som mal možnosť vidieť. Charizmatický Polívka v detkovských rokoch no stále s bujarým libidom a Macháček, ktorý sa vypracoval práve na obdobných komédiách. Výborný tandem. ()

marek86

Dlouho jsem váhal, jaké zvolím hodnocení. Film je jako misky vah, jednou se převáží na jednu a jednou na druhou stranu. Opravdu výborné komické scény(scéna v restauraci byla na úrovni mr. Beana, bavil jsem se ohromě), střídají zase scény, které jsou vyloženě slabé. To samé platí i pro scénář. Celkový nápad byl dobrý, ale na provedení mi vadil styl přechodu ze smutných scén do těch komických. Působilo to na mě jako jízda na horské dráze. Že by to byl smysl a jistá symbolika? Každopádně tvorba Jiřího Vejděleka patří v současnosti u nás k tomu lepšímu, co se v kinech promítá. Kvituji i výběr herců. Moje hodnocení 7/10. ()

markotter

Neskutečná prdel (samozřejmě ne vždycky....) připomínající mi rozverné francouzské komedie z před dávných let. K tomu nádherná hlavní hrdinka a pro mě dokonalá oddychovka. ()

Henry Morgan

Zase jednou český film, který překvapivě řeší vztahy, s typickou českou ironií. Asi nic převratného, ale díky absurdnosti některých situací a celkem trefnému hereckému obsazení mi to přišlo jako lehce nadprůměrný film. V konkurenci jiných filmů si myslím, že obstojí, ačkoliv nic převratného a zásadního neřeší. ()

sisimiut

Vejdělkovi se konečně povedlo natočit film z vynikající atmosférou a srdcehřejícím zakončením,ale nemůžu si pomoct,na mě to pořád působí do jisté míry jako kopírka Žen v Pokušení. ()

waska

První třetina dobrá, druhá nudná, třetí zase o něco lepší. Skvělá kamera a výborný Polívka ( ostatně jako vždy ). K tomu kočka Hřebíčková a taky kočka Kerekes. ()

Petula009

Ptám se proč,proooč ? Ano,Vedělek je staré šovinistické prase a řekněte sami,nejste to snad Vy, kteří kritizují zavedený systém romantických holywoodských komedii ? Ano,jste to vy. Tak si sáhněte do svědomí a uznejte, že je tohle sranda a že je to prostě film, né realita. Konečně vidím Macháčka hrát a Polívka tam má konečně krásnou roli. Ženské hrdinky skvěle sekundují a zejména i moje oblíbenkyně Evi(ca). A i když jsem tomu od začátku nevěřila, konec prostě neměl chybu. ()

Dartdevil

V tomto druhu filmu snesu pouze určité množství nereálného chování postav. A tady je to překročeno asi tak třikrát. Opravdu vtipných situací je tu ... no, vlastně žádná, jen pár úsměvných. Celý film mi přišel tak nějak o ničem, bez vtipu, bez jiskry a bez jediné uvěřitelně vystupující postavy. A ještě ke všemu Éva Kerekes není zrovna můj typ, takže za ní hvězdu také nepřihodím :-) ()

Brinkley

Vejdělek opět nezklamal. Měla jsem pokušení to po 20 minutách vypnout. Opět ploché postavy, jedno klišé za druhým a k uzoufání předvídatelný děj. Tentokrát film nezachránila ani Stašová. Asi jsem divná, ale dokonce i Ženy v pokušení (všemi hodnoceny asi nejhůr) mi přišly stravitelnější než toto. ()

josieaddms odpad!

Tohle je tak příšerný že ani nemám slov. Každý jeden názor zlý a nemorální. Každá jedna scéna je pitomá, trapná a vulgární. Vtipy si pan Vejdělek vypůjčil z velké knihy Českých vtipů, námět ukradl z přiblblé Americké debility, a přidal si pár svých naprosto neskutečně zlých a odporných názorů. Vydržet to do konce je podle mě skutečně hrdinský výkon. Propagace nevěry, jak u mužů tak u žen, hromada trapných milostných a sexuální scén, svlečená Kerekes a na konec ještě hromada sentimentu. Na zvracení, vážně. U veškerých dialogů jsem jen zůstávala hledět s otevřenou pusou, protože to se skutečně nevidí. Ale nakonec si to všichni schválili, udobřili se, všichni se vyspali ze všemi, všichni si lhali, ale byla to krásná velká šťastná rodinka. Navíc pro pána! Na co si to hrajeme! Ty dva hlavní čuňáci bydleli na nějakém místě, kde chodily samé nádhery svolné k jakýmkoli nemorálnostem. A fakt by mě zajímalo, i kdyby takovéhle dámy existovaly, co by asi tak viděly na příšerně odporném Macháčkovi, a Polívkovi (Nehledě na to že za mlada to býval hezký a vtipný člověk - tady to byl prostě taxikář Rudolf). Plus, trapně to hráli, mělo to hrozně špatné umělé světlo a jakože světovou kameru. Doufám, že jednou přijde nějaký slušný člověk a dá Vejdělkovi co proto. ()