Kosmik 1

Tak tohle se vážně povedlo! Konečně pořádná česká komedie po delší době, jakou jsem viděl. Výtečný Bolek Polívka a Jirka Macháček. Ti dva se vážně sešli. :-) 85% ()

evuline

Člověk po shlédnutí vlastně zjistí, že to byly asi 3 filmy dohromady - macho film - snaha o těžkou romantiku - a crazy komedii. Výsledkem = nepochopení a kroucení hlavou u titulků filmů. těd trochu zaspoiluji, ale nemohu si odpustit poznámku, že "pan režisér" by si měl dát pozor, aby v příštím filmu opět nezemřela aspoň jedna postava, jelikož se to u něj stává docela koloritem...zase na druhou stranu, pár vtipných scén zde bylo, ale těch laciných a místy až trapných bylo přece jen víc a tedy (5/10)... ()

J-o-k-e-r

I když jsem očekával, že se zasměji daleko více, nemám pramalý důvod hodnotit méně než 4*. Příjemný film, s výborným obsazením - B. Polívka mě nezklame asi nikdy, a M. Macháček po Vratných lahvích v další opravdu snesitelné roli, k tomu krásné V. Kerekésová s P. Hřebíčkovou, kterým to tu moc slušelo. Ač se to neblíží těm pravým morálním hodnotám, co se nevěry apod. týče...za poslední dobu hezký film z české tvorby. ()

Roseinka odpad!

Nemorální, sexistický film o nevěře pro dobro manželství a o jejím tutlání pro dobro rodiny. Tohle je pro mě absolutně nezkousnutelný a režisér tímto u mě velice klesl! ()

Autogram

Moja predstava o dokonalej absurdnej komédii bola naplnená. Niekedy až veľmi absurdnej, ale nehľadáme predsa vo vzťahovej komédii dokument o živote vo dvojici alebo návod na použitie manželstva. Všetko umocňuje skvele vybraná hlavná štvorka: Polívka s Macháčkom komédiu nemôžu pokaziť a dve sexice k tomu mi ako mužovi dávali nádej na dobrú zábavu. Nesklamali. ()

Mr.KarlAdler

Nebudu si nalhávat, že Muži v naději jsou snad kvalitnější, míň trapné nebo lépe zahrané než Ženy v pokušení. Ale nejjednodušším a zároveň nejpodstatnějším argumentem pro čtyři hvězdičky je ta vyzývavá zrzavá Maďarka. Přijdu si sice povrchní, protože třeba z takového scénáře si nepamatuji zhola nic, jenže ona strhne veškerou pozornost. Je vážně dokonalá.. ()

drackula

Na moje veľké prekvapenie, vcelku milá komédia. Trio Macháček - Polívka - Kerekes fungovalo úžasne a film som si vcelku užil. Zábavná jednohubka. 60% ()

JohnSmith

Docela vtipná komedie, ale přišla mi zbytečně dlouhá. Jinak pohled na Vicu Kerekes musí rozpálit každýho chlapa, takže se Macháčkovi nelze nevěra divit, zvlášť když mu manželka při poklusu o početí ukazuje pletené čepičky a nákresy pokoje. ()

Pedross800

Nasmál jsem se dosyta a o to přece v komedii jde, nač něco filozoficky řešit...... a ten kulečník je ale krásná hra :-) ()

koog

Ano, je to místy prvpolánové a občas to příliš kličkuje :) Ale bavit se budete určitě dobře, ve své kategorii je to velmi dobrý film, stejně jako Ženy v pokušení. Vejdělek rozhodně neztrácí dech! Tři a půl. ()

Wbcko

115 minut trvající Vejdělkova óda na nevěru, kde se všichni vzájemně podvádějí a jsou šťastní. Celé to vede křečovitý Macháček (velké zklamání, poslední dobou už klasika) a Polívka, snažíc se ze sebe mermomocí vytlačit za celou dobu alespoň jednu hlášku. Marně. Vůbec všechny rozhovory působí přirozeně jak prsa Dolly Buster. Alespoň, že na Vicu se dobře kouká a závěrečná myšlenka má jakš takš hlavu a patu a alespoň částečně zachraňuje celé tohle neštěstí... ()

tommmy89

Veľmi sympatický film s (a)typickou zápletkou ! Od tuzemskej koprodukcie som čakal niečo podobné a film ma nesklamal. Bavil som sa, bolo to na úrovni a malo to niečo do seba. Nemôžem zabudnúť ani na humornú stránku; B.Polívka zase raz nesklamal, no tiež vynikajúco zahral stránku "trúchliaceho manžela". Na chvílu som uveril, že "večný alkoholik" Bohuš Stejskal sa vie tváriť aj ako človek, nie ako (ne)človek žijúci niekde mimo planétu. :-) Touto vetou nič nevyhľadávam, proste Bolka viacero z nás pozná v klasickej roly zabávača s ploskačkou v ruke a málokedy ho vidíme v dramatickej úlohe manžela. (ale zas len pochybného manžela). :-D Film hodnotím za 3* P.S.: Na film som čakal veľmi dlho a konštatujem, že ma nesklamal, ale asi som čakal od toho viac, trošičku (malú štipku). ()

Hollohlaway

V podstatě hvězdička jen za vnadnou zrzku k nakousnutí. Bohužel jsem byl nucen to přetrpět, a opět mě nic nepřesvědčilo, že stojí za to chodit na české filmy. Stejné tváře, stejné rádoby humorně trpké či lidsky človečí scénáře a zápletky. Vejdělkovo pomrkávání na diváky při každém košilatém žertu či situaci "ze života" je poměrně předvídatelné. Ale co z toho, když mě to nepobavilo, což by zřejmě komedie měla. ()

jefff

Příjemná pohodovka, s pár opravdu vtipnýma scénama a zábavným scénářem. Vejdělek umí natočit opravdu nenásilné, moderní a vtipné komedie, kterých je v česku tuze málo. Fandím mu! Jo a Macháček s Polívkou konečně po delší době skvělý. ()

lofa

Film měl sice pomalejší rozjezd o to větší tempo nabral v průběhu a gradoval v samotném závěru (v restauraci). Alice, já jsem dneska strašně urvanej, mám za sebou 5 setů,...tak se uvolni a nech to na mě :-) ()

giovanni3

Od tohoto filmu jsem nečekal zhola nic již dle názvu, protože těch Mužů v říji, Žen v pokušení, Romáhů pro ženy atd.. je v poslední době strašně moc a povětšinou to stojí taky nestojí za moc. Tento film je vlastně celý o obhajobě nevěry, protože muž musí být nevěrný a základ není těch 138 žen s kterými něco měl, ale ta ke které se vrací a které koupí kabelku. Navíc poud má někdo problém v manželství, tak to zase řeší dobře utajená nevěra a nakonec se zjistí, že vlastně každý je/byl nevěrný... S tímto jádrem příběhu nesouhlasím a jednoznačně by nemělo být předhazováno tak, že je to vše naprosto v pořádku. Co se děje týče, tak se člověk mnohdy upřímně zasmál a to povětšinou v choulostivějších scénách (viz úvodní kulečník, 1. ráno po nevěře, telefonát manželky zrovna když je manžel nevěrný, atd..) = komedie byla vystavěna na sexu. Tudíž se film dá označit za prvoplánový, protože sex táhne a nevěra dvojnásob zvláště v kombinaci s pohlednou Évou Vica Kerekesovou. Dávám průměrné 3z5 . ()

Alisa

Bavilo mě to více než Ženy v pokušení, ale musela jsem stejně hvězdu strhnout za to, co se nám film snaží sdělit. Asi jsem prudérní, ale mně to prostě vadilo. Vicu vidím neustále v těch samých rolích a už mi lehce leze na nervy. Zato Petra Hřebíčková je skvělá. Opravdu je té Scarlett podobná. :-) ()