syphoon

Musím říct, že jsem byl mile překvapen. I když jsem měl tak trochu strach z role B. Polívky, zda v takovéto roli obstojí, tak musím řící, že obstál na výbornou! Celkově se mi toto dílo líbí více než předchozí - to proto, že jsem zřejmě chlap :)) Dávám 75%! ()

Bezmenny

Ženy v pokušení boli niečím jedinečné. Tento kvázi druhý diel stál ale napriek tomu za to. Vtipov a zábavy tam bolo až-až. Aj tej hranej aj tej slovnej. A o čo iné ako o zábavu vlastne šlo? O nič. Takže misia bola úspešne splnená.. ()

KdG

Tenhle film mě fakt pobavil, celou dobu jsem se uchechtával výkonům Polívky a Macháčka. Stašová hrála taky výborně a na Hřebíčkovou s Kerekes se zase dobře koukalo. ;-) Oproti nic moc ženám v pokušení se JIrka Vejdělek polepšil a natočil o poznání lepší kus. ()

kenileja

Film splnil celkem malá očekávání a přinesl navíc jednu příjemnou věc, totiž to, že jsem viděl Bolka Polívku v docela dobré roli. Ne žádný vytahující se sprostě mluvící ožrala, ale zkrátka děda, který ví, jak to chodí, je příjemný a i tak působí. Docela svižný a místy i zábavný snímek. ()

vetsinezobri

Nejslabší jsou scény, ve kterých jsou spolu Macháček s Polívkou. Když to člověk poslouchá, je to jako by listoval ve scénáři. Fakt nevím jakto, ale když byli sami, zas tak divný mi to nepřišlo. Nevím, čí je to chyba, jestli jejich, režiséra nebo scénaristy, ale zkrátka to nepasuje... Jo a ženský jsou fakt záletný mrchy, to snad ani není možný :) ()

markyzgero odpad!

že je gay komunita promiskuitnější než zbytek světa víme ze statistik a vlastního pozorování všichni. jestli je vejdělek gay můžeme jenom tušit. a kdyby zde šlo jen o základní premisu, že nevěra je vlastně fajn, nebudu tak nekompromisní. ale kde proboha vidíte byť jen jedinou kvalitu tohodle italizujícího trashe? původně jsem nechtěl hodnotit, neb mi to nejspíš nepřísluší, ale po osobní zkušenosti s píčou a morálnim bahnem v jednom jménem kateřina jiravová si ten luxus a potěšení dopřeju. ()

nenet

Pobavila jsem se, poplakala jsem si, zamyslela jsem se. Tomuto filmu nic nechybělo, tak proč mu nedat vyšší hodnocení? Kdyby mi pár scén nepřišlo už známých a viděných jinde, bylo by to bez váhání 5*. ()

TommyDiamond

Přeceňovaný film, který měl velkou komerční propagaci. U těchto filmů a především u komedií bývá vždy to nejvtipnější v ukázkách a člověk se nemůže divit, že se ve filmu nic neděje a nudí se. Ze začátku to vypadalo, že jsou muži těmi špatnými, ale nakonec podváděli všichni všechny. Asi největší slabinou je pro mě pan Macháček. Mě prostě tenhle člověk nikdy sedět nebude. A na údajnou slovenskou sexbombu Eva Vica Kerekes řeknu jen to, že pravou sexbombou byla ve filmu Petra Hřebíčková. Celkově 35% ()

TSZ

Hodnocení je značně ovlivněné tím, že ať chci nebo ne, musím ocenit originalitu tvůrců, kteří natočili komedii podle námětu, na základě kterého by se dalo bez větších problémů vytvořit drsné psychologické drama. Ve druhé půli, kdy má celý děj eskalovat, bohužel dojde ke značnému znepřehlednění a ztráta tempa je značná, nic to však nemění na faktu, že všechny podstatné složky filmu (herecké výkony, režie, kamera, zvuk apod.) pomáhají vytvořit jeden z těch lepších porevolučních snímků. ()

Alojs

Vztahová jednohubková slátaninka, která je o něco málo přesvědčivější než jiný Vejdělkův film - Ženy v pokušení. Kombinace Polívka-Macháček funguje zcela spolehlivě, Éva Vica Kerekes je zatraceně sexy a pak je tady jedna scéna s kalhotkama, která zaručuje snímku minimálně tři hvězdy. Navzdory absurdnosti celé zápletky jsem se bavil. U Źen v pokušení mi celý film zhořkl samotným závěrem, tady jsem ho překvapivě ustál. Pravděpodobně si mě Vejdělek vycvičil. ()

IronRocky

Od tohoto filmu jsem nečekal nic extra, ale byl jsem celkem příjemně překvapen, že to nebyla taková ta hrůza co se dnes v česku točí. Herci jsou celkem dobrý a Macháček mi tady vůbec nevadil a toho moc nemusim. Film je celkem dlouhej, ale nenudil jsem se a chvílemi jsem se i zasmál. ()

Václavička

Smála jsem se, brečela jsem. Tohle se u českých filmů také stává? (ptala jsem se sama sebe po opuštění promítacího sálu). Dnes odpovídám ano...u těch kvalitních. Super, super. ()

playboy_05

předem říkám, že nemám daleko k 5*...moc příjemný vcelku komorní film, natočený tak nějak s nadhledem...nevnucuje se, je vtipný...navíc Bolek Polívka v roli, která je mu prostě šitá na míru, Macháček taky fajn...a chlapi přiznejme si to, na Vicu Kerekes by se dalo dívat celej den...já sem se skvěle bavil, no a ten konec...ten vážně neměl chybu:) ()

dewil21 odpad!

Ten námět mi prostě nesedí. A když se vám z toho, co se odehrává na plátně, chce blejt, tak to nezachrání ani Macháček natož Polívka. Film má jistě mnohé příznivce, neodsuzuji, ale já mezi ně patřit nebudu ()

john.h

Místy vtipné a zábavné, ale jinak moc dlouhé. Sakra, proč se v Česku dělají komedie na stopáže kolem dvou hodin? A taky mi vadí častý nevkusný výskyt tragického dramatického obratu, který se v české komedii sem tam objeví a způsobuje to pouze jedno velké WTF z mých úst. Nebýt pohledu na dvě hlavní představitelky, tak bych se nudil víc než zdrávo a šel snad i na dvě hvězdičky. ()