ciapok

okrem odkazu, že nevera posúva život ďalej (v zmysle zlepšenia), niekoľkých párov pekných pŕs a nôh, je to veľmi zmätené dielko so záchranou Polívku, len vo svojom starnúcom štandarde. Je tu ale mimoriadne vyčnievajúca Petra Hřebíčková, ktorá má glamour Hollywoodu ! (jej patrí druhá hviezda z hodnotenia).... inak, prave pozeram Hitchcocka...si niekto robi srandu zrejme, Scarlett Johansson je Petra, fakt... bauuuuuuuuuuuuuuuuuuu ()

erceee

Po dlhej dobe čo som dopozeral český film dokonca a doporučil ho všetkým známim a vďaka skvelému Bolekovi Polívkovi a zvodnej slečne Vici Kerekes. ()

hajner

Skvelá a vydarená komediálna dráma. Mimochodom krása Slovenských a Českých dievčat je nepopierateľná. Čo povedať, bavil som sa a užil som si aj ryšavú zábavu :-) ()

karolec.com

Kamera, kostýmy, prostředí, makeup, hudba - vše by to bylo skvělé, ale bez příběhu, který by mě hlavu a patu je to celé nakonec k ničemu... ()

StarFsh

Oba filmy, Ženy v pokušení aj Muži v nádeji prinášajú hlbšiu myšlienku, než sa na prvý pohľad zdá. Nebolo to zlé, ale mohlo to byť lepšie. Hlavné nedostatky u oboch filmov vidím v slabšom scénari a nevyrovnaných hereckých výkonoch. Napriek tomu dávam obom filmom po 4 hviezdy. ()

lebi odpad!

Vejdělkovi došly nápady, ale stejně se pustil do dvojky. Polívka = Balzerová, navíc ve filmu je minimální vtip... ()

andy60

Oslava manželské nevěry? No nevím, mně to k popukání zrovna nepřijde, i když film jsem zhlédnul bez problémů. Jen té zábavy tam bylo o něco míň, než bych u komedie očekával. ()

radimhasalik

Příjemná česká komedie s trochu nečekaným závěrem. Párkrát jsem se od srdce zasmál. Čtyři hvězdičky nakonec dávám za to, že tento snímek nebyl zase tak špatný. ()

str0001

Konečně jsme se dokázali odpoutat od protikomunistické propagandy a natočili film světové úrovně. Vynikající Bolek polívka a téměř všechny hlavní postavy vévodí filmu, na který se rádi podíváte znovu a znovu. Krásně lechtivý,nijak však sprostý. A také zajímavá hudba . ()

Zabiak

Je mi na zvracení ze zdejších moralistů. Zabíjení vám nevadí, ale nevěra jo? Já se u filmu dobře bavil. ()

Fash

Oproti Ženám mě toto dílo Jiřího Vejdělka příliš nezaujalo. Nicméně mě zaujala opět hudba od J.P. Muchowa, který to patrně přehnal s hraním Sims 2 a volně se inspiroval ingame hudebním podkresem. ()

jerzy1976

Příjemný film. Pobavil jsem se, oddechnul si u něj a to je přesně to, co od tohoto "druhu" filmů očekávám. Když čtu některé komentáře, říkám si, že někteří musí mít opravdu smutný život... ()

old_school

Od filmů na Nově v sobotu večer obvykle utikám. Muži v naději mě přitáhli a nepustili. Výborný Polívka, Macháček i Kerekeš. Vynikající kamera i hudba. Vše tak příjemné, že ani mnoho reklamních pauz neodradilo. ()

vinson003

srandovní čelní komentáře, které se zamýšlejí nad nemorálností děje a jakýmsi poučením, které jakoby mělo přijít....:)))) v komedii?....všichni máme všech pět pohromadě, ne? ()

Zaruba

V sekci "Zajímavosti" o tomto filmu, týkající se značky v Nerudově ulici je napsáno, že ve scéně, kdy Rudolf jede ke Café Max, projíždí v protisměru jednu z pražských jednosměrných ulic a že ve filmu byla pro potřeby natáčení značka zakazující vjezd nahrazena ZÁKAZEM VJEZDU PLUHŮ. To je neskutečná blbina - nechápu, proč to tam ten člověk napsal, když značky nezná. Vždyť je to značka ZIMNÍ VÝBAVA, což není žádný zákaz, ale příkaz použít zimní pneumatiky. Naopak tam chybí údaj o názvu té ulice. Jde o Nerudovu ulici, co vede k Hradu. To je podstatný údaj - a ten tu chybí. ()

El_Barto

Technicky slušné, ale obsahově naprostá vypatlanost, natočená úchylným režisérem a v Macháček v hlavní roli si snad léčí nějaké komplexy, když je to jeho druhý film na toto téma (po Nestydovi). Víc nemám co dodat... ()