Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (neoficiální název)

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Komedie / Talk-show

USA, 2008, 3-20 min

Ono je to také sprosté,až je to dobré...(22.1.2014)

Nemám tenhle buranskej typ humoru ráda, ale když on si zve tak geniální hosty! Steve Carrell, Conan O'Brien, Charlize Theron...prostě mě ty kapradiny dostaly.(9.7.2012)

Formát "awkward talk show" se podařilo Zachovi dobře nakopnout, ale k dokonalosti ho dle mého dovedl až Kassem G. se svým projektem "Into Deep," ve kterém zpovídá pornoherečky.(8.1.2012)

Zach je prostě moje krevní skupina.. Ani u jednoho dílu se mi nestalo, že bych se nesmála. Tenhle chlápek mi prodloužil život o několik měsíců, ne-li let! :D(14.4.2014)

Takhle má vypadat talkshow a ne nějaké žertování u stolu s pozadím nočního města a narvaným divadlem smíchuchtivým komparzem. Pěkně na tvrdo. Show Zacha Galifianakise je pravé talk porno. Go, Zach go!(8.9.2011)

• - V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)