Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (neoficiální název)

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Komedie / Talk-show

USA, 2008, 3-20 min

Opravdu jedna z těch slabších talk show..Pobavilo mě to minimálně, přišlo mi to ve většině případů trapné..(což byl asi účel, ale fakt mě to nebavilo) ... Hosté byli skvělí, ale Zach - omg..(27.4.2014)

Co říct k Zachovi?bavič je to kvalitní a svým smyslem pro obscénní humor s úchylnýma a uštěpačnýma poznámkama na adresu hostů vytvořil originální talkshow. Míra vtipnosti se liší host od hosta, často balancuje na hranici a právě tam někdy vznikají nejlepší (drsnější) fóry. Jindy naopak sklouzne k trapnosti, ale tomu se vyvarovat nedá.Jen doufám, že si někdo nemyslí, že to není předem připravené... Nejzajímavější díly, které bych doporučil: s Jennifer (Galifianakisberg, Speed Stick:)) s Charlize (Sharlize Derón, NFS:Shift) s Natalií (i do a lot of work with IMDB)(24.6.2011)

Zach je prostě moje krevní skupina.. Ani u jednoho dílu se mi nestalo, že bych se nesmála. Tenhle chlápek mi prodloužil život o několik měsíců, ne-li let! :D(14.4.2014)

Formát "awkward talk show" se podařilo Zachovi dobře nakopnout, ale k dokonalosti ho dle mého dovedl až Kassem G. se svým projektem "Into Deep," ve kterém zpovídá pornoherečky.(8.1.2012)

Zatiaľ vzhliadnuté s Natalie Portman, Bradleym Cooperom a Charlize, nie, neostane iba pritom! Charlize je bohyňa ako ho s prehľadom zmietla, 5* plus 5*, extrémne nečakané a nečakane extrémne !!!(10.6.2010)

• - V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)