Nastala chyba při přehrávání videa.
 • halogenka
  *

  Hm, to abych se v duchu omluvila Králi Artušovi s Owenem... Toto je totiž skutečně největší výplach s tématikou artušovské legendy, jaký jsem kdy viděla. Krále Artuše z nějakého záhadného důvodu hraje zlatý retrívr, Merlina trapák Fiennes s výzorem polodementního teplého nácka, všechny postavy jsou ploché, že by se daly použít jako rohožka před dveře. Jediný, kdo celou tu frašku herecky trochu drží nad vodou, je Eva Green, ačkoli teda znám i lepší Morgany. O scénáři a provedení snad radši nemluvit vůbec, to bych si musela vzit tak dvacet lexaurinů.(19.6.2011)

 • Davies182
  **

  S pilotem nemám větší problém, takže uvidíme do budoucna, potenciál by tam byl... Chci věřit tomu, že Bower mi do role Artuše totálně nepasuje proto, že bude za začátku schválně dětinský a neohrabaný, aby se postupem času pod Merlinovým vedením vypracoval na důstojného protivníka pro charismatické záporácké duo Purefoy-Green. UPDATE po třetí epizodě: Camelot je nehorázná mrd*a (a je mi fakt líto, že tohle slovo musím použít)! Z hlubin odpadu! jej tahají pouze skvělý Purefoy (dva! díly), Eva Green, bombastická atmosférická znělka, hudba, a sem tam závan originality. Jinak ale děs a hrůza. Tupý seriál plný imbecilních zvratů, nedomyšleností a hrozných herců. Ze čtyř hvězdiček na dvě a zároveň jeden z největších seriálových failů posledních let.(20.3.2011)

 • Mi Nü-Chai
  *

  Mám za sebou tři episody a nejsem si jista kdy (a jestli vůbec) v této kalvárii budu pokračovat, včera viděná třetí část mne zahrnula buldozerem. Camelot má mnoho nešvarů a klady takřka žádné, nanicovatým dějem počínaje a úděsnými herci konče - ti jsou na celém seriálu snad nejhorší. Frocek Artuš by zasloužil základním kamenem Camelotu přes držku, Merlin se celou dobu tváří, že by mu nejraději luxoval anál, Guinevere působí a chová se jak vyžilá štětka, Vivian je ČERNÁ a zbytek ošklivců splývá v jakousi indiferentní blátivě hnědou masu, která shodou okolností občas mluví. Jediný, kdo mi moc nevadí, je Morgan, ale i na té nenechavé pero scénáristovo provedlo lobotomii, takže u vytržení z ní zrovna nejsem a občasné předvedení koz to nezachrání.(8.1.2013)

 • liskam
  *

  Vidět dva díly opravdu stačí. Za mě 25%(25.10.2012)

 • alyne
  ***

  Je sice pravda, že Artuše v podání JCB bych se nedotkla ani pohrabáčem, nicméně koukalo se na to jinak pěkně. Eva Green byla jako vždy božská (ať už se ukázala nahá nebo ne), i když mě už trochu unavuje její výběr rolí. Ano, narušení jedinci a divné postavy se sice hrají jedna báseň a Evě tahle poloha sedne, ale u herečky, která si tak pečlivě vybírá své role, až nehraje skoro nikde, je tohle zaškatulkování se v jednom typu postav celkem problém. Alespoň já ho začínám s Evou mít. Její Morgana byla ovšem zahraná skvěle, to bez debat. Stejně propracovaná byla i Sybil v podání Sinéad Cusack, její postavu jeptišky jsem postupně začala nenávidět. Další milé překvapení byla Claire Forlani, kterou jsem měla doteď v hlavě jako "tu z Joea Blacka". No a třešničkou na dortu byl Clive Standen, kterému bych ale dala rozhodně větší prostor. Jeho Gawain je postava, se kterou by se dalo ještě hodně pracovat, škoda. Co mě ovšem mrzí nejvíc je role Merlina. Pro Josepha Fiennese mám slabost, ale co je moc, to je moc. Počítám, že k smíchu být neměl. Jeho pitvoření se díl od dílu víc mi lezlo na nervy. Asi se budu muset podívat na KILLING ME SOFTLY, abych si spravila chuť. Po dlouhé úvaze dávám 3*, každopádně těch ušmudlaných 50%, které má CAMELOT hlavně kvůli hodnocení po prvním dílu, si nezaslouží.(18.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace