• verbal

A je to venku! Artuš byl ve skutečnosti transka, Lancelot měl osobního homokadeřníka, Ginévra chodila spát s natáčkama, Merlin se xichtil jako zamilovaný Šejxpír a Morganiny katalogové kozy to celé holt neutáhnou. Papundeklová výprava a teploušské potyčky pětihlavých, vymydlených armád jen podtrhují zoufalství tohoto úsvitu Albionu. Jen čekám, ve kterém díle se objeví Joláos a Mixér, retardovaný bratr Sama Raimiho.(8.4.2011)

• Wladi.mir

Dal jsem si to celé a myslím, že poslední díly vynahradí tu obyčejnost prvních dílů. Zkrátka průměr, plus již několikrát zmíněné kozičky Evičky.(15.12.2011)

Camelot měl tu smůlu, že byl vymyšlenej v epických mezích, ale provedení už takové nebylo.(27.2.2013)

• okkac

Po takových nářezech jako Spartacus: Blood and Sand a Gods of the Arena a vydařené adaptaci The Pillars of the Earth jsem čekal od Starz další povedený seriál. Bohužel zde už to tak slavné není. Viditelně nízky rozpočet se ukazuje ve výpravě, tak i občas ve scénáři, kdy se celou epizodu nic moc nestane. Závěrečné episody dojem vylepšují, ale otevřený konec jako příprava pro případnou druhou sérii naštval. Navíc pro mne nejvíce sympatičtí herci zde pobydou jen velmi krátkou dobu (Sebatian Koch, James Purefoy, Sean Pertwee a Liam Cunningham) 4/10(11.6.2011)

• arbitr

Po skončení první řady hodnotím průměrně, tohle novodobé seriálové zpracování Artušovské legendy prakticky ničím nezaujalo, snad jediná Evička v roli Morgany, nejhůře hodnotím Fiennese jako Merlina a druhou řadu (pokud nějaká bude) v podstatě považuji za zbytečnou a o ničem..(5.3.2011)