Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

raiha

Nebýt těch přesladce sladkých amerikanismů, mohlo by mít hvězdiček i víc:-) Ne vážně, málokdy poslední dobou vydržím u romantický slaďárny až dokonce. Reálný, ačkoliv chvílemi neuvěřitelný příběh (to přisuzuju těm přesladce sladkým amerikanismům:-)), který sice končí klasickým happyendem, ale ne až tak... no příjemné překvapení. Na Channinga Tatuma se ráda dívám, ale jeho role postrádají pořádný charakter, tady má snad poprvé co hrát :-) Na druhou stranu - víc se o tom říct nedá - prostě pořádná romantika pro podzimní večery :-) ()

Gaston155

Škoda,že tam bola rachel,keby tam bola iná herečka,hociakáááá,dal by som 6 hviezd.Čistá romantika,srdcervúco som pol filmu objímal vankúš. ()

Amithiell

nevím ani jak vystihnout své pocity po tomto filmu, jsem nadšená a zároveň nejsem... Film měl zajímavý námět a podstatu, leč v některých částech přitažený za vlasy ... Pokud jste fanouškem romantika( láska až za hrob ) pak si tohle puste... Každy z většiny dnešních moderních romantických filmu končí 100% Happy End(em) ... tenhle ho má jen z časti, díky čemuž se lehce odlišil od ostatních ... mé hodnocení zlaty průměr 3* ... uvidíte sami jak vás to uchvátí či ne ... ()

mark.benford

celkom príjemný film o sile lásky natočený na základe skutočných udalostí. z nejakého dôvodu sa mi však zdalo, že to medzi hlavnými predstaviteľmi vôbec neiskrí. rachel mcadams a channing tatum su mozno herci medzi divakmi oblubeni, no jednoducho im to spolu nesedi. inak fajn. ()

hypperbola

Jestli mě něco umí dostat, tak příběhy podle skutečné události. Tento film je pro mě skvělý od začátku do konce. Měl vše, v co jsem doufal, že mít bude(podle žánru). Nic tam nebylo navíc a nic mi tam nechybělo. Nádherný příběh, který dává naději spoustě lidem. ()

Krascha

Když jsem viděla to vysoké hodnocení řekla jsem si, super, na to se podívám. Skvělý námět na drama ani herecké výkony, nemohly zachránit nedostatečnou hloubku. Díky tomu mi nevadilo stopnou tento film na posledních 30 min a dodívat se až po dvou dnech.Snad si jej někdo z Vás užije podstatně více. ()

lineker

I když tento druh filmu určitě nepatří mezi ty,které bych vyhledával a když už mám večer strávit o romantického dílka tak přepečlivě vybírám, tak tentokrát jsem vedle určitě nešlápl. Námět mne přišel neotřelý, Rachel mne přišla půvabná, Channing charakterní chlapák, dialogy šité na míru, hudba tak akorát. A dokonce mne film donutil si tu a tam zapřemýšlet. ()

BigRunner

Bože, již nikdy nechci sledovat takový film. Bylo to tak předvídatelné a tak sladké, že mi z toho chvílemi bylo nevolno. Nebýt přítelkyně s kterou jsem film sledoval, asi bych to vypnul a vymazal. Nechápu, jak to může mít 71%. Pro mě maximálně 35% a to mám obě oči přivřené. ()

skierka

5* i když mi Paige občas pila krev. Asi jsem poslední dobou emocionálně přecitlivělá, ale plakala jsem. Myslím, že každá žena by ve svém životě chtěla mít někoho, kdo by ji přesně takhle miloval a nevzdal to s ní (i když se většinu času chová jako kráva). Vždycky jsem si myslela, že Ch. Tatum se hodí spíš do tanečních nebo "drsňáckých" filmů, ale poslední dobou mám pocit, že i role citlivých mužů, kteří se skrývají za pořádně sexy tělem, mu také svědčí. ()

Michalinkaa

Tenhle film je nádherný, emotivní, zajímavý a působivý..! Channing Tatum je opravdu pan herec a přesvědčuje mě o tom stále více.. ()

AneeR

Atmosféra,která je nabitá romantikou a dojetím. Najednou přijde nečekaný okamžik.Osudová vteřina,která negativně ovlivní celý náš život. Probudíme se až v nemocnici, a to nejhezčí co jsme ve svém životě prožili zapomeneme a marně si snážíme vzpomenout. Přesně to všechno co jsem od tohoto filmu očekávala.A největším okamžikem je,když na konci tohoto dojemného filmu zjistíte ze je celý film natočen dle skutečné udalosti...Nádherný film! ()

hajner

Výborná romantická dráma a skutočný príbeh v jednom. Skvele mi to prešlo a nenudil som sa a to je hlavné. ()

Als.D

A proč ne. Má to svůj osobitý styl. Zajímavý průběh a nějaká ta dojímavá scéna se tam také objeví. Překvapilo mně, že je to inspirované skutečnou událostí. Podle mě celkem dobře zahrané a i když je tam Channing Tatum občas s těma svýma svetříkama až moc přeslazenej, dá se snést a Rachel McAdams je má favoritka, takže nemůžu hodnotit špatně. ()

Crumb4

Na mé romantické duši to krásně pohladilo a zahřálo. O to víc je to krásné, když víte, že je to podle skutečné události a vy si uvědomíte, že nějaká láska jako z filmu prostě musí existovat. Channinga mám ve filmech strašně ráda, a i když tady byl místy opravdu až moc přeslazený, byl prostě skvělý. Pokud si chcete pustit film, u kterého si pobrečíte, a jste nepoučitelný romantik, je tohle přesně pro vás :) ()

Profík

Snesitelný romantický film, solidně zahraný,ale něco mi tam chybělo, možná lepší využití vedlejších postav, někdy moc velká doslovnost, jindy zkratkovitost. 65%. ()

BettyLiss

Film Navždy spolu se mi moc líbí. Je smutný i veselý. Je tam pro co brečet, pro co se smát. Když jsem se dozvěděla, že je natočen podle skutečné události, o to víc jsem se chtěla na tento snímek podívat. A stálo to za to. Kdo má rád romantiku, přijde si na své. Vím, že když se tvoří film, nikdy není scénář přesně podle pravdy. Ale u tohoto filmu se mi moc líbila ta přirozenost. Žádné přehnané věci, které by se ve skutečném životě nemohly stát. Líbí se mi i herecké obsazení. Zvlášť Channing Tatum se do své role krásně vžil. A nebudeme si lhát... Je prostě sexy :3 :D ()

Mishaa

Již stomiliontý romantický film od, kterého se nedala čekat nic velkého. ALE pozor ono je to přesně naopak - Nemohla jsem se od toho odtrhnout a na konci brečela jak želva. A navíc se mi celou dobu z Chaninga rolovala gumička od kalhotek jak je sexy. Všem dívkám či dámám, které si chtějí spravit chuť vřele doporučuji XOXO Míshaa ()