Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

tompolicky

Slaďoulinký příběh natočený podle skutečné události. Podobných jsou dnes již stovky, proto bych dal tři hvězdy, jelikož herecky je dobře zvládnutý, hudba plně koresponduje s filmem, náladami a okolnostmi. Přidám však čtvrtou za originální myšlenku a scénář, za jehož originalitu může možná právě to, že se zakládá na skutečnosti. Konec je milý až dojemný vlastně ani šťastný, ale jinak než konce ostatních podobných filmů. Líbil se mi, možná si na něj časem ještě čas udělám. ()

Krapet1

Tatuma jsem nikdy moc nemusela, ale po tomhle filmu pomalu měním názor. Určitě je to výborným spojením s Rachel, kterou mám moc ráda a díky které jsem zřejmě vzala Tatuma na milost. Jinak film má výbornej námět...pro mě až mrazivej, že si člověk musí říct, co kdyby se něco podobného stalo jemu....???!!! ()

Iceman7Svk

Príjemný romantický film vo všetkých smeroch. Obsadenie a dej filmu je ukážkový. Channing Tatum lámač ženských srdc a Rachel Mcadams ( Moja oblubenkyňa ) zo svojím krásne velkým zvodným usmevom k sebe pasuju ako sneh na vianoce. Film ma stále jedno tempo ... mám namysli, že romantika je stále na jednej urovni nieje ani dole ani hore je tak akurát čo sa mi na celom filme páčilo. Páčil sa mi samozrejme začiatok filmu ked som bol zmetený ked Rachel Mcadams vyletela cez sklo. Myslel som si, že film sa bude niesť celý čas týmto smerom. ()

stanslon

Musí to být dilema, probudit se jednoho dne a nepamatovat si, že jsi byla radodajka a zahýbala manželovi, který se k tobě vtírá a ty nevíš, jestli on to ví, nebo neví? Ale v duchu to v tobě dříme. Nenapsal k tomu filmu absurdní námět největší dramatik světa, Václav Havel z ČSSR? Vlastně asi už z ČR. ()

Tuzka0

Tady jsou vidět 2 strany filmu.. Typický film končí z 99% šťastně.. ale v tomhle filmu jde vidět jak to doopravdy je. Prostě lidi jsou moc rozmazlení na špatný konce. Tady jde vidět ta realita, že ne všechno je podle představ. ()

MiselB

Neřekla bych, že to byla přímo "slaďárna", i když to tak chvílemi působilo. Po chvíli jsem si tento film však zamilovala. A i slza ukápla. Takové filmy mám prostě ráda. ()

BStone

Velice vydařený romantický film, který má kromě dobrého příběhu úžasnou Rachel a úžasnou závěrečnou píseň. 85% ()

PinkButterfl

Tento film som prvýkrát videla v kine a bola som nadšená. Odvtedy som tento film videla už viackrát a stal sa jedným z mojich obľúbených filmov. Chválim najmä výber hlavných postáv, Rachel McAdams a Channing Tatum patria k mojím najobľúbenejším hercom. Oceňujem tiež to, že film bol natočený podľa skutočnej udalosti, je to vždy pre mňa pridaná hodnota filmu. ()

Archvile

Teda moc originálne to nebolo. Naviac potom čo sa v nemocnici objavil známy to záporák Sam Neill, bol zvyšok filmu až moc predvídateľný. A tak jediná zásadná otázka bola či si Paige na koniec spomenie, alebo nie. ()

Sejkorka

Tahle Kanaďanka Rachel McAdams se prostě skvělá hérečka. Když kouknu na filmy, kterém jsem s ní viděl, je to na 4* - 5 * , s vyjímkou Mean Girls, ke hraje v šestadvaceti osmnáctku (tolik je hlavní hrdince filmu Lindsey Lohan). Rachel exceluje v mysteriózních filmech jako Lásky čas, Zápisník jedné lásky, Zakletý v čase ... Prostě láska a čas. To je v podstatě i nosné téma Navždy spolu. Nicméně, příběh byl natočen podle skutečnosti. Zůstali spolu, měli 2 děti ... v zajímavostech čtu, že se po 25 letech rozváděli. ()

Honzyg

Ti, kdo totální lásku nezakusili nebo se v ní totálně zklamali, takový příběh nemohou docenit. Mně přišlo jednání všech postav naprosto přesvědčivé a logické, což se nestává úplně často a o to větší je to svátek. Herecké podání ústřední dvojice bylo perfektní a získal si mě i Channing Tatum, kterého jsem měl tendenci brát s rezervou a kvůli kterému se mi do filmu původně ani moc nechtělo. Naštěstí nebylo proč litovat, že jsem mu věnoval čas. Navzdory relativně pomalejšímu tempu film funguje a baví po celou stopáž. Snad je i lepší vidět ho bez znalosti faktu, že je "based on a true story", což se divák dozví na samém konci. Kdo pak hledá víc, zjistí i to, že dvojice, podle jejichž příběhu film vznikl, se 6 let po jeho vzniku rozvedla. Dokládá to jen to, že i totální láska se dá totálně zpackat, ale o tom tenhle snímek naštěstí není. ()

peproch

Film má dobrý námět: co by kdyby.... blik a vaše nejúžasnější manželka, která se rozhodla žít s váma a opustila model života nabídnutý jí rodiči a dosavadní školou a komfortem života, se ocitla jakoby pár let zpět, dřív než vás poznala a vše co jste spolu žili by bylo jejími vzpomínkami zapomenuto. Kdyb se rodiče opět pokusili vám ji i sobě ukrást a vrátit do kolejnic rodičovského projektu. A jaké by to bylo, kdybyste s emuseli zvnovu poznávat, zamilovávat a učit se radosvat ze spolužití s vámi. Docela milé i když smutné, že film je podle skutečných událostí. Provedení je spíše hloupoučké, ale..... povzbudivé ()

poppy75

vzdy,ked vidim ze je nieco podla skutocneho pribehu,tak nedovercivo vaham,nakolko je to prifarbene...toto bol totiz cisty hollywood...ci uz dokonaly leo, jasne vizualne aj charakterovo vykreslene postavy ako podla zazitej sablony, sniezik, presladka rachel mcadams, dojak, rodinne tajomstva...ale ak sa to takto stalo,a nakoniec aj skoncilo pre realnych hrdinov happyendom-tak asi ine spracovanie ani nemohlo byt...vlastne mohlo :-D  ....tento typ filmov potrebujeme,ked je vsetko okolo naprd...ale aspon trocha realistickejsie stvarnenie...ubrat  20% sladkosti,a bolo by to v pohode...zaujimave,ze paige stratila len tie spomienky,ktore sa tykali lea, jej ozajstneho stastia a casti zivota, ked bola skutocne sama sebou...chvilami som ju podozrievala,ze to vyuziva preto,aby naspat mohla zit nobl zivot....ale clovek,na ktoreho sa vyvinula este pred nehodou,sa nakoniec ohlasil spat...neviem si to predstavit,ake to musi byt,zabudnut...aj na lasku... ()

karyon

Tatum, s jednim hereckym vyrazem v celem filmu, je katastrofa a je taaaak otravnej v tomhle filmu. Do tohohle filmu se prostě nehodi absolutne. Rachel mam rad uz od Nesvatbovych, tyhle role ji prostě slusi a jdou. Skoda, ze ji nevybrali normalniho herce, ktery umi hrat. ()