Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

Sfinkter

Chvílemi méně uvěřitelná selanka, ale díky hlavní dvojici se velmi dobře sleduje. Ideální pro slabší chvilky a romantické povahy. ()

Lachtaan

Tatumovy filmy zbožňuju a McAdamsovou mám také nemálo rád. Ovšem jestli si někdy kdesi střihla vážně otravnou roli, tak je to právě Navždy spolu. Tahle romanťárna se po zajímavém rozjezdu transformovala v patos, který se snaží mermomocí tlačit na city, jak jen to jde, ale bezúspěšně. Nedá se filmu upřít, že by byl jakkoli přitažený za vlasy, jen začíná být 'dojemných' milostných filmů s tématikou boje s nemocí či úrazem přebytečně mnoho a tvůrci při snaze se předhánět kašlou na scénáristickou stranu věci a domnívají se, že postačí, když nám rozhážou na dvě hodinky psychickou stabilitu prostřednictvím smutného příběhu. Takhle to ale u mě bohužel nefunguje. ()

BoncheR

Som fakt príjemne prekvapený, normálne bývajú takéto filmy preplnené sentimentom a klišé, no tu to tak nebolo. Rachel McAdams je fakt skvelá herečka a uvažujem, že si ju pridám aj medzi svoje obľúbené. Ideálny film pre všetky romantické duše! Hodnotenie: /75%/ ()

elanius

(62/2012, BluRay1080p) / Na taký otrepaný námet sa to celkovo pozreť dalo, ale o žiaden zázrak sa nejedná. Škoda, že tomu chýba trošku nejakej originality alebo sviežosti, celý film odsýpa podľa nalinkovanej šablony. Ešteže Rachel vyzerá stále perfektne :) (6/10) ()

noriaki

Rachel McAdams už zase dělá tři čtvrtiny dojmu. Někdy se na ni musím podívat i v nějaké dramatičtější roli, protože by mě zajímalo jestli je doopravdy tak skvělá herečka a nebo se hodí jen do postav pomilováníhodných životních partnerek. Tipl bych si to první, protože v Midnight in Paris zahrála svou Inez tak přesvědčivě, že by si zasloužila pár facek mokrou hadrou. Tady už je naštěstí zase roztomilá jako obvykle a hlavně díky ní se film neutopil pod nánosem klišé a rádoby tragiky. Slušná jednohubka s námětem, ze kterého by Korejci nebo Francouzi natočili pětihvězdičkovou psychárnu. ()

uhlajz

Rozkošná Rachel a tím to bohužel končí. To, že je celej film jasný, jak skončí (ať už s drobnou změnou nebo bez ní), to by mi nevadilo, ale tady mě všechno to mezi tak nějak nechytlo a moc nebavilo... ()

Hnedoocko

"Každý z nás je celkovou sumou všech okamžiků, které jsme kdy zažili. Se všemi lidmi, které jsme kdy znali. A tyto okamžiky tvoří naši minulost. Jako by to byly naše osobní největší hity vzpomínek, které si v našich myslích přehráváme neustále dokola." ()

venison

Channing Tatum funguje líp jako striptér za zenitem, než jako rozněžnělý bohém, který touží po své drahé.. Rachel McAdams je snasitelnější jako mrcha, než jako uzlíček nervů.. Příběh ze života bych schroupala snáze v jiném obsazení.. Na můj vkus moc křečovité.. ()

Phietros

Pěkný příběh podle skutečné události, kdy po dopravní nehodě přijde McAdams, manželka Tatuma o pamět a on se s tím musí vypořádat. Co je horší, že si pamatuje vše co bylo než se poznali právě oni dva! V cestě mu navíc stojí rodiče, kteří chtějí dceru zpět pro sebe, jelikož se spolu vzali tajně a Leo je ani nezná! A co víc?! Pamět Paige si pamatuje svého bývalého přítele a má pocit jakoby spolu stále chodili.. Začíná znovu dobývání, snášení nezvyklích reakcí, a velká trpělivost, která ovšem není nekonečná.. Film mě celkem dojal a v určité fázi připoměl sám sebe (akorát v odlišné situaci), kdy jsem stejně bojoval jako on o srdce ženy, s tím rozdílem, že já jí těžce ublížil a zklamal a i přes mojí snahu vrátit vše zpět, nemohla nějak najít cestu! Je pravda že druhá polovina filmu byla trochu utahaná a mohla bejt lepší, ale herecké obsazení vše vynahrazuje! Tatum je prostě rozená hvězda do romanťáren a akcí! Když přimouřím oko tak 4* zaslouží! 70% ()

Pavlínka9

Tento film jsem měla stažený asi 8 let...a pak jedno sobotní deštivé dopoledne na něj došlo...No, lákalo mě to hlavně tou úvodní fotkou a nevěděla jsem, co za tím je...První část filmu byla fajn, ale postupem času mě to nějak přestalo bavit a bylo mi vlastně jedno, jak to dopadne :D Dvojice McAdams a Tatum mi k sobě nějak nepasovala - spíš jsem si tam představovala jiné páry a nebylo to pro mě cca od půlky příliš uvěřitelné..Ale myslím si, že plno mladých holek z toho budou těžit ještě mnoho dní ;) ()

jolanek

Po 10 minutach filmu mi hlavou bezala tato pesnicka http://www.youtube.com/watch?v=cbYGomf2BEU a nie nadarmo. Presne o tom je cely tento film, nebudem nic prezradzat, no po 11 minute som presne vedel co sa stane, ako to skonci. Nebyt mojej priatelky tak po 15 minute v kine by som siel do bufetu. Film je prijemne natoceny, herci prekrasni, a na zaver vam ukazu fotku jedenj rodinky podla ktorej to natacali a ta vas vrati do reality, ze skutocnost vyzera uplne inac. Ponaucenie: ak chcete praktizovat sex v aute, tak sa priputajte, je to lepsia ochrana ako hocico ine! ()

Timak

Nechce se mi tomu věřit, ale místy jsem měl pocit, že koukám na "The Notebook 2" Rachel tohle prostě umí a musím říct, že se mi to opravdu moc líbilo. A tak nějak se stotožňuju s Fr (ho) komentářem. ()

zdenny

Musím uznat, že můj úhlavní nepřítel Channing Tatum zde předvádí sympatický výkon. Film se velice povedl. Opravdu bych nechtěl být v kůži manžela, jehož žena přijde po autonehodě o částečnou paměť. A jako na potvoru se jí vymazalo manželství. Nevím, jak bych se znovu o svou ženu ucházel, protože, ruku na srdce, po devatenácti letech už to není taková romantika. ()

Mishqo

Príjemná oddychovečka. Ústredné duo celkom milé, nie až také klišovité ako by sa dalo očakávať, celkom inovatívne. Chýbalo mi tam viacej emócií medzi hlavnými postavami, nejak sa im nepodarilo ma vtiahnuť do deja ani ma slzami rozpustiť =D 70% ()

Pump

Skvěle propracovaný námět dle skutečných událostí o ztrátě paměti a hledání cesty k sobě jako na počátku. Opravdu povedená romantická komedie a dobrý scénář. ()

hroubek

Nejsem velký fanoušek romantických filmů, ale čas od času si nějaký pustím, aby mě zahřál u srdce a já u něho mohl snížit svůj cynismus. A to přesně se stalo u Navždy spolu. A i přesto, že jsem věděl jak to dopadne, tak jsem se bavil. Můžu za to poděkovat sympatické herecké dvojici. Rachel McAdams je natolik sympatická a hezká, že chápe od prvního momentu, proč jí tak miluje a nechce to vzdát. Channinga Tatuma jsem jeden čas neměl rád, ale ten kluk se opravdu snaží a já mu fandím, protože na sobě dře jde ze zajímavé role do role a umí si ze sebe udělat srandu. I zbytek herců ve vedlejší rolích není vůbec špatný Jessica Lange a Sam Neill či Scott Speedman. Hodně se mi líbilo, že to není zbytečně roztomilé a dokáže jít dál jako opravdový život. Film má blíže ke třem hvězdám, ale za sympatickou dvojici si tu další hvězdu zaslouží. ()

VanTom

Sympatická romantika přichází v rámci žánru s neotřelou, nebanální zápletkou: Jak přesvědčit někoho, kdo ztratil vzpomínky na posledních pět let, které ho formovaly, aby se do vás znovu zamiloval? A z druhé strany, jak stále milovat někoho, jehož osobnost, hodnoty, zájmy se výrazně proměnily? Díky maximálně příjemným hercům mi tento "slaďák" odpověděl mile a nenásilně, bez přílišného tlačení na ošuntělá klišé. ()

strelenaL

Docela příjemná změna i když se jedná o romantický film. Protože je něčím vyjimečný, tento film naštěstí postrádá klišé scény a tupé dialogy. Pohodový film. ()