Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

Digmen

Pánové, chcete si udělat oko u své přítelkyně/manželky/milenky/matky ? Pokud ano, tak vězte, že vám k tomu dopomůže to, že je vezmete do kina na film "NAVŽDY SPOLU". Film už má sice 3 týdny po premiéře, ale stále je ještě možné nalézt kina, ve kterých se promítá. Jelikož jsem si potřeboval udělat oko taky, s přítelkyní jsme se na snímek podívali a kupodivu musím říct, že mě bavil. Na romantické filmy se vždycky dívám spíše s despektem, takže jsem žádná přehnaná očekávání neměl ani tentokrát. Na začátku filmu se dozvíme, že snímek byl inspirován skutečným příběhem o mladém manželském páru (zde Channing Tatum a Rachel McAdams), který má autonehodu a mladá manželka utrpí ztrátu paměti a nepamatuje si nic od konce střední školy až doposud. Stáváme se tedy svědky toho, jak se manžel snaží přimět svou ženu, aby si na něho vzpomněla a oni mohli pokračovat ve spokojeném životě. Samozřejmě vše nebude pouze růžové, a do všeho se vloží rodiče mladé ženy. Tím se roztáčí kolotoč již tradičního klišé, kdy se dívka rozhoduje mezi rodiči a manželem atd. Každopádně jde o svěží snímek, plný zajímavých situací s netradičním rozuzlením. To mě zřejmě překvapilo nejvíce. Pro krásný večer s vaší milou je to výborná volba, kdy se budete bavit oba, ale přítelkyně/milenka/manželka vám bude plakat na rameni. A o to přece jde ! ()

piskotnik21

Emocionálne ma tento film obišiel. Medzi Rachel a Channingom to jednoducho nefungovalo. Viac som verila výkonu Rachel, ktorá zabudla na vzťah s manželom než zaľúbenej Rachel. Channing Tatum nepatrí medzi mojich obľúbencov a týmto výkonom si to u mňa nevylepšil. Pre mňa 2,5*. ()

kenvello11

Krásny romantický príbeh dvoch ľudí, ktorý sa majú radi natoľko, že v ich spoločnom živote im nestojí žiadna neprekonateľná prekážka. Ani taká ako je strata pamäti. ()

lumpcz

Skvělé romantické drama s dvěma velmi sympatickými herci. Tento film mi opravdu spravil chuť po kolosálně nudném a nezáživném filmu zvaném 500 dní se Summer. Prostě The Vow. Hodnocení: 8/10 ()

david666

Přiznám se, že jsem jim fandil a s Leem trpěl:-) Protože "přijít" o Rachel McAdams - to je hnus:-) Ne vážně se jedná o hodně solidní romantiku, která není nějak přeslazená a vcelku netuctová. Dokonce mě nevadil ani Channing Tatum, i když pravda Rachel ho herecky přejela. ()

SuzieS

Hodně milý film, který je nepředvídatelný, což u romantických komedií nebývá zvykem. Hlavní hrdinka je mi dosti nesympatická, ale ono to možná bude i herečkou, která nepatří zrovna k mým naprostým oblíbeňkyním. Hlavní hrdina je zase až moc velký kladňák, ale aspoň přitažlivý a vždy v nějakém velmi slušivém ohozu... komedie donutí přemýšlet nad tím, jestli existuje osud, nebo si osud svou povahou a chováním utváříme sami, zato jí dávám jednu hvězdičku nad průměrem =o) ()

HouseFan

Přiznám se Vám všem, že jsem tímto filmem lehce rozpolcen. Hodnocení na ČSFD.cz mi v tomto případě není ''dostačující''. Tento film by si podle mě, zasloužil spíše 4 a půl *. Nicméně půlky zde nemáme a tak se přikláním k plnému počtu. Navždy spolu mě oslnilo svou hlavní myšlenkou a hlavním příběhem. Také jsem byl potěšen výkony Channinga Tatuma a Rachel McAdams. Zpočátku mě totiž překvapilo, že se spolu setkají dva, pro mě vcelku neslučitelní herci. Ovšem fungovalo to a Tatum byl velice věrohodný, no a Rachel už má podobné role v malíčku. Říkám si, že film mohl skončit přeci jenom jinak, než "typicky americky". To ovšem nelze změnit z důvodu inspirace skutečnou událostí. Pro mě velice pěkný film, který ovšem v mém žebříčku stále nepřekonává romantický film Zakletý v čase (i když jde o rozdílné téma). Sám o sobě je Navždy spolu moc pěkným filmem na který budu rád vzpomínat. ()

AceDandelion

The Vow je jeden z těch povedených romanťáků. Z těch hlubokých, který nás prostě pohladí na srdci. Víme,co se stane, a potom,co se to stane, NEJSME zklamaní. Kritizovat a mít natáhnutou hubu ( s pominutím) za to, že je to sladká romantická komedie plná lásky a má určitým způsobem happy end a že takovýhle filmů je spoustu, je fakt váš trapas, jelikož se to dalo očekávat a podle mě v dnešní době je celkem hardcore vytvořit romantickou komedii, která by byla naprosto originální a lišila se od všech (ovšem neříkám, že takové nejsou) . U mě za 4* hlavně za Rachel a Channinga, pro mě jsou na správné cestě a v nadcházejících letech o nich určitě uslyšíme. ()

jessic

Průměrná romantická komedie s tématem ztráty paměti po havárii, údajně podle skutečné události, ovšem plná amerických klišé. Ani půvabná Rachel McAdams nezachránila děsně plochou ženskou hrdinku, hledající svou identitu. Vysvětlení, proč se rozešla s rodinou otřesné. ()

Stuck

Snaha se cení, ale celkem mi bylo hlavního hrdiny líto, když ho manželka nepoznává a ani nemásnahu. On se jak blb snaží a nic nic nic.. Hlavním problémem tohoto dramatu je, že jsem nepostřehl ten konečný zlom(jak k tomu oba dospěli)..více nebudu prozrazovat.. ()

enter.

Krásný film s krásným koncem. Tento žánr mě zrovna moc nebaví, ale tenhle má opravdu něco do sebe. Vřele doporučuji všem. :-) ()

hanazu

Totálně banální a dialogy na pěst. Jestli vás zajímá, zda se Page bude na konci ohánět dlátem nebo zákoníkem, tak si to puste. ()

vERuNk.A

Pro milovníky filmů inspirovaným pravým lidským osudem. Tragédie tralala, dáme tě dokupy, nejde to, ale i tak se do tebe zamiluju prostě funguje. Zamilovala jsem si film a myslim si, že ikdyž tento film je spíše pro dámy (Channing Tatum) pátrající po lásce si i chlapci najdou to své kouzlo. Je to emotivní, žádné klišé, děj plyne a pak když film zkončí si říkám, že eště nechci konec. Bavilo mě to a podívala bych se na to s radostí ihned znova. ()

Terez_Vv

Šla jsem do toho s obavou, že půjde o přeslazené žužu, s neustále polonahým Tatumem (jehož odhalenost v snad každém jeho filmu mě už doslova irituje). Ano, Tatumovo odhalené tělo opět vykouklo na svět, ale svou roli zahrál natolik dobře a já s ním během filmu natolik cítila, že jsem na jakékoliv předsudky proti filmům s ním úplně zapomněla a vnořila se plně do děje. Rachel nezklamala. Co už, mohu jen pochválit a doporučit! ()

Nerdvana

Můj ty bože! Kdybych aspoň předtím neviděla 50x a stále poprvé. Tohle bylo tak zoufale zdlouhavé a melodramatické, že se to dá přirovnat tak akorát k měsíčkům. Můj bože. ()