Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

RoyBatty444

Romantická dráma to sedí. postavy boli vykreslené trochu plytko ale asi pre to, že to je podľa pravdivej udalosti tak sa museli odrážať aj trochu od skutočnosti. Láska cítiť moc nie je a ani snaženie Lea nemá tú správnu hĺbku. Pozeratelné to ale je, a preto 50 na 50. Záleží od nálady a chuti na trochu zamotaný príbeh a romantické bláznenie. ()

petra8619

Příběhy ze života jsou ty nejlepší. A navíc se šťastným koncem, co víc si přát... Velmi emotivní a svým způsobem napínavý životní příběh. Obdivuji toho muže, který se jen tak nevzdal a bojoval o svou ženu... Povedený kousek :-) ()

Lenny76

No nevim, nevim. Aby se cloveku, který ztratí pamet zmenila i osobnost, libila se mu jina hudba, mel jine chute atd to me prijde dost uhozeny. Nejsem doktor, ale prijde mi to cely divny. Na to ze to bylo natoceno podle skutecne udalosti to bylo dost nedůvěryhodné, asi si režisér ten pravdivý příběh dost upravil. Ten fígl, že ona byla předtim "puber´tačka" a pak jako dospěla se mi zdá divný. Pro mě byl film zklamání. ()

katy72

Moc hezký film. A o to větší pocity to ve vás budí,když se to doopravdy stalo. Jsem ráda že to dobře dopadlo a i přes výpadek paměti si našla cestu zpět ke svému JÁ! ()

Carmen001

Když jsem tento film viděla poprvé, nudila jsem se. Asi to bylo rozpoložením. Podruhé se mi neskutečně líbil. Každá myšlenka, hloubka pocitů... Vyvolal ve mně spoustu emocí. Není to žádná romantika, i když se to ze začátku zdá. Je to spíš drama, které nakonec skončí romanticky. Miluji Rachel McAdams, je to skvělá a krásná herečka. ()

Yeday

Musím súhlasiť z názormi "ostatných"... Za poslednú dobu fakt podarený romaticky film, ktorý človeka dokázal nielen zaujať, ale aj udržať až dokonca. Vo svojej podstate veľmi originálny a hlavne vyváženy snímok, ktorý rozhodne stojí za ďalšie pozretie. = 75 % ()

Sathine

Filmy inspirované skutečnou událostí vždycky táhly a táhnout budou. I sám člověk se na film dívá jinak, více ho prožívá. Což byl samozřejmě i můj případ, za což jsem byla ale ráda. Mám ráda pocit, že během filmu nemusím řešit, jak dlouho ještě bude trvat a jestli už bude konec. ()

lapatata

Romantická komedie a drama mají k sobě někdy velmi blízko, ale přece jen je mezi nimi rozdíl, při bližším ohledání až propastný. Obzvlášť pokud jde o drama podle skutečné události. ()

Tucinka

Láska je jistě krásná věc...ale... tento film mne nějak zvlášť nerozsekal....výkony herců nebyly nikterak vyjmenečné..takže já ...jsem asi po 45 min film posunula na konec.... ()

ledoborkyne

Velmi hezky natočený film o lásce, která musí překonat mnoho překážek. Pokud potkáte toho pravého a milujete ho celým srdcem, tak ho tak budete milovat i celý život a každá část vašeho já, i ta, která to zrovna zapomněla, na to příjde. ()

Davidamper

navzdory místy jalovým dialogům a neschopnosti Tatuma procedit slzu mě tento snímek oslovil - je to dáno z velké části mou empatií s hlavním hrdinou. P.S. McAdamsová by měla nosit zásadně klobouk místo vlasů. ()

Yokto

Po tolika neúspěších "vzpomenout si", jsem čekal velkolepý americký happyend. Avšak, nestalo se. Skončilo to sice dobře, ale ne tak, aby se nám z toho všem zkazily zuby. 70%. ()

A.lis

Po dlouhé době opravdu povedená romantika. Příběh má hloubku, pointu a překvapí vás, že závěr není ÚPLNÉ klišé, které divák od začátku očekává. Jenom Channing Tatum je trochu prkenný, ale on jednoduše není žádný velký herec, jenom se na něj "hezky kouká". ()

mirodevil

Ne že bych to musel vidět někdy znovu, ale rozhodně mě tahle romantika nezklamala. Nikdo mě citově nevydíral, film měl spád a naštěstí nikdo na konci neotěhotněl:-) Jediná vada na kráse byl až kurevsky přeslazený Channing. Taková rakvička se šlehačkou. Nemůžu si pomoct, ale on prostě neumí hrát. 78% ()

tOmMo.D

Ukážka typicky americkej romantiky s dramatickou príchuťou, ktorú podporuje fakt straty pamäte a zároveň tvorí zápletku celého filmu. Film neprekvapil ani svojim záverom, či začiatkom, kde sa samozrejme ako rada ďalších súčasných opiera o skutočné udalosti, samozrejme doplnené reálnou fotografiou. Príde mi to ako ošúchaný, zbytočný spôsob získania si obecenstva. Film pôsobí uvoľnene a plynie bez najmenšieho zaváhania. Krivka je krásne rovná, myslím až príliš a filmu chýba väčší impulz. Impulz prebratia z letargie, veď je to predsa aj dráma v ktorej sa takmer celý čas nič nedeje, len plynie. Odhalenie otcovej aféry takmer na konci je málo. Rachel by si zaslúžila viac vyniknúť popri nevýraznom Tatumovi, ktorý by si miestami zaslúžil vymeniť, no na jeho pomery určite nadpriemerné. Sladký koniec samozrejme nesmie chýbať. ()

ReTeZa

Stále častější titulek "podle skutečné události" má asi filmu dodat nějaký ten šmrnc... Mě to naopak začíná čím dál tím víc znepřijemňovat filmový zážitek... Když budu chtít vidět něco "podle skutečné události" s velkou chutí se podívám na jakýkoli dokument... ()

Pythonator

Když se vám z hard-disku vymažou data za předchozích pět let, tak to pěkně nasere. Rachel McAdams je pořád rozkošná a za 5 hvězdiček i vygumovaná, ale ten pan Channing Tatum je na odpad, takže čistý průměr pro páreček. ()