Doba ledová 4: Země v pohybu

Doba ľadová: Zem v pohybe

Ice Age: Continental Drift

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2012, 84 min

Nebýt otravné linky s mamutí slečnou, tak jdu na plný počet, protože jsem se u tohoto pokračování opravdu pobavil, vše plynulo svižně a animace byla jako vždy parádní. Ruku na srdce, Ice Age: Continental Drift nenabízí nic, co bychom už v této "ledové" sérii neviděli, ale umí pobavit a to, speciálně u animáku, mi ke štěstí tak nějak stačí. Navíc má asi tu nejlepší úvodní scénku z celé série - veverčák Scratt zkrátka pořád jede. 80 %.(27.2.2013)

Výrazne lepší príbeh a celkovo viac zábavy ako v dvojke a trojke.(12.11.2012)

Tak to celkem ušlo. Alespoň to nesjelo do hnoje stejně, jako MADAGASCAR 3. Pořád je čemu se zasmát, pořád je to pěkná atrakce pro děti a pořád je tam veverka a její dobrodružství s žaludem :-D....Není to naprostá bomba, ale úplně v klidu bych se na tenhle čtvrtý díl podíval znovu a rád :-)(20.10.2012)

• predators

4 díly už jsou setsakra pořádná dávka a udržet divákovy bránice v nějakém tom napětí a třesu chce nutnou dávku nápadů. Ty mi ve čtyřce chyběly a přiznám se, obešel bych se bez tohoto dílu, jako striptér Channing Tatum Bez kalhot. Bohužel ho tu ale máme a po shlédnutí zjistíte, že už Scratt není tak vtipný, jak býval, že postaviček je až přespříliš a že i v animáku může debilní střih nadělat paseku. Nevím, co si z toho ti piškoti odnesou, teda... 35%(14.10.2012)

Queen Latifah - (Ellie) +++ Denis Leary - (Diego) +++ John Leguizamo - (Sid) +++ Jennifer Lopez - (Shira) +++ Nicki Minaj - (Steffie) +++ Heather Morris - (Katie) +++ Keke Palmer - (Peaches) +++ Josh Peck - (Eddie) +++ Simon Pegg - (Buck) +++ Ray Romano - (Manny) +++ Seann William Scott - (Crash) +++ Patrick Stewart - (Ariscratle) +++ Chris Wedge - (Scrat) +++ Produkcia: Lori Forte, Chris Wedge +++(26.3.2013)

• - Soundtrack k filmu zkomponoval stejně jako ve dvou předešlých fimech série John Powell. (adamcikv)

• - Původně měl jedné z postav propůjčit hlas také Jeremy Renner. Kvůli účasti na dalších projektech však musel odstoupit. (oje)

• - Keď piráti pritiahnu ľadovú kryhu našich hrdinov, tak ju priviažu k boku svojej lode, no v ďalších záberoch je však medzi kryhami široký pás mora. (Miagy)