poster

Doba ledová 4: Země v pohybu

 • USA

  Ice Age: Continental Drift

 • Slovensko

  Doba ľadová: Zem v pohybe

 • Velká Británie

  Ice Age: Continental Drift

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2012, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  *****

  Příběhy nesourodé smečky a krysoveverčáka máme s dcerou rády od prvního dílu a ani tento díl nás nezklamal. Bavily jsme se od začátku do konce, smíchu bylo až až :-) Jsem spokojená s dějem, hudbou, s českým dabingem ... nenapadá mě nic co bych vytkla. V sále se ozýval smích neustále, jak dětí tak i dospělých.(30.6.2012)

 • cukorek
  ***

  Mám dojem, že doba ľadová sa záčina pomaly prepadať ako zem pod nohami hlavných hrdinov. Opakovaný katastrofický scenár, nostalgicky známe rodinné puto a večné súboje mamuta Mannyho sa stavajú stále viac všednými bez kúsku inovácie. Ani zmena nepriateľských dinosaurov z predošlej časti na nesympatického opičiaka nepriniesla filmu oslňujúce oživenie. Stále menší bol u mňa aj ohlas pri vtipných momentoch, keď par krát akoby vtipnosť úplne zamrzla a tomu čo malo pôsobiť vtipne som sa vôbec nezasmial. Napriek tomu si film zachoval dynamicky a akčný spád, ktorý dobre podporili malý škrečkovia parodický vedený Williamom Wallacom. Prikláňam sa teda k 50%.(18.11.2012)

 • klerik
  **

  Séria Ice Age nikdy "netrpela" dobrými príbehmi. Jednotka to ešte zachraňovala vtipmi, dvojka bola v podstate fiasko, trojka sa snažila prísť s niečim novým a štvorka je jeden veľký gýč. Skôr gýčik, lebo na film sa nedá veľmi hnevať, ale každú minútu som si uvedomoval jeho zbytočnosť a prostoduchosť...(1.5.2015)

 • hellstruck
  ***

  Neřekla bych, že kvalita dílů tolik klesá, spíše se tohoto typu humoru člověk rychle přejí. Několikrát jsem se upřímně zasmála, ale byly tu i chvíle, kdy mi bylo částečně trapně. Především ve scénách s "Broskvičkou", tahle dějová část splňovala prostě všechna klišé a tvůrci ji snad okoukali odněkud z Hanny Montany. S pirátskou písničkou je to podobné. Zkrátka nesnáším, když se ve filmech zpívá. A když to dělají zvířata, je to o to horší. Jinak to bylo fajn.(3.11.2012)

 • predators
  **

  4 díly už jsou setsakra pořádná dávka a udržet divákovy bránice v nějakém tom napětí a třesu chce nutnou dávku nápadů. Ty mi ve čtyřce chyběly a přiznám se, obešel bych se bez tohoto dílu, jako striptér Channing Tatum Bez kalhot. Bohužel ho tu ale máme a po shlédnutí zjistíte, že už Scratt není tak vtipný, jak býval, že postaviček je až přespříliš a že i v animáku může debilní střih nadělat paseku. Nevím, co si z toho ti piškoti odnesou, teda... 35%(14.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace