Střelená komedie nabitá létem, tak charakterizují tvůrci celovečerní komedii WesternStory. Díky ní se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romantika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí ve filmu, který má v kinech premiéru v polovině května. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.
Fenomén Wild West Show založil legendární Buffalo Bill v roce 1883. Představení z divokého západu na novou sezónu připravuje i westernové město v Boskovicích, hlavní hvězda, švihák a frajer Presley, si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace jako v televizi a že celý soubor a obyvatelé města western nehrají, ale že ho žijí. A také, že z úsměvu místní krásky se může zamotat hlava. (oficiální text distributora)

ptady

Nebylo to vyloženě blbé, ale někdy moc táhlé. Film mohl být vtipnější. Důvod, proč ho vidět jsou výkony Klepla s Zedníčkem. Dobrá hláška: " Jo po 40. se kozy ztrácí". Do Boskovic jsem před lety jezdi pařit, tak z nostalgie musím dát 3 hvězdičky. ()

judas p

Viděl jsem to teprve nedávno, cca 5 let od premiéry. Ty odpady tady fakt nechápu. Nic se tu nebere vážně a je to čistá ptákovina, ale úplně na mě padá ta prdel, jaká musela bejt u natáčení. Samozřejmě tu nejsou ambice dělat jakékoliv umění, ale bavit to prostě dokáže. Teda kyselou prdel nepobaví nic, ta půjde radši na Hořící keř, aby si "umělecky" užila depku. ()

icanjan

Některé filmy by prostě neměly být natočeny. To, že někdo vymyslí nějaký scénář a chce ho natočit, tomu bych rozumněl. To, že někdo chce hrát v nějakém filmu bych také chápal. Nerozumím ale těm lidem, kteří to chtějí platit. Trapné fórky vytahané z paty. To přeci muselo být patrné už při četbě scénáře. No, očividně nejsem cílovka, takže s uctivou poklonou odcházím. ()