Střelená komedie nabitá létem, tak charakterizují tvůrci celovečerní komedii WesternStory. Díky ní se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romantika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí ve filmu, který má v kinech premiéru v polovině května. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.
Fenomén Wild West Show založil legendární Buffalo Bill v roce 1883. Představení z divokého západu na novou sezónu připravuje i westernové město v Boskovicích, hlavní hvězda, švihák a frajer Presley, si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace jako v televizi a že celý soubor a obyvatelé města western nehrají, ale že ho žijí. A také, že z úsměvu místní krásky se může zamotat hlava. (oficiální text distributora)

rublik05

Na této tragédii je jedinou pozitivní věcí pouze příjemné prostředí westernového městečka. „Komedie“ Westernstory je plná stupidně primitivního či vyloženě trapného humoru, herci až na pár výjimek hrají otřesně, scénář už hloupější snad ani být nemohl. Naprosto zbytečně vyhozené peníze. 1/10. ()

dj_kure odpad!

Kámoš mě dlouho přesvědčoval na tuhle prasárnu vyrazit do kina. Bohužel se mu to po několika hodinách povedlo a já toho do smrti budu litovat. Jediný světlý moment je šukézni Kristýna Leichtová, ale ani tomuhle MAXIodpadu nevyslouží ani půl hvězdy. Když by tohle natočili Amící, určitě by tam přidali nějaký vele amatérský efekty a člověk by se smál aspoň tomu. Takhle máte slzy v očích kam ten českej film spěje. EPIC FAIL !!! -20% ()

aa12 odpad!

Nemá jakýkoliv význam psát o této intergalaktické sračce, ale spíš by se měl člověk zamyslet, ale hlavně čeští režiséři by se měli zamyslet jestli chtějí v tomhle trendu pokračovat protože jestli jo tak by se na to měli s prominutím vysrat. ()

DadysGirl

Náhodou jsem na to narazila v TV... čekala jsem úplnou katastrofu a ono ne... Docela jsem se pobavila... Jedinou zásluhu na tom mají herci a to, že miluju Vinnetoua :) Znovu si to asi nepustím, ale přežila jsem bez násedků a zasmála se víc než jednou :) ()

Leksland odpad!

Kdo tohle dokoukal upřímně ho obdivuji a ať přijme ode mne srdečné gratulace za výdrž a ocelové nervy... Tuhle fekální lahůdku jsem dal do 3/4 a zcela jistě vím, že zbylou 4/4 neuvidím! ()

offlineman

K Boskovicím a k tamějšímu westernovému městěku mám jistý drobný vztah, takže to hodnotím i malinko nostalgicky! Film jako takový stojí za podívání, ale reprízu bych asi moc nevyhledával! ()

Pitryx

Nevím, proč to na mne působilo amatérským dojmem. Zcela určitě to bylo zvukem a poslabší kamerou. Jinak nevím. Zpočátku jsem tím dost trpěl, ale pak jsem si zvykl, a už mne to tolik neiritovalo. Občas sem tam padla i dobrá hláška, občas, sem tam i vizuální gag. Nářečí sedlo jako ulité, takže u mne snímeček vyznívá vcelku pochvalně. Možná to chtělo více peněz. Zcela jistě lze mrknout podruhé. ()

Snowball odpad!

ach boze moj boze moj...vzdy to vravim vzdy...celej strednej europe by mali proste zakazat tocit filmy ...pobrat kamery..a pre istotu kazdeho ´´umeleckeho´´ pana rezisera zavret do basy. ()

PamelaJJK odpad!

Jááááj, tak tohle se fakt nepovedlo. Petr Vondráček jako Vinnetou? Tak to si z nás snad už dělají pr***. S hubou dokořán jsem zíral na ten trapas. Ještě teď se mi nechce věřit, že na takovouhle echt zhovadilost mohl dát někdo peníze... To není komedie, ironie ani parodie. To je slátanina a blbost na entou. České komedie bývaly vždycky klenoty, ale tohle?!!! Průs** je, že už dlouho předlouho jsem neviděl povedenou českou čistokrevnou komedii. A asi ještě dlouho neuvidím... Žel bohu.... Než utrácet za vstupné do kina či DVD, tak si raději zajděte na indiánka do cukrárny. To jsou určitě mnohem užitečněji investované finance. A ještě si pochutnáte. Jistě víc, než na téhle "komedii". Ta je, bohužel, k zblití!!! ()