Střelená komedie nabitá létem, tak charakterizují tvůrci celovečerní komedii WesternStory. Díky ní se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romantika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí ve filmu, který má v kinech premiéru v polovině května. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.
Fenomén Wild West Show založil legendární Buffalo Bill v roce 1883. Představení z divokého západu na novou sezónu připravuje i westernové město v Boskovicích, hlavní hvězda, švihák a frajer Presley, si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace jako v televizi a že celý soubor a obyvatelé města western nehrají, ale že ho žijí. A také, že z úsměvu místní krásky se může zamotat hlava. (oficiální text distributora)

bertrand

Ano, je to opět jedna z TĚCH našich báječných komedií, které nejsou vůbec vtipné. Naproti tomu, dala se čekat mnohem větší hrůza a zoufalství, takto se film pohybuje pouze na úrovni kterékoli ČT inscenace s Donutilem a jemu podobnými poslední doby. Sledovat tento pokus naplňuje Bertranda existencionální zbytečností, celé to je naprosto o ničem (lidově o hovně), prázdnota na prázdnotu, postavy vedou řeči pouze proto, že film je zvukový apod. Hvězdičku dává za překvapivý fakt, že to nastavované NIC drží pohromadě, za sympatickou a přirozenou Kubařovou a za Mária Kubce, oba jaksi trčí z té pomyslné hromady hnoje - ona jako svěží květinka zahánějící závany a on aspoň jako gumáky opilého statkáře. ()

ToddB odpad!

Co to kurva je?!!! Co je to za čuráckej film, plný čurácky hrajících herců s čuráckým scénářem? To je nějakej reklamní spot nebo co? Kurva to vážně nemá český film žádné dno? Jdi do hajzlu Peško. Tohle je něco tak debilního, že to bude mít jednou v pátek večer na Nově dva a půl milionů diváků - Nováků ... čuráků ..... ()

Dart_Nader odpad!

To že to bude kravina sem věděl, ale toto jsem skutečně nečekal.. Kravina nevětšího kalibru, slátanina oraných vtipů společně s velmi mizernými výkony.. Je to odpad a co víc, i mezi dím odpadem je to děsná kravina... ()

peppe odpad!

Ježišmarjá lidi, kdo se tomuhle shitu může smát - hlavně v který pasáži ???? Tohle je střelená komedie ? Který mistr k tomuto veledílu napsal scénář ?? Totální sračka a to jsme myslel, že Poslední plavky je sračka největší .... ()

motoe odpad!

Neskutečná trapárna. až mě bylo chvílemi líto herců! film, co nechápu, že ho někdo vůbec točil. ()

luukaas odpad!

Věřím tomu, že kdyby něco takového vzniklo třeba v Číně, tak soudruzi postaví celý realizační tým před popravčí četu. Tohle je doslova šílený, že jsem musel v půlce filmu odejít a rozdýchat to. Doporučuji sledovat po douškách a po shlédnutí zakopat na zahradě.......!!!!!! Tohle je naprosto geniální odpad. ()

montrose odpad!

Jako reklama na westernové městečko Boskovice (kde to je mimochodem super) možná dobré, ale o filmu, natož komedii, se u tohoto díla mluvit nedá. ()

Mrliš odpad!

Volám 100X odpad! Viděl jsem opět nechutnou ukázku trapnosti novodobých českých filmů. Za návštěvu filmu v kině by měly tvůrci platit návštěvníkům a ne opačně. Z takové ostudy si doufám tvůrci vezmou ponaučení a raději přestanou točit filmy. Je nechutné za co chtějí z lidí vylákat peníze. Navíc tam je z rádoby herců totálně arogantně nesympatický Vondráček. A spousty jiných trapných postav ala produkce Nova. ()

chlumif

Nevím, nijak mě to sice neurazilo, ale zase né extra nadchlo. Dávám dvě hvězdičky za výběr místa natáčení a alespoň chvilkové pobavení. ()

Ujetak

Byl jsem nucen se na tohle dívat, když jsem byl u mého strýce začátek sice sliboval nějakou dobrou podívanou ale zbytek filmu to bylo prostě utrpení. ()

Profík

Jedna hvězda za Kubařovou a Leichtovou a druhá za to, že se to ještě dalo přežít. A občas jsem se i pousmál asi. 30%. ()

Lazy87 odpad!

Bolestná stránka naší kinematografie. Ono je to ztráta času, ale když to někoho baví, tak ať točí, nebo se na to dívá, jen bych si přál být z tohoto bludného kolotoče vynechán. ()

sedlis odpad!

Dalsi majstrstich do zlate truhlice ceske kinematografie..ze jsou nekteri cesti herci schopni za penize tocit v podstate cokoliv, je zrejme..jedine, co mne hlava nebere je to, ze je nekdo schopen podobne sracky financovat.. ()