Střelená komedie nabitá létem, tak charakterizují tvůrci celovečerní komedii WesternStory. Díky ní se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romantika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí ve filmu, který má v kinech premiéru v polovině května. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.
Fenomén Wild West Show založil legendární Buffalo Bill v roce 1883. Představení z divokého západu na novou sezónu připravuje i westernové město v Boskovicích, hlavní hvězda, švihák a frajer Presley, si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace jako v televizi a že celý soubor a obyvatelé města western nehrají, ale že ho žijí. A také, že z úsměvu místní krásky se může zamotat hlava. (oficiální text distributora)

lobo87

Už keď sa autori rozhodli natočiť blbinu a lá Zdeněk Troška, tak sa toho mali držať a ponúknuť aspoň pár hlúpych vtipov a bolo by to veselšie. Nenahnevalo, ale vôbec nepotešilo. Čas sa dá stráviť lepšie na sto spôsobov inak... 20% ()

bobin odpad!

Tzv. česká komedie .........je to odpad na zvracení. K smíchu je akorát produkce filmu, kterou by za toto veledílo měli zavřít. Rozum nad tím škvárem zůstává stát. Líp už se pobavím při čtení Práva. To je na blití o něco méně. ()

djbarrel

Jéje, když tak člověk pročítá hodnocení, tak by snad i měl pocit, že české komedie jsou hodnoceny jako odpad aniž by je daný recenzent shlédl. Jasně nemůžem to srovnávat s hollywoodským dramatem s miliardovým rozpočtem, ale rozhodně to není špatný film. Je to prostě takový fajnová oddechovka na jedno letí odpoledne. Nic víc, nic míň. Podruhé bych ho taky asi nemusel, ale na jedno shlédnutí je to pohodička. 40 % ()

tsatsiki

Ono to není zas tak špatné. Mě to příjde, jak vesnický pokus o western a to je na tom filmu, tak vtipné, až to je docela dobré. Neříkám, že by to byla nějáká velká hitparáda, ale je to příjemné na odreagování. Navíc oceňuji, že se tu objeví herci, do té doby známí spíše z televizních seriálů jako Kristýna Leichtová nebo Matouš Ruml. ()

sharka.68

Krajina Boskovic a okolí a hlavně westernové městečko je super..jen ti lidi to tam kazej....kdo zná život westernovejch měst u nás, ne jako návštěvník,ale z druhé strany, lituje,že z tohoto filmu, Boskovické městečko nevytěžilo maximum.....zlatá Smrt v sedle.... ()

ZHODNOTITEL odpad!

Film, který z nějakého důvodu vznikl. Je to spíš divadlo než film. Jiný styl vyprávění, divadelní herecké výkony. Být to televizní film, člověk by možná od toho tolik neočekával. ()

Víteček odpad!

Mám pocit, že jde o profil nesprávného filmu, protože žánr v nejmenším nesedí k filmu, který jsem shlédl. Je to jedna dlouhá reklama na ono westernové městečko, ale nedobrá. Vše špatně. Product Placement (kdo to kdy viděl, dát sponzory filmu na úplný začátek), scénář, mnozí herci a hlavně úplně tragická režie. Je rozhodně lepší pustit si nějakého Wooda nebo jiný brak dělaný s láskou, než tenhle škvár. ()

carl.oesch odpad!

Jak se někde objeví Khek Kubařová a hlavně Mário Kubec, zavání to průserem. A doplní-li tuhle toxickou dvojku esa typu Vondráčka, Klepla, Leichtové a Rumla je na průser zaděláno. Měla-li tohle být propagace westernového městečka v Boskovicích, tak to byla reklama, ale negativní...Do Westernstory 2 doporučuji přibrat ještě Otakára Schmidta a bude to pecka, věřte mi... ()

Alden_Larson

Tento snímek be se dal krátce popsat, jako hodinu a půl dlouhá tříštivá bolest hlavy. Je to neskutečně otravný, nevtipný a stupidní film. Děj není originální a vůbec není zajímavý, dialogy nejsou ničím zajímvé, ve scénách se vždy řekne jen to, co posune děj dopředu, žádné zajímavé konverzace, které by nějak charakterizovaly postavy, nic. Film si navíc myslí, že je hrozně vtipný, ale upřímně jsem se zasmál jen třikrát, spousta humoru se točí kolem sexu a takový humor já prostě nejsem schopný vystát. Herecké výkony byly většinou hrozně přehrané, ale dva konkrétní se mi docela líbily. Prezentace nebyla špatná, ale bylo tam spousta zvláštních záběrů a střihů. Hudba byla kýčovitá a otravná. 2/10 ()

trigan

Jednu hvězdičku (škoda že nejde dát půl) dostává kameraman a scenérie kolem Boskovic. Jinak co se týče scénáře a režie, nejlíp se hodí přímo věta z filmu "ať se mládí vydovádí". Jen nechápu, proč to jde jako film do kin. Nutno smutně konstatovat, že i Troškův Kameňák má logičtější stavbu děje. U některých scén jsem čekal co se z toho za gag vyvine a kupodivu, nic. Ani z užovky, ani z chytání mopedu ze židle, ani z odchodu účetní, ani z ... ()

vwpetras

Pohodový film pro oddechové podívání. A když k tomu připočtu to,že člověk vidí místa která zná, nejde dát méně. ()

rigby odpad!

Co napsat? Párkrát jsem se od plic zasmál tomu, kam až blbost může zajít, občas je to fakt hardcore :-) ()

Pidibull odpad!

Nic tak víc trapnějšího, než je tato "letní komedie" jsem už dlouho neviděl. Byl jsem na ní s neteří a už v polovičce filmu jsme z kina museli utéct. ()

blekekeke

Kdyby to režisér pojal vážně, tak jak to vážně začínalo, byla by z toho možná pěkná podívaná. Takhle to byla jedna velká fraška, a já frašky nerad ... ()

miza odpad!

Pan Brdečka scénarista Limonádového Joe se musí v hrobě obracet a ani se mu nedivím.Tento film je klenot černého fondu naší tvorby.Že to nikdo při realizaci nezastavil a neukončil natáčení.Ale máme ddemokracii tak se asi nedá nic dělat.Již nikdy více. Ještě že jsem u toho pil pivo. ()

DrawRubb odpad!

Viděl jsem sotva 5 minut filmu, ale stačilo to na to, abych se k němu už v životě nevracel, což taky udělám! ()

unclejack odpad!

Tak nezáživný a prihlúply film som nevidel odkedy som dopozeral Tady hlídám já. Takže čo som vlastne čakal? Možno trochu povrchný humor a parodovanie westernu, lenže namiesto toho som sa dočkal akurát nekonečných ťahaníc v medziľudských vzťahoch. Nebavil som sa ani trochu, hoci kdesi vzadu v mozgu tuším, že tvorcovia vsadili na to, že jeden z dvojice Zedníček - Klepl ma mal rozosmiať až tak, že by som dalšiu štvrťhodinu chytal dych. A Kristína Leichtová s bramborovou mluvou? Jasný odpad. ()