Střelená komedie nabitá létem, tak charakterizují tvůrci celovečerní komedii WesternStory. Díky ní se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romantika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí ve filmu, který má v kinech premiéru v polovině května. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.
Fenomén Wild West Show založil legendární Buffalo Bill v roce 1883. Představení z divokého západu na novou sezónu připravuje i westernové město v Boskovicích, hlavní hvězda, švihák a frajer Presley, si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace jako v televizi a že celý soubor a obyvatelé města western nehrají, ale že ho žijí. A také, že z úsměvu místní krásky se může zamotat hlava. (oficiální text distributora)

Payushka

První polibek se odehraje jako nevinná pusa, kdy se těsně po ní oba líbající na pikosekundu zaseknou a uvědomí si, že šlo asi o něco víc. Milostná dvojice v noci vyjede na koních na louku a za jejich stíny se leskne obří úplněk, který svou velikostí zabírá půl záběru. Jednotlivé dny příběhu oddělují záběry do slunce, kdy se na okamžik ukáže i duha. Ano, když to někdo přežene, může se i otrávit. ()

Legas odpad!

Ano, pane "režisére", dojalo mě to, jak jste říkal na předpremiéře. A teď informace pro diváky. Trailer přesně vystihuje celý film, tzn. pokud se vám zdá zábavný, klidně naskočte na koně a dorazte do kina na film, kde jezdí pošťačky na babetách a nýmandi bezdůvodně loví užovky po celou stopáž filmu. Pokud se vám upoutávka zdá nevkusná, nevtipná a snad i urážející váš filmový vkus, na návštěvu kina raději v klidu zapomeňte. Nebo si hoďte mincí, ale pak tu v komentářích nenadávejte, že to byla strašná sračka, protože si za to můžete sami. ()

dopitak

Bohužel, bohužel... jsem už viděl několik horších českých filmů, natočených v posledních několika letech. Radosťácký režisér Peška se zřejmě rád dívá na Troškovy filmy, kdykoliv je Nova pětkrát za rok nasadí. Narozdíl od našeho nejznámějšího homosexuála za kamerou ale absolutně nemá cit pro letní atmosféru, a ani hudba se mu nepovedla. Co byste asi tak čekali od obsazení Vondráček, Klepl, Landovský? ()

honajz

Dávám dvě hvězdy z milosti... Chápu snahu, cením zajímavý námět, a dokonce jsem se dvakrát zasmál. Jenže to je vše. Téma zhýčkaný Pražák na Moravě šel vytěžit daleko líp, a ne takto klišoidně, podobně si stačilo pohrát s různými vtípky, které nejsou špatné, ale prostě si s nimi chtělo pohrát, propracovat je, dát jim načasování a pointu. Takhle to prostě plyne, plyne, nic se neděje, postavy jsou mi šumák, pražští herci snažící se mluvit moravsky a pak se jako učí spisovnou výslovnost leda k smíchu.Chtělo to postavit trochu jinak a dopilovat (např. užovka je zcela zabitá). Třeba ten konec - tak vezme ten německý seriál, nebo ne? Jak skončil Presley? Co měli znamenat ti anglicky mluvící diváci? Chápu nadšení herců a místních, ale řemeslo je holt řemeslo. ()

Tommassi3 odpad!

"Co tady děláte ??" - "To by mě taky zajímalo.." Kde se tu vlastně sakra všichni vzali ?? Mário Kubec, ačkoliv si jako jediný snad držíc si odstup něco málo uhraje, se zdá jako ukázkový castingový nonsens, zato Pavel Zedníček alias Čmaňa už léta platí za odkecanou a trapnou estrádní postavičku, takže jeho účast v tomhle hnoji už nikoho nepřekvapí, alkáč Pavel Landovský už vlastně taky ne, Klepl, to je asi škoda slov, a rozkošné Veroniku Kubařovou s Kristýnou Leichtovou omlouvá snad jen jejich mládí.. Těžko si ještě mohou nějak zvlášť dupat.. Ale ani ony, byť tedy jen svou pouhou přítomností, nezachrání zhola nic, protože vele(vše a nic)umělec Vlasta Peška je zkrátka trapák, když blábolí cosi o parodiích ve stylu Limonádového Joea a zmůže se pouze na naprosto prázdný příběh v duchu těch devadesátkových sraček, když jen trhá fialky dynamitem, na něž se snad může odkazovat jen hovado zralý na ten kabátek, co má šněrování vzadu.. A jako experiment coby pokus o devadesátiminutovou reklamu Westernstory rovněž neobstojí, protože na nekončící product placement cosi už odborníka máme, tohle filmové vzducho(a humoru)prázdno dovedl k dokonalosti jihočeskej kudrnáč Zdeněk "Já bych se taky nenechal !! No !!" Troška.. Tak se taky nenechte okrádat, ani o čas, ani o iluze !! Český film žije !! Nebo spíš hnije ?? A tohle ?? Těžko hodnotit.. Prostě jen hanba blejt.. ()

Terva odpad!

Film obsahuje hodně rasistických poznámek na obyvatele hlavního města Prahy. Je vidět i slyšet, že to točili totální burani. Je to sračka patřící někam do stodoly nebo na hnojiště. ()

Kryton odpad!

Televizní pilot dementního sitkomu, kterému se směje asi jen producent filmu. Herci se pitvoří a dělají doslova a do písmena blbce z diváků i ze sebe samých. Co však uplně vymaže mozek i úsměv z obličeje - absolutně film postrádá špetku komedie! Jak se někdo může bavit plejádě buranských a nechutných vtipů? Už jen chybělo, aby se Mário Kubec pokakal. Tohle je důkaz, proč by se u nás nemělo točit všechno! Vážení tvůrci a herci nestydíte se za sebe?! ()

MartinezZ odpad!

Neuvěřitelný případ vrcholné ubohosti a trapnosti. Snad jen scriptařka, zvukař, kameraman a tvůrce hudby za nic nemůžou. To, co se dělo před kamerou, by se ale mohlo podávat v lékařských zařízeních namísto klystýru i výplachu žaludku v jednom. ()

Historik

Mně se zdá jako nejvhodnější slovo pro hodnocení bezradnost. Ti, co to vymýšleli, tak nějak celou dobu nevěděli, co z toho námětu vytěžit, jak s ním naložit. Tak je to takové neslané nemastně plácání na místě. ()

Tony.cs

Za několik málo dobrých nepolopatických vtípků a za krásné ženské v čele s nádhernou Kristýnkou Leichtovou. ()

blackrain

Tohle bylo tak blbé, až se mi to celkem líbilo. Chvilkami to sice vypadalo jako rodinné video ze hry na indiány a kovboje. Vodráček mě neskutečně štval, takže bylo adekvátní, že si přelámal obě packy. Já nejsem nijak pomstichtivá, ale tohle jsem mu opravdu přála, protože si to jeho postava zasloužila. Musím přiznat, že se mi líbil i Pavel Landovský a to ho nesnáším kvůli to mu jeho obhroublému slovníku, kdy nejde pro nadávku daleko. ()

slunicko2

Já vám ještě ukážu, kdo je tady Vinnetou. 1) Výše uvedená hláška vyčerpala příděl vtipu za celý film. 2) 26tiletý Matouš Ruml vyčerpal příděl sexy herců. Ani 47letý Mário Kubec nevypadá zle, i když to už není frajer z Chlapců a chlapů. Jindy přitažlivý 35letý Petr Vondráček vyměnil svůj sexappeal za pochybné tajtrdlíkování. Moje oblíbená 26letá Kristýna Leichtová se snažila. 3) Jestli jsem se v průběhu filmu chvilkami zabýval i myšlenkou na dvě hvězdičky, beztvarý konec mě ujistil v tom, že jedna je více než dost. ()

jurama525

Vzhledem k tomu že v čera tv Prima davala stmívaní , tak bych řekl že jsem si vybrla lepe . Westernstory pro mne nebylo tak hrozné jako zde pro některé uživatele . Nebylo však ani nějak extra dobré . Tohle jsou vlastně dá se říct dva filmy v jednom . Místy se najde pár vtipných momentů ale boužel je jich málo. Spiše než vtipné momenty zde převažuje velká trapnost . Až jsem se divil, docela kvalitnímu hereckému obsazeni které ve filmu je . Film je z pohledu scénaře jednotvárný a zcela o ničem . Nutno však dodat že se na to koukat da . Jako oddychovka to svůj ůčel dokonale naplnilo. ()

M.i.k.e

standartně nevtipný prefabrikát české komedie posledních let,který ale nakonec není tak otravný,jako páně Troškovi kousky...30% ()

rakovnik

Hodně špatná reklama na westernové městečko v Boskovicích. Těžko tento paskvil nazvat filmem. Herecký potenciál je hrubě nevyužitý, situace trapné, když už se objeví náznak děje, rychle končí nějakou hloupostí. ()

bourec

Chytrý to moc neni,člověku to nic nedá,ale nuda to taky neni.Dámský obsazení je hezoučký,pánové ovšem děs.Ale protože odpadů je tady dost,tak tomu filmu malinko přilepšim.30%. ()