Epizody(6)

Dříve než svého prvního soupeře přemohl Spartakus, prošlo branami arény mnoho jiných gladiátorů. Spartakus: Bohové arény vypráví příběh Gannica, jednoho z prvních šampiónů Batiatusovi gladiátorské školy, z kruté doby před příchodem Spartaka, kdy pro čestnost nebylo v aréně místo.
Batiatusova gladiátorská škola je na vzestupu a užívá si slávy svého nechvalně proslulého šampiona Gannica, jehož umění bojovat s mečem se vyrovná jen jeho záliba ve vínu a ženách. Nastala příhodná situace, na kterou čekal mladý Batiatus - konečně dokáže svrhnout nadvládu svého otce a převzít kontrolu nad školou. Je připraven zradit kohokoli, jen aby jeho gladiátoři byli ti nejžádanější. Po boku mu stojí loajální, vypočítavá manželka Lucretia, která navíc neváhá využít bezostyšnost svůdné přítelkyně Gaiy kdykoliv se to hodí. Společně se nezastaví před ničím, aby oklamali davy, upevnili svou moc a získali co největší bohatství. (oficiální text distributora)

Snathoras

Je to přesně to, co jsem si říkal, že by bylo fajné, kdyby natočili! Škoda jen, že se na to dívám v originálním znění s holandskýma titulkama...potom si musím často domýšlet, co se tam asi odehrává xD ale jinak je to parádička! :) ()

Bartex

Spartacus: Blood and sand jsem si velmi oblíbil. Dokázal jsem se povznést nad všechny mouchy a hltal každou akci, stříkající gejzíry krve, chybičky v seriálu...Fandím sice Andymu ve zotavení se, ale tvůrci dokázali, že umí, a já opravdu čumím! Po prvním díle jsem více než uspokojen a nejraději bych si pustil další díl ihned po titulcích dílu prvního. Prozatím opravdu vše, na co jsme zvyklí s "novým" příběhem a novými postavami ještě v lepším zpracování! ()

Nessos

Lépe už prequel nastartovat nemohl. Přiznám se, že jsem se trochu bál z rozpačitého začátku, ale mé obavy byly pohřbeny už během prvních 10ti minut. Víc takových seriálů, víc takových filmů s tak pohlcující atmosférou. A já blázen si myslel, že mi postava Spartaca bude chybět. Chyba! Na postavě Spartaca totiž tenhle seriál nestojí. ()

Malcek

Prequel Gods of Arena si udržuje hodnotu zábavy jako Blood and Sand a možná jej i v lecčem předčí. Závěr prvního dílu naprosto perfektní - Lucretia, Gaia and the finest oppium carried from Cyprus... ()

jafuska

další pokračování legendárního seriálu Sparkatus krev a písek, ale tentokrát je to z arény, než nastoupí náš již známý Spartakus, v tomto dílu jsou ještě drsnější scény, více krve, a právě toto se mě líbí, ta drsnost, boje, a vše co k tomu patří, momentálně hodnotím po prvním díle, ale pochybuji, že bych šla s hodnocením ještě dolů,. ()

Eilem

Gods of the Arena prišiel presne s tým sčím som očakával a vlastne sa ničím výnimočne nelíši od prvej série takže ak sa vám páčila prvá séria schuti sa možete vrhnúť aj na tento prequel. ()

nmarca

Wow! Tentokrát mě to zase dostalo. Nejnapínavější seriál, který jsem kdy viděla. Mnohokrát jsem si říkala, že jsem hrozná, že se dokážu nadšeně dívat na tu dávku násilí, krve, sexu, orgií, a toho všeho… Ale to, jaké jsme zažili zvraty, jak byly modelované postavy, jejich vývoj a konzistentnost, celá ta atmosféra, kdy mocným (nebo aspoň trochu mocnějším) ti slabší slouží jen jako nástroj k dosažení cílů… budiž odpuštěno mně i tvůrcům seriálu. Lepší než Krev a písek, naštěstí bez jeho slabého začátku. A ať už je tu brzo pokračování a znovu setkání s Gannikem! ()

Joe16210

Stejně jako Spartakus: Krev a písek, jsou i Bohové arény podle mého názoru zajímavým zobrazením antické gladiátorské doby. Mocenské a konkurenční pletichy sem samozřejmě patří, chybět nesmí ani láska a smrt. ()

MeatFly_cz

Velmi povedený prequel ke Spartakovi, který sice jeho kvalit nedosahuje, ale i tak jde o slušné podívání. Tvůrci všechno pěkně promysleli a tak nehrozí, že by v průběhu této minisérie nastávali nějaké nedomyšlenosti, nebo že by Bohové arény působily jako narychlo vytvořený polotovar. Naopak dojde na pár překvapení a celkově se mi líbilo, jak je u některých postav chytře ukázáno jak to bylo před tím než....Na Spartaka Krev a písek to nemá, takže 4* zasloužené! ()

Mr.Roman

Nakoniec sa ukázala byť výroba prequelu namiesto sequelu veľmi vydareným a zmysluplným riešením. Šesť šťavnatých dielov neobsahuje žiadne miesto pre nudu a výborným príbehom tak zažehnali Bohovia arény moje obavy o obyčajné zopakovanie línie Spartaka. Pomohli tomu aj predstavitelia hlavných postáv, ktorých počet sa zvýšil. Medzi nimi žiarili najmä Manu Bennett ako začínajúci Crixus spolu s nováčikom Dustinom Clareom v úlohe Gannica. ()

Vanguard77

Dílů je sice jen polovina, ale stačí to. Kupodivu možná Bohové arény z hlediska pointy fungují lépe než Krev a písek. Batiatus je pořád můj favorit, ale nejsympatičtější gladiátor za obě dvě série je asi Gannicus, hlavně závěr docela potěšil. Takže opět nic světoborného, ale pokud Vám není úplně cizí násilnické prostředí starého Říma s jeho arénami plnými maníků se zabijáckými choutkami, asi si přijdete na své. ()

Olafsson

Dávám 4 hvězdy, protože Blood and Sand bylo lepší... Andy chybí... Jinak jsem samozřejmě dostal svou porci řežby, krve, svalů, mraky nahých žen a sexu... A o tom to je... Oceňuju, že prequel osvětlil pozadí a příběh mnoha postav z Blood and Sand... MUST SEE pro ty kteří milují Blood and Sand... ()

Larry12

Bohové arény se mi rozhodně nelíbili tolik, jako Krev a písek, ale i tak sem si všech 6 dílů užil. Co mi nejvíc chybělo byl samotný Spartakus (Andy Whitfield) Myslím, že bez něj se mi ani nebude líbit připravovaná 2. série Krve a písku. ()

kakyn

Stejně skvělé jako krev a písek.... tady se dozvíme jak to bylo všechno předtím... proč Ashur kulhá, jak se stal Crixus šampionem, proč se nemá rád Batiatus a Solonius....a vlastně všechno co sme se v předešlé řadě nedozvěděli... nejvíc mě zklamalo že to má jen 6 dílu.. mohli to eště protáhnout určitě by to stálo zato.... ()

kubas369

Hezká, ale po seriálu Spartakus: Krev a písek, pro mě naprosto zbytečná záležitost. Prostě je na tom až moc vidět, že je to jen vata z nouze ikdyž docela povedená, to se musí uznat. Poslední díl je excelentní. ()

gicous

Bohové arény nejsou tak vyborní jako první díl, ale i tak to je pořád setsakramentský nářez, kde tečou potoky krve, ruce, hlavy, nohy lítají vzduchem a v sexu se neberou skoro žádná tabu. Řekl bych, že Krev a písek měl více charizmatičtejšího hlavního hrdinu. Spartakus byl šílenec a pěkně paličatý hajzl. Gannicus mi připadal až moc uhlazený a průměrný. To je jediná malá výtka. Jinak Bohové arény obsahují všechno, to co šlechtilo Krev a písek - intriky a hlavně intriky, výborné typově vybrané herce, digitální cákance krve a skvělé souboje a spoustu přizemních a primitivních emocí. Nejlepší je poslední díl, kdy se všechný vztahy a dějové linky uzavírají a celý díl vrcholí megasoubojem v hořicím kole, který je prostě nezapomenutelný. ()

ToTo4ever

Pokračování aaa nebooo začááteek? :-) Super, kurna tohle jsem chtěl! Možná by bylo lepší dát tuhle serii jako 1., ale to by zabilo to kouzlo :-) ()

Spartakus se vrací na obrazovky

Spartakus se vrací na obrazovky