VIPerson

Nevim co napsat o sportovní komedii,která vybočuje jen tím,že je násilnější a objevuje se v ní sympaťák Liev Schreiber s mrožovým knírkem. ()

dopita

Mám rád hokej, takže jsem byl na film dost zvědavej. No jenže ono to není moc o hokeji, ale o bitkařích v hokeji. A to mě zas tak nebere. Ne že by tihle chlapíci neměli v hokeji svoje opodstatnění, ale já je nikdy moc neuznával. Doug je jejich typickým příkladem: Bruslí hůř než moje mrtvá babička, o hokejku se sotva opírá, ale umí rozdávat rány a má v hlavně nasráno. Naštestí je to sympaťák, sice hloupej, ale sympaťák. Hokejovejch nelogičností je ve filmu docela dost, včetně třeba závěrečnej bitky, nebo Dougovo chytání puku zubama ... :-) Film je celkem zábavná oddechovka se spoustou sprosťáren (né moc vtipných), ale dá se říct, že neurazí a pobaví. ()

showxman

Rozhodně zajímavý příběh dle skutečné události pro mě navíc z blízkého prostředí hokejového stadionu. Kladně tedy hodnotím už to, že tento snímek vůbec vznikl. Co mě ovšem nepotěšilo, je způsob, jakým se režisér rozhodl toto téma zpracovat. Už od začátku totiž bylo cíleno na teenagery, americké hokejové fanoušky a "goony", kteří jsou asi jediní, kdo si tento snímek pustí víc než jednou, a to proto, že jim ho někdo týden na to vytluče z hlavy. Je to taková bezduchá zábava, vhodná pro chvíle, kdy chcete opravdu ale opravdu vypnout a nebude vám vadit, když u toho i usnete. Žádná podívaná pro intelektuály to věru není. Abych ale úplně nestrhal tento film, prostý jako sami jeho protagonisté, tak musím říct, že pár hlášek, co vypustí dvojice ukrajinských hráčů je velice slušná a pocuchá bránici, stejně tak trenér párkrát zaperlí. Závěrem bych ještě chtěl poznamenat, že S.W. Scott, kterého sem na filmovém plátně viděl už více než desetkrát, se mi líbí čím dál tím víc a nakonec z něj možná roste i slušný herec. ()

Kovaja

Stifler v roli neskutečného tvrďák,srdcaře a hlavně rváče je fakt dost cool.:-)) Myslím že o moc líp se tohle téma natočit nedá. Takže hodnotím hooodně vysoko. Na 5 hvězd to nebude,tam patří legenda tohodle žánru a nesmrtelná klasika Youngblood :-))Ale i tak chválím. ()

Sairina

Drsnej film o hokejových bitkaří. Natočené je to dobře, dala bych tomu i 4 hvězdičky, ale pro mě to bylo až dost násilné a krvavé. Zrovna tahle část hokeje, bitkaření, je moje nejméně oblíbená a proto jsem si většinu tohodle filmu zakrývala oči a říkala, jak je to hrozný. Ale jinak je to dobrý film, jen na něj neberte děti, dospělé ani seniory. Je určen pouze pro hokejisty, boxery, případně pro masochisty. ()

Marrty3

Výborný. Další skvělé sportovní drama, podle skutečné události. Sean William Scott ukazuje, že dokáže zahrát i "inteligentní" roli. I když o své osobě ve filmu sám říká, že je hloupý. Já jsem se ale bavil, má to všechno. Energie, hokej, bitky, láska a v neposlední řadě oddanost svému týmu. Je to ukázka toho jak dokáže být hokej velmi tvrdý sport. Pro hokejové nadšence rozhodně povinností shlédnout toto dílo. S. W. Scott hraje svoji role bez chybičky, dokonce i nabral na objemu, aby byl jako hokejista věrohodnější. Což se mu rozhodně povedlo. Místy se narazí i na zajímavou hudbu, až tedy na "zprzněnou kanadskou hymnu" v podání nějaké šílené lolitky. Nicméně, je to určitě skvělý snímek, který stojí za shlédnutí. 80% ()

iampatrik

55% Film prakticky naprosto o ničem, ale postava S. W. Scotta + hokejové záběry + hokejové bitky tomuhle "nic", dávají koukatelnou formu za předpokladu, že u filmu vypnete a budete se jen bavit. ()

ThomasCrown

Komédia s S. W. Scottom a také vysoké hodnotenie? Na tom niečo musí byť..a naozaj je. Ak poviete áno aspoň na jedno ak, určite si film pozrite..ak máte radi Stifflera ako slušného chalana, samozrejme v rámci istých medzí, ak milujete hokej a ak milujete bitky počas hokeja, najlepšie poriadne krvavé, kde sa vybíjajú zuby a praskajú prilby rovno s lebkami. Film s peknou myšlienkou jednoty a o tom ako byť niekým. Mimochodom skvelý Liev "Sabretooth" Schreiber. ()

Wishkah

Nebýt několika scénáristicky hluchých míst, nebýt otravné postavy Jay Baruchela a kdyby filmaři zase neprznili pravidla sportu, o kterém natáčejí film, jen aby to bylo víc dramatické, dal bych tomuhle filmu plný počet hvězd. Sean William Scott ve své pravděpodobně nejlepší roli, která mu dokonale sedne a mistrovsky dokonalý záporák nezáporák Liev Schreiber táhnou tenhle film někam dál, než jen ke přisprostlé hokejové komedii. Já si film opravdu užil. ()

Ještěřák

DNESKA MUSÍŠ ZASTAVIT PUK I SVÝM OBLIČEJEM. (Steve Smith, nápis nad teamovou hajzl-mušlí, Chicago - Pittsburgh 0:3, 1992 Stanley Cup Finals) _____ Sice trošku procházka do světa záchodového humoru, wtz, jinak ale hlína, prča, metalipieklo a rokenrol. Smrdí z toho prochcaný suspiky a vymlácené řezáky, i ta korpulentní šťabajzna byla roztomilá (to čubky bejvaj). Ale hlavně, THIS IS NOT FUCKIN' BASEBALL ! ! ! _____ MOŽNÁ, ŽE SI PŘÍŠTĚ ROZMYSLÍŠ SEKNOUT YZERMANA, KDYŽ VÍŠ, ŽE JOEY (KOCUR) SI TĚ NAJDE. Kritika: 1) konec filmu není žádný kanec. 2) Takhle bitky opravdu nevypadají. Ani nevypadaly. (Bráno od momentu shození rukavic). _____ JÁ TOHO ŠVÉDA OPRAVDU NEMÁM VŮBEC RÁD. PÍCHÁ DO VÁS, KDYŽ SE ROZHODČÍ NEDÍVÁ. KDYŽ JDE DO TUHÉHO, TAK VÍ, ŽE MÁ VE SVÉM TÝMU HRÁČE JAKO TIE DOMI NEBO DIXON WARD, KTEŘÍ HO ZASTOUPÍ, KDYŽ JDE DO TUHÉHO. DNES VEČER JSEM DOSTAL PŘÍLEŽITOST UKÁZAT, CO SI MYSLÍM, A CÍTÍM SE VELICE DOBŘE. (Ray Bourque poté, co dostal přes čumák od Matse Sundina, 90s) Oh, baseball... ()

ondrula

Nevim no, ale řekl bych, že tohle je přesně ten film, u kterého si můžete ušetřit čas tím, že se podíváte jen na trailer, protože v něm uvidíte všechno podstatné. Ten zbytek byla jen taková omáčka a pro mě v zásadě zklamání. Srala mě tam ohyzdná Alison Pill, která má představovat romantický prvek, což působí jaksi kontraproduktivně díky tomu, jak moc je tato postava nesympatická. Vyloženým zklamáním byla pro mě taky - SPOILER - závěrečná bitka, kdy Doug sice dostal strašně do držky, načež se z posledních sil ohnal a knockoutoval Rosse, největšího bitkaře široko daleko. ()

Schuldiner

Vim, že je to komedie a vim, že je proto nutný brát to s nadhledem, ale jako fanoušek hokeje a zároveň hokejových rvaček si nemůžu pomoct.. Kdo někdy viděl víc než jednu hokejovou rvačku, musí se tomu smát. Jako komedie to funguje jen občas a čistě ze sportovního hlediska ... no zkrátka, k hokeji to mělo taky hodně daleko. Dá se to přežít a nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, ale je to slabota. ()

Mauric

Po komediální či sportovní stránce vydařené, ale jako dojímavý příběh, který se opravdu stal, utahané a nudné (ačkoliv páru Doug - Eva to sluší). Herecké obsazení, stejně jako jednoduchost hlavního hrdiny, chválím. Mezi všemi dnešními plešatými, svalnatými mysliteli velice osvěžující zjev. ()

Xavi6

Chtěl jsem to vidět z důvodu, že zde hraje Seann William Scott, tedy bláznivý herec, kterého mám opravdu rád díky tomu, ale bohužel jsem se nedočkal jeho "pravého já". Slušný, uhlazený a stydlivý, to je on v tomto filmu, ale na druhou stranu mi to zas tak nevadilo, protože to rozhodně nebyla špatná podívaná. ()

J*A*M*A*L

Hokej mám rád a jelikož filmů o hokeji není moc, tak si je moc vychutnávám, poslední a také první film o hokeji jsem viděl cca před čtyřmi až pěti měsíci a to byl Hokejový zázrak, který ve mě vzbudil obrovské emoce a dnes, kdy jsem viděl Goona, tak se ve mě vzbudily obrovské dávky smíchu a hlavně díky sprostým hláškám Jaye Baruchela, radši ani nechci psát příklady. Především ale měl Goon dobrý příběh a navíc včera jsem si Seana Williama Scotta užil v American Pie: Reunion a dnes v této výborné sportovní komedii, ano mám pro něj velkou slabost, ale hlavně jsem si dnes užil Baruchela, který byl hlavním zdrojem výbuchu smíchu :). Určitě Goon stojí za shlédnutí. ()

Pablinho

Takovej hokejovej Forrest Gump :) Jeden utíkal, tenhle rozdává rány. Nicméně, výborná jednohubka - od Scotta tradičně dobře zahráno, a přestože se nejedná o nic převratnýho, mile to pobaví. Jako skloubení goonera v hokeji a komedie dokonce paráda. A jestli se to celou dobu striktně drželo pravdy, tak za chycenej gól a za kotník jednoznačnej respekt :) ()