angloumene

Nebetyčná ptákovina u které jsem si pořád dokola říkala no to snad ne... To snad ne. A ono nakonec jo, ale vcelku se na to dalo dívat. Musím říct, že Goon je nakonec až překvapivě zábavný. Takže pokud je zrovna nálada na nějakou totální hloupost, tak proč ne? ()

Prochy38

Chtěl jsem dát hrozně moc 4*. Ale nejde to. Byť film je vynikajícně natočený. Před S. W. Scottem smekám, protože svou roli zahrál opravdu dokonale. A nebýt J. Baruchela a tedy celé téhle trapárny, která se z filmu snažila dělat komedii, tlačil bych to i k 5*. Protože ono to vtipné nebylo. A to debilní hovadu, které Jay hrál, mi zkazilo film. Ale i kdyby tam nebyl, musel bych* až dvě odebrat. proč? Protože už odmalička jsem velký fanda hokeje. A co v hokeji nesnáším, jsou bitky. Nepatří to tam a kazí to jinak nádherný sport. A kdo tvrdí, že to k hokeji patří, nemá to v hlavě v pořádku. Nepatří. Je to o gólech, nahrávkách, práci obrany a výkonech brankářů. To celé tvoří týmovou práci, která je v hokeji na prvním místě. A tady ty bitky 1-1, to je úplně mimo mísu. Vezměte pak synka na hokej, ať tu krev vidí. Nedávno se jako hovada dobyli žáčci, co ještě neumí bruslit, ale hrají hokej a u dospělých vidí, že se to smí. Tohle chcete? Já ne! A proto, nemohu dát ani o * víc. Tento člověk si totiž film nezasloužil. Škoda, protože filmařská práce na tom byla odvedena skvěle. ()

cmenda

Zde je názorně vidět že američani sou primitivové kteří degradujou každý solidní sport na pouhou frašku bez myšlenky je ať se bijou . ()

Ollie235

Chlapáckej film o té drsnější stránce hokeje, který mě dost bavil. Jediné podstatné mínus je těžce uvěřitelný příběh s místy až moc přehnanou parodií. Ostatní filmové aspekty bitkami počínaje a Scottem konče velice sedly a i když to není žádný průlomový snímek, na jednorázové pobavení posloužil vcelku dobře. ()

aLPaC

Goon je především parádní exhibicí S.W. Stiflera Scotta. Ten skutečně exceluje, ať už je za ňoumu a dobráka v reálném světě, nebo za rváče a ochránce ve světě hokejovém. Víc k tomu není co dodat. Chce to zkrátka vidět a nechat se oddávat salvami smíchu. ()

Marys

Nie som velkym fanusikom hokejovych bitiek, myslim, ze to vcelku spati tvar jedneho uzasneho sportu, no film Goon bol akosi umne spojeny, az sa mi pacil. Nebol dlhy, pekne plynul, Sean William Scott bol v celkom zaujimavej ulohe svalnateho hlupaka, ktoru myslim, ze zvladol velmi dobre a aj ked to nebol priam trhak, dalo sa pozerat na tento film. ()

HonzaSim

Ani jako velkého milovníka hokeje, mě to zrovna nenadchnulo. Přítomnost Stiflera sice potěší, ale to je jedna z mála věcí. Žánrově ani nevím, kam bych to zařadil. Přišlo mi to jako taková klasická mlátička. Po komediální stránce jsem se jen párkrát pousmál a neslo se to spíš ve stylu laciného humoru. Nevím, jestli vám připadá vtipné sprosté urážení skoro po celý děj filmu, mě teda ne. Scénář pokulhával, ale není se co divit, když to mělo slabý příběh. Borce, co umí jiným akorát rozbít jiným hubu jsem nikdy moc neobdivoval. Raději upřednostňuji technické hráče, kteří předvedou krásné akce. Určitě se namakaný borec do týmu hodí, ale měl by umět víc než rozdat pár ran a putovat jen mezi střídačkou a trestnou lavicí. Konec filmu se mi zdál ustřižený, což na výsledku moc nepřidalo. Možná, kdybych zjistil dřív, že je to od tvůrců supertupého Superbad, radši bych si to nechal ujít. Bohužel zatím neslabší zkušenost se snímkem z hokejového prostředí. 50% PS: Verbale ty by sis zasloužil pořádný cross-check do hlavy, aby se ti tam rozsvítilo. Opravdu větší vůl už tady není. ()

bobstock

Kdo má rád bloody mary s ledem a sprostý připitomělý vtipy, ten si užije, ale já to bohudík nejsem. Od začátku je jasný, že jde jen o bitku těch dvou největších mlátiček a cesta k tomu vede teda sakra dlouze. Asi proto, že hlavní hrdina moc inteligence nepobral a tomu náležitě odpovídá scénář. V celým filmu toho moc neřekne, jen tak naivně čumí a čeká až mu vlítnou noviny do ksichtu, a když už něco řekne, tak to zase stojí (promintě) za vyliž prdel. Chvilkový suchý humor je opravdu až moc suchý, ten to nezachrání. Ani ta monumentální hudba ve zpomalených záběrech lítacích zubů. Jestli se tohle líbí amíkům, tak prosim, ale pro mě teda zklamání. Odpočinkovej film u kterýho jsem se teda dost unavil. 40% ()

j0nathan

Vyloženě jsem se bavil i když to není bůhví jaká pecka. S. W. Scott mile překvapil a Schreiber v roli starého bitkaře byl luxusní. Spoustu vulgarismů a krve tentokrát bohatě stačilo. 70% ()

panmroz

podle trailerů nelze poznat, o jaký film přesně jde. Výrazná scénaristická osobnost Evana Goldberga dává téhle buranské session dojemný rozměr, podobně jako v případě Superbad. Seann William Scott navíc drží postavu o něco lépe než například Will Ferrell ve svých "sportovních komediích" (Semi-pro či Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby ), Liev Schreiber se svým přesně vypozorovaným hokejovým výrazivem taky skvěle! ()

masiko

Bohuzel lehke zklamani. Schreiber je super, ten ve skutecnosti hodnej drsnak mu sednul neskutecne, ale Baruchel me sral a od S.W. Scotta bych cekal lepsi komedialni vykon... Kdyz jsem Goon dokoukal, premyslel jsem, zda to vubec mela byt komedie. Ale vazne to samozrejme brat nelze. ()

Vitaminy

Pomalej rozjezd, ale to co přijde je zážitek. Nejde jinak než dát pět hvězd za těch pár silnejch scén plnejch krve, potu, ledu, humoru a skvělý hudby. Takhle bych si nějak dokázal představit Foresta Gumpa, kdyby začal bruslit. Pro mně neskutečný překvapení. 100% ()

Domec

Je to nadnesena nenarocka komedie, kde Seann hraje hloupyho, ale hodnyho bitkare, co by udelal vsechno pro svuj tym. Vubec nevadi, ze jeho bruslarsky schopnosti jsou na urovni 5 letyho ditete, protoze jemu staci sundat rukavice a nekomu rozmlatit hubu. Goon je vlastne takovej milej film, co si klidne rada nekdy pustim znova. ()

Strike

V podstatě koukatelná průměrná komedie v naprosto famózním Liev Schreiberem, jako bitkařem veteránem, a solidním Scottem a několika výbornýma hláškama. Kousek čtvrtý hvězdy klidně přidám jen za to, že to asi bylo podle skutečnosti. Příjemné překvapení.7/10 ()

Rondell

Sympatickej film ve všech ohledech, jenomže příběh je docela nudnej a malej. Naštěstí svym způsobem na tom film nestaví, takže ve výsledku to celkem ujde. ()

Illy

Vlastně pohádka jak hloupoučký blbeček ke štěstí přišel. Ale velmi zábavná. Nic pro milovníky primadon na zeleném trávníku, které si zakopávají o vlastní nohy jen aby se "to" písklo. :-)) ()