KoRner

Výborný Scott, ešte lepší Schreiber. Je dobré, že navzdory náplne práce títo "assassini" sú vyobrazení ako správni ľudia a bitkárske mašiny sa z nich stávajú až v boji na zápase. Nechcem byť za moralistu ale to fuckovanie Dougovho kamoša mi liezlo na nervy. Inak je ale tento film určite jeden z tých lepších kúskov od Apatowa. ()

-Dawe-

Tohle jsem opravdu nečekal. Vynikající zápasnická pecka v hlavní roli s Williamem Scottem. Jednoznačně jeden z jeho nejlepších filmů. Jelikož je to první film, který jsem kdy o hokeji viděl, tak dávám 90%. ()

Wicky

Komedie to sice moc není, ale potěšili mě hokejové bitky a samozřejmě S.W.Scott, který vpodstatě celý film táhne. Jestli máte rádi Senna a chcete se zasmát pustte si prcičky a jetli máte náladu na drsný sportovní film puste si tohle. 55% ()

Tjaden

Jako hokejový fanoušek jsem bral film trochu s nadhledem a nakonec jsem se dobře bavil. Sean William Scott ztvárnil prosťáčka, který najde smysl života v chránění spoluhráčů a lámaní čelistí protihráčů perfektně, a ani Liev Schrieber jako jeho protivník nezklamal. Celá kabina Halifax Highlanders navíc nabízí řadu dalších více či méně zábavných charakterů. ()

dj-chrosto

Vedel by som si tento film predstavit s rovnakymi postavami aj vsetkym ostatnym, len keby z Douga nespravili totalne naivneho blbca, ale hlaskujuceho egocentrickeho sebavedomeho typka, nieco ako Stifler. Trailer vyzeral velmi vtipne, no pocas filmu som sa "pousmial" asi 2x, co je na zaner komedia dost malo... skoda ()

Wimy

Byl jsem velice mile překvapen tímto nenápadným hokejovým snímkem. Cesta Seanna, který se z vyhazovače stane uznávaný bitkař v nižší hokejové lize, kde se to řeže jako prase a Seann každýmu, kdo se proti němu postaví, rozmlatí držku, i když ten zlomenej kotník byl fakt hnus. Samozřejmě se tu objevily i romantičtější momenty. Neuvěřitelná jízda, fakt jsem se bavil! 4,5* ()

Spike23

Bitky a krev aneb jediné, co film nabízí. Říkal jsem si, že kdybych byl aspoň trochu hokejový fanoušek, hned bych měl na film jiný názor, ale opravdu tu nevidím nic, co by mě mohlo trochu zaujmout. Většinou všechny filmy tohoto typu, co jsem viděl, byly i tak trochu o týmu, ale tady to je spíš o nejotravnější roli S.W. Scotta (a to se pokaždé těším na jakýkoliv film, kde hraje) a ještě otravnějším vztahu s Alison Pill. Bylo mi jasné, že romantika je nedílnou součástí každé komedie, ať se děje, co se děje, ale nepočítal jsem s tím, že mi až tak moc zkazí zážitek z celého filmu, který už i sám o sobě je dost velká nuda. 3/4 filmu se odehrávají na ledě, ale ke konci filmu stále nevíte o týmu nic, kromě toho, že jeden je rozvedený, druhý má rád matiku, třetí svojí mámu, další dva rádi píchají helmu brankáře a podepisují se na ptáka a i to je víc, než se tu můžete dozvědět o nejlepším hráči týmu. Další naprostá ztráta času. ()

Nemik96

Tak tohle je romantická komedie přesně dle mého gusta.Nechybí hokej, jeden bitkař s obřím srdcem skvělé hlášky u kterých půjdete do kolen a hlavně šťastný konec. Seann William Scott se proměnil z přidrzlého týpka z prciček v pořadného řízka s kladivem misto pěsti který si klidně mohl střihnout roličku v nedávném Warriorovi :) Už jsem tenhle film viděl 2X a klidně si to zopakuji ještě několikrát velmi zábavné uděluji 4****, ()

Flaveus

Díky skvělému Lievu Schreiberovi má tento film čtvrtou hvězdičku, jinak se jedná o klasický film o týmu v rozpadu, který se semkne a vyhraje soutěž. Nicméně nelze opomenout dobrý výkon S. W. Scotta. ()

klukluka

Moje 2 hvězdy nejsou nějak hanebné, nechci jimi ten film srážet nebo se mu vysmívat. Jsou to slušné 2 hvězdy, pevné v kramflecích, ale dvěma to hasne, třetí bych přidal jen po hodině drsného mučení. V tomhle filmu se totiž oslavuje to, co na hokeji nejvíc nesnáším- bezdůvodná agrese. Nejlepší hráč Laflame zapomněl kvůli jednomu magorovi, kterej na ledě rozdává rány na potkání, ze strachu hrát a druhej podobnej magor mu mlácením soupeřů pomůže k tomu, aby se na svoji dřívější slávu upamatoval. Už ten námět mi nesedí, a to nemluvím o podivným zpracování, které z živočišného S.W.Scotta udělalo ve scénách odehrávajících se mimo led, podivně nevýrazné, zakřiknuté individuum, na hony vzdálené jeho nezapomenutelnému, nezkrotnému Stifflerovi z Prci, prci... Takže mi toho vadilo hodně, negativa rozhodně převážila pozitiva, 2 hvězdy dávno dobrý. ()

YoZo8

Komédia pre hokejových fanúšikov, ale nie len pre nich:-). Seann William Scott opäť predviedol svoj talent komika. Na neho by som sa dokazal pozerať aj bez zvuku a stále by som sa smial z jeho grimas. V tomto filme hral trochu naivného a štipku blbého hokejového bitkara, ktorého stvárnil bravúrne. Miestami mi vadilo priveľa nadávok, ale tie k hokeju jednoducho patria, tak sa dali zniesť. Komedia je vtipná so všetkým čo ktomu patri. Na konci aj s prijemným vyvrcholením deja. Pritom všetkom je až neskutočne uveriť, že tento film je natočený podľa skutočných udalosti :-) ()

Zagros

Hokej miluji, i když u na něj nemám tolik čas, proto jsem film (netradičně komedii) z hokejového prostředí nemohl minout. A musím říct, že Goon je překvapivě dobrý film. Je to svižně natočeno a výborně obsazeno a zahráno. Stifler opravdu překvapil, role mu sedla parádně a já mu věřil všechno. Ano, sice se nevyhrabe ze žánrové šablony sportovních filmů, ale protože se nebere vážně, na nic si nehraje a chce jen pobavit, vůbec to nevadí. Silné tři hvězdy a někdy v budoucnu si Goon určitě zopakuji. ()

Mičl

Příjemná komedie z hokejového prostředí, SWS se mi v roli prostoduchého bitkaře s velkým srdcem moc líbil. Alison Pill to tady docela slušelo a Liev Schreiber s tím specifickým druhem kníru jako by z oka vypadl současnému bitkaři z NHL hájícímu barvy Toronta Miku Brownovi. No posuďte sami. ()

legatio

Překvapivě vtipné, překvapivě zábavné. Mohl by taky někdo spočítat, kolikrát bylo vysloveno slovo "fuck", asi by šlo o zajímavé číslo. :-) ()

tom.nosek

Připadal jsem si zas jako bych zamlada hrál starší ročník série her NHL... První polovina silně komediální, druhá polovina se snaží být o něco vážnější, to tomu moc nejde, ale kdyby se to povedlo, neváhal bych dát i pátou hvězdičku. Jsem zvědav, jak Goon dopadne v porovnání s filmem Kevina Smithe Hit Somebody, co má vyjít za rok, tedy 2013. Jinak inspirace Rockym tam asi trochu je (především v "jednodušší" hlavní postavě), ale není to nic jako napodobenina Rockyho... Stejně jako se John McClane z Die Hard dá přirovnat k polovině pozdějších akčních hrdinů... ()

kedl

Hokeji moc neholduji, ale " bitkař " v podání Scotta byl neskutečný. Kdyby byl hokej okořeněný těmihle "brutálními" bitkami, tak bych se na něj občas i podíval. ()