lumpcz

Velkolepé! Velkolepé! Velkolepé! Stifler zapomenut! Sean William Scott jako bitkař Glatt legendární! Bitky mají grády a zároveň je to prdel! Jo a jde o hokej.........tak co kurva ještě chcete :-) Hodnocení: 9/10 ()

springboks

Naprostá lahůdka. Obsazení opravdu vynikající, Stifler odvádí úctyhodnou práci, Jay Baruchel si svojí roli tzv. "ušil na míru", celý Halifax Highlanders sou úžasný (v čele s koučem, kterej se svý role zhostil opravdu náramně), piss hole. Jako samostatnou část bych uvedl výraz, kterej má Ross the Boss, když vystupuje z toho autobusu, protože to je neskutečný. Jediný co vytýkám je hlavní antagonista pan Levenstein, kterej se naprosto zaprodal a zprotivil ideálům, který si tak dlouho budoval v American Pie a čímž ztratil archetypální postavení mýho dětskýho hrdiny. ()

Maraboy

Film od začátku rychle směřuje do finálního zápasu kde si to rozdaj dva kohouti,sportovní komedie je průhledná a už do předu vždy víte co se asi stane ,ale občas překvapí nějakým tím vtípkem. "Film je vlastně o hodném blbečkovi který chce hrát hokej a za svůj tým je ochoten prolévat i krev." ()

punco

Popravde o čom toto vlastne bolo ??? O bitkách, o hokeji, o láske, o snahe niečo dosiahnuť ? Ani jedna časť nebola dostatočne rozvinutá čo je dosť škoda keďže hokeju holdujem. Scott ale má talent hrať týchto "trtkov" celkom dobre ak nepočítam "stiflerovský" majstrovský prejav, čo tento film asi najviac nadnieslo, inak zbytočná vec ()

rytir1

Bravurní! Absolutně nečekané! Když jsem si četl upoutávku a komentáře k filmu, říkal jsem si, no prostředí hokeje dobrý, to miluju, Sean je snad dost dobrej komik, ale podle toho co o tom jiní píšou, tam bude vtipem asi jen jedno z deseti sprostých slov. Omyl vážení! Nedejte jako já na předsudky a zkoukněte to, tahle bomba fakt stojí za to! Řezal jsem se u toho jak už dlouho u žádné komedie, chvílemi jsem nevěděl zda se smát nad vymaštěným gólmanem co si v brance povídá sám se sebou, týmem složeným z rozvodu sesypaného kapitána či těch ,,černobylských buzíků,, jak je jiný spoluhráč v kabině nazval..a nebo plakat nad kupodivu krásně vloženým romantickým příběhem andělské mrchy Alison Pill, která z lásky odejde z prázdného vztahu a chce se napravit. Všem vřele doporučuju, tohle se vskutku dá nazvat romantickou sportovní komedií. Dlouho jsem váhal, zda si plných pět hvězd zaslouží, přece jen humor zde je dost složen ze samých výrazů jediného slovíčka, které se v USA asi používá, zejména u trenéra:-D.. Ale zaslouží, dlouho se mi nic tak nelíbilo a Sean mi konečně dokázal, že je opravdu pan herec a ne jen ten Stifler z Prciček. A Liev coby stárnoucí bitkařská hvězda na konci kariéry, no chlape ty fakt umíš. Hlavně strašit mladý na střídačce:-DDD ()

JeffScylla

Je pravda že mám dneska takovou pohodovější náladu ale stačilo 10 min a dostalo mne to. Docela dobrý docela se bavím. Je to maso ale Scot mně tady docela baví. ()

Flamik odpad!

Nejhorší film co sem tak za rok dozadu viděl. A přitom to mělo být o hokeji. Ten je pouze dekorací. Jde hlavně o vztahy, které se vyvíjí strašidelně, další částí jsou přehnané bitky a v neposlední řadě zmatečný postup hlavní postavy soutěžema nahoru. Celé to podtrhuje, že jde o příběh, který se měl skutečně stát, ale rád bych věděl, jak moc na něm Doug Smith spolupracoval. ()

MiniRecenze

Pro hokejové nadšence je tady po dlouhé době film z ledové plochy,který je natočený podle pravdy.Musím říct,že si nevede vůbec špatně.Na to že se jedná o lehčí komedii,tak nenarazíte skoro na hluché místa.I když se jedná o komedii,neměli by se dívat osoby starší 15 let.Za mě jako za hokejového nadšence dávám. ()

da_silva

Jednoduchej scénář k tomuhle filmu fakt stačí, protože to nejpodstatnější se děje na ledě. Skvěle natočený bitky i hokejový akce potěší asi každýho. Mě se líbilo i herecký obsazení - Seann William Scott umí i hrát, jako dobrosrdečná gumová korba je přesvědčivej a co víc, neuvěřitelně sympatickej, skoro až roztomilej, no fakt. Liev Schreiber jako veteránskej král bitkařů byl jednim slovem luxusní, stejně jako ten jeho fenomenální bitkařskej knír. A mnou nesmírně oblíbenej Kim Coates se snad pro roli hokejvýho kouče narodil. Zbytek týmu taky moc dobrej. K filmu mám vlastně jen jedinou výhradu a tou je Jay Baruchel a jeho naprosto samoúčelná onanistická vulgarita, kterou svý postavě napsal jen proto, aby byl cool nebo co. Bez něj byl byl Goon parádní žánrovou komedíi za křišťálově čistý 4 hvězdy. ()

PatrikP4

Klasická hokejová mlátička kterou potřebuje každej tým. Skvěle se to povedlo a vystihlo to pravou podstatu toho že jsou v hokeji takový hráči potřeba a co že neumí hokej? Boužel v současné době (ani v nižších ligách) by se nechytnul jen jako "mlátička" ale ten hokej by trošku musel umět. Dostalo by to i 5 hvězd, ale za tu přehnanou věc s kotníkem na konci boužel o jednu méně , protože to nevypadalo ani dobře a a ni reálně. ()

Tribe

Goon je průměrná komedie z prostředí hokejových bitek, které obyčejným evropanům nic moc neříkají, v zámoří je to ale důležitá součást hokejového světa. Hvězda navíc za vynikající výkon Seanna, tahle role mu sedla. ()

tomino28

Sportovních filmů je celá řada a hodně z nich pojednává o větších či menších sportovních zázracích. Tvůrci tohoto snímku na to ale šli jinak a postavili příběh na bitkaři, jehož jediným úkolem na ledě je rozmlátit hubu hráčům soupeře. To je vlastně celé, ale kupodivu to k zábavě stačí. Jenom ne k takové, kvůli které byste si tento filmeček zapamatovali nebo pustili znovu. ()

Lefiath

Zvláštní, ale vlastně slušný film. Tady jsem si poprvé naplno uvědomil, že už jsem prostě starší a některé věci jsou pro puberťáky a ne pro mě - to se ale týká spíš některých úvodních vtípků a teplých scén s Jay Baruchelem - kdyby celý film vystupoval v kostýmu vycpaného kuřete, dívalo by se na něj lépe, ale ke konci mi i on nevadil. Goon je natočený stylem, na který nejsem úplně zvyklý, není to standardní sportovní komedie, přestože sleduje základní strukturu, tak o některé klasické věci tady vlastně moc nejde - nevidíte výsledky zápasů, některé zápletky jsou primárně na dokreslení hrdinovy postavy, působí to docela lidsky - zvlášť druhá polovina. Jak jsem si v prvních 15 minutách říkal, co čeho jsem se to dostal, tak jsem byl na konci příjemně potěšený - dobře se na to kouká, a film odsýpá, byť je vlastně vcelku minimalistický a nic zase tak velkého se v něm neděje. Záběry na ledu jsou správně dramatické, a i když je hlavní hrdina hloupý, tak ten film v mnoha ohledech úplně hloupý není. Solidní *** ()

hony23

Hodně nenáročná komedie o vyhazovači z klubu, co se stal bitkařem v hokejovém týmu. Ač neuměl hrát hokej ani bruslit, chodil na led chránit hvězdu svého týmu a vytloukat zuby ranařům z jiných týmů. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

koci

(17.1.2012, Leeds, U.K.) Láska na první zhlédnutí! Hodně jsem se v kině nasmál. Příběh si na nic nehraje a seká to dopředu, akční scény na ledě, šarvátky a útoky sou skvěle natočený. Fóry fungují výborně a dokonce ani ta lovestory není otravná, jak tomu často bývá. Filmů o hokeji je strašně málo a Goon se naštěstí řadí mezi ty výborný. ()

mansonn

Takze asi prvykrat okrem Vitajte v Dzungli mi bol Scott alias Stifler symaticky.Pribeh o milo, sice trosku pomalsom , ale vybornom hokejovom bitkarovi a jeho zapale pre hru a tym.Kto ma rad hokej sa urcite pobavi, o vtipne situacie nieje nudza a hlavne o pastovacky..))) ()