miki68cz

Takhle to dopadne, když se povede béčko a když se k tomu ještě přidá životní výkon béčkového herce je o zábavu postaráno. Dobrá muzika, jiný film, líbilo se mi to. Doporučuji zvláště fanouškům hokeje ()

HaiWithLove

No já nevím. Nebýt Marc-Andrého Grondina, asi to vypnu dřív. Jsem ráda že tohle se v dnešním hokeji už moc nevidí. Amerika se ve filmu nezapře. Jeden hokejista vymaštěnější než druhej, ale začátek byl vtipnej. Světlý momenty to mělo, každopádně to nebylo přesně to, co jsem chtěla vidět. Takže za mě tak 2 nebo 3*. Ale že jsem se chvílema docela od srdce zasmála, dávám 3* ()

dfast

Pre mna jednoznacne najlepsia komedia a najvatsie prekvapenie tohto roku.Dej je jednoducho obycajne klise, nicim neprekvapujuce.Outsider, ktory sa stane spasitelom celeho muzstva a milacikom publika, ale bitky su to, o co tu ide.Su rychle, dynamicke a perfektne vtipne.Sean.W.Scott je novodoby Forrest Gump na lade, ktoremu rola jednoducheho bitkara genialne pristane.Pocas tohto filmu som sa neskutocne vela smial.Uz davno ma ziadna komedia takto perfektne nepobavila.necakal som, ze ma bude niekedy zaujimat nejaky hokejovy film, ale s kludnym svedomim mozem povedat, Je to najlepsi hokejovy film, aky som kedy videl. ()

CubalibreCZ

Na tento film jsem se těšil, ale bohužel to byla ztráta času ..kamarád "hlavní postavy" filmu, kterej byl mega trapnej s těma jeho rádoby hláškama, pak tu máme Glatta, kterej mi přišel, že měl scénář napsanej asi jako Hoddor z Hry o trůny 2 série a nakonec tu máme Glattovu přítelkyni , která mi přišla vyloženě divná až postižená.... 2* za to, že Sean William Scott je frajer z prciček jinák bych dal odpad. ()

Uberlord

Božeee xD je to taková ptákovina, až to není možný... příběh je tuctovej a vcelku nezajímavej, i přesto že je na celkem zvláštní a zajímavé téma, ale jak ho zahráli Scott a Schreiber je super. Je to pořádná úleťárna a Scottovi tihle blbci prostě do jisté míry sedí. Ikdyž jsem se hodně nasmál, není to film, který by byl opředen kvalitou... Střih a hudba opravdu mizerný. Jednu hvězdu za vtip a druhou za výkon herců. Nic famózního to ovšem není :) ()

Forsetino

Na mě moc velká pohádka. Jestli je snůška vulgarismů v jedné větě pro někoho znakem komedie a důvodem se smát, tak budiž, na to ale chodím do hospody a nekoukám kvůli tomu na film. Co se týče sportovní stránky, tak to ani nekomentuju. Nebyla v podstatě vůbec žádná. Všechno v tak obří nadsázce, až to zase spadlo dolu a bylo to místy trapné. Nehledě na rádoby románek hlavního hrdiny, ten tam byl hodně mimo mísu. Osobně jsem se na to koukal jen kvůli Georgesu Laraqueovi, který hraje dohromady asi půl minuty... Potěšil mě moment, kdy právě Big Goerges vyzýval Douga na šarvátku, protože přesně tyhle slova použil v realitě při výzvě Raitise Ivananse a pak mě "potešila" nemilá vzpomínka na brutální sekyru McSorleyho na hlavu Brashera, která byla ve snímku připomenutá jako faul Rhea. A do třetice jsem se zasmál, ne díky filmu, ale když jsem si vybavil, jak Avery provokoval podobně jako Rhea, nechal soupeře shodit rukavice a pak odjel a zařídil tak přesilovku. Nicméně jako milovník ledního hokeje i hokejových fightů jsem filmem spíš znechucen... Slabé 2 hvězdy. ()

Scandium

Prekvapeni roku!...ma to slusny dej ( "inspirovano skutecnou udalosti" ) spad a bitky vypadaji realne...a jako bonus Stifler v roli kde fakt uz musi neco zahrat a on to dokazuje kazdym zaberem ze tato role mu opravdu sedla...a jeste k filmu...ke konci uz dej a bitky tak graduji ze jsem mel chut taky nekomu za potlesku divaku poradne narezat...:D ()

jafuska

Film který je hlavně pro fanouška hokeje, když si odmyslím veškeré parodie, které v tomto byli, tak jako sportovní prostředí a zápasy celkem ušly, ale jinak toto není opět film, který bych chtěla ještě někdy vidět, pro mě zklamání, ale pro sportovního fanouška snad povinnost ()

Nightmare89

Takto má vyzerať synonymum pojmu komédia. Jediné, čo ma po zhliadnutí tohto skvelého hokejovo-bitkárskeho príbehu napadá je slovo: ZÁBAVA! Toto je podľa mňa vôbec jeden z najlepších filmov z hokejového prostredia, čo ma prinútilo vystreliť na Belchiorovu mámu celkom štyrikrát. ()

gicous

Jak dobrosrdečný blbec Doug ke štěstí příšel, přičemž slovo blbec chápejte v mém pojetí jako lichotku, a nikoli jako urážku. Neboť být blbý je vzhledem k pozici Douga v týmu nezbytné. Kromě toho, že má dobré srdce, což mu v mimohokejovém životě vyslouží pozornost jedné hezké "coury", má také ještě jedno zvláštní nadání. Umí vytlouct z protihráču duši. A tak se dostává do vyšší ligy, kde se vše schyluje k závěrečnému megasouboji s bossem všech mlátiček v podání Lieva Schreibera, ze kterého jde opravdu strach. Goon je zvláštní filmový úkaz. Jeden z těch mišmašů, kde je všechno nasekáno na hromadu a podle všech filmových fyzikálních zákonu by to nemělo fungovat. Ale ono to šlape. Výjimka potvrzující pravidlo? Zřejmě ano. Každopádně jsem se při tom všem krvavém, oplzlém, romantickém, operním, sportovním, prostoduchém a hloupém docela dobře bavil. A to je třeba patřičně ocenit. 6/10 ()

Brano

Výborný športový film, ktorý ma bavil od začiatku do konca. Kiežby takýchto filmov o hokeji bolo viac. Bolo to zábavne, motivačné, ale aj dramatické. Scott v úlohe obetavého bitkára na ľade, ktorý urobí všetko pre svoj tím. Síce takýchto hráčov priam neznášam. Presne vystihnuté vo filme, ledva stojí na ľade a jeho úlohou je len zneškodniť protihráča (častokrát bez rozumu aj za cenu úrazu), ochrániť najväčšiu hviezdu v tíme a poprípade vyprovokovať nejakú tu bitku. Ale teraz sa tým nejdem zaoberať, vo filme mi to samozrejme nevadilo a v mnohých momentoch veľmi pobavilo. Výborné sú aj natočené hokejové bitky. Typ filmu, ktorý si vždy rád pozriem. Pretože takýchto filmov nieje veľa, dávam plne hodnotenie a som rád, že sa nájdu režiséri, ktorý majú chuť natáčať podobné filmy. ()

Ostra

Hokej jako sport miluju, ale tu americkou snahu udělat z toho pomocí pěstí show pro diváky jsem nikdy nepochopil. Přece jenom to má být hlavně o gólech. Proto jsem nemohl Goon vnímat jako ryze hokejový film, ale spíš jako řezačku s trochou hokeje. Příběh je zajímavý (nemá cenu ani zmiňovat, že z 90 % předvídatelný) a postavy většinou uvěřitelné. Výjimku bohužel tvoří hlavní hrdina, kterému jsem prostě nemohl přijít na to, proč je mimo hřiště citlivka, která si klidně nechá vrazit a na ledě nejdrsnější úkaz v okolí. Kdyby do toho někdo nemotal ženský, asi by se to dalo udělat líp. Nakonec ale přidávám obrovské plus za zaskakování za golmana vlastníma zubama. To si člověk úplně vzpomene na minulost a hokej bez masek. Příjemná pohodovka, ale asi jen na jedno zhlédnutí. ()

JohnnyBoy

Ta hlavní figura je tak strašně kouzelná!! A Sean Scott podává nejlepší výkon své bohaté kariéry!! Jinak průměr. ()

Guran

Je zde vidět snaha, ale zároveň nešikovný režisér, které jisté scény nafilmoval jinak, než bych si představoval. Musím také hodně vytknout účast herce Jaye Baruchela, ten mi zde hodně vadil. Jeho hloupé chování filmu jen škodilo. Bez něj by film byl o dost lepší. Sean William Scott se na svou roli náramně hodil, s jeho výkonem jsem byl spokojený. Příběh není rozhodně nic extra a některé pokusy o vtip byly však pouze pokusy. Stejně film není zas tak hrozný a hodnotím ho průměrně. Kdyby v křesle seděla zkušenější režie a postava Jaye Baruchela vůbec neexistovala, dopadl by snímek mnohem lépe. ()

LukeKiller

Že sa mi bude páčiť film, kde hlavný predstaviteľ je Stifller z prcičiek by som neočakával. O to menej, že film je o tom ako dáva rôznym hokejistom na búdku (a sám na ňu dostáva). Napriek tomu sa režisérovi, scenáristovi, ale aj predstaviteľovi podarilo aby som si tento film užil.. a dokonca zistil, že je inšpirovaný skutočnými udalosťami. Fajn hokejový film ktorý si tento šport berie na paškál z o dosť iného uhlu, než sme zvyknutí. A je to dobre. ()

matobystro

Ono je to viac ako komédia z ľadu. Pekne sa nám tu vyvíja hanblivý Doug či už v láske ale na päste. No samozrejme každý sa tešil na tú záverečnú bitku a tá...tá bola zvládnutá famozne, až mi išli zimomriavky. Troška stratený film. Odporúčam. ()