jasanka

Potenciál filmu byl obrovský, ale chvilkami to dost drhne... Takové průměrné komediální drama s pár vtipnými scénkami. ()

ellegrey

Po dlouhé době jedno z nejmilejších a nejpovedenějších romantických dramat, které si diváka získá především svou jednoduchostí, vtipem a dějem, který dává jasně najevo, že ne každé správné filmové drama se týká jen "těch normálních". ()

piranha

Tady se namluvilo cca dvakrát víc, než je schopná unést metráž filmu. Bla bla bla... bullshit! Zpravidla nemám ráda, pokud se v jediném rozhovoru jedna jediná věc opakuje padesátkrát. A taky jsem nepochopila pochybné spojení mezi Eagles, tanečními tréninky a hlavním hrdinou. Ach bože, to byla knižní předloha skutečně tak špatná? ()

jorgus

urcite lepsi prumer, ale nic zazracneho..hodne me stvala prvni tretina filmu, kdy nesplnovala moji dnesni podminku klidneho prijemneho filmu...zaverecna sazka byla sice dobre gradovana ale nepravdepodobna..neurazi nenadchne..znovu videt nechci:) ()

adriane9

Ačkoli dle filmu mám asi sama taky pár psycho problémů, tak mě tohle děsně nebavilo. Zcela upřímně přiznávám, že pasáže, kdy na sebe všichni řvou, hádají se a vyhazují z okna Hemingwaye (!!) sem prostě přeskákala..Příběh je to vlastně dost milý, ale to všechno kolem, ty hádky a fotbal to byla pro mě trefa dost dost vedle..Ale jedno si pamatovat budu.. že "My s psychickými problémy máme šestej smysl,což ti normální prostě nechápou" :-) ()

KOZEL84

Hrozně slibný start,kde mě moc bavil Cooper,ale od půlky to začalo jít do (divokého) kopru,aby to skončilo jako něco čeho se natočí každý rok snad stovky (asi oscarově-no stejně je to tam jen do počtu,čehož je jasný důkaz minimálně nominace Jacki Weaver-za co jako?).Jak sem měl J Law rád,tak mě tu (a poslední dobou) neskutečně srala a sám nevím proč (a ten její oscar je absolutní nesmysl!).Pro mě The Descendant letoška (aspon' bez toho nezajímavého,pozérského kokota)-''Cítíš ty emoce?''Ne,absolutně ne!-a radši si jako terapii láskou vždycky dám Čistou duši.3 jen za Coopera,ten překvapil.2aPůl ()

Pavlinenka

Při sledování tohoto filmu, jsem zjistila, že jsem asi taky trochu blázen. Vlastně se jedná o "typickou lovestory", kde nechybí ani šťastný konec, takže ve skutečnosti žádná velká originalita, která ale podáním, dialogy, kamerou a jakousi lehkostí přitáhne a nepustí. ()

sNeDy

První půlka hraničí s genialitou, druhá už je "jen" nadprůměrnou romantikou s klasickým koncem. Celkem zasloužený Oscar za herecký výkon a režisér by měl taky dostat nějaké to poplácání po zádech. ()

honelnik

Tieto oscarove "istoty" ma povacsine zasluzene minaju, srdceryvne pribehy stojace na tych spravnych hodnotach je to jedine co mi treba k poriadnemu, jak sa hovori, "prújmu". David O. Russell si ovsem uz v druhom filme berie na musku psychopatov, fetakov a celkovo sympaticke "nizsie existencie", do ich roli obsadi hercov co mi bud a) nevadia b) vedia slusne hrat. Cele je to teple jak sveter od babicky a ja som sa potesil na De Nirom, ktory ma konecne zas co hrat. Druhykrat si to pozriem tak za 25 rokov o pol 4tej rano na Stv 2, ale teraz ma film potesil. Takze take nespravodlive 4. ()

adussh

Terapie láskou, to je jeden z těch filmů, kdy člověk sedí v kině (do tohohle popisu se asi spíš dokážou vcítit ženský) a tiše lituje toho, že si nevzal voděodolnou řasenku. Parádní, vtipná, svěží a dojemná lovestory! A Jennifer Lawrence je naprosto úžasná. Oscara si za roli Tiffany stoprocentně zaslouží. Very well done! /100 %/ ()

Fermat

Oskara hlavní herečce snad jenom za pohled v poslední fázi filmu, kdy začne číst dopis od Pata...a to mi připadá zoufale málo. ()

readan

Možno to aj bolo predvídateľné a zdĺhavé, ale bolo to takisto skvelo zahrané s talentovanými hercami. Je však škoda, že práve takýto sympatický pár v hlavných rolách musel skončiť v tak scenáristicky nevýraznom filme. Práve tá nevýraznosť môže zapríčiniť, že si o pár dní nebudem celý príbeh pamätať..Čo však musím uznať je to, že dej bol výborne zosynchronizovaný s hudbou..a tá sa mi naozaj páčila. Myslím, že Jen Lawrence získala zaslúženého Oskara. ()

simon84

Jo, tohle bylo něco pro měkotu jako jsem já. Komedie? nooo, ale jo, ty sceny s De Nirem docela vtipný byly, romantika byla lepší Docela zajímavě vybrané postavy, jak píše Verbal nymfomanka s maniodepresivním učitelem se dohromady ještě nedávali, jinak tradiční schéma. A mě to vůbec nevadilo, uteklo to příjemně, závěrečný tanec byl docela vtipný (v kontextu toho, co tančili ostatní, docela jim závidím tu odvahu). Takže dobrý a za 4. Jo a Lawrencka si toho plešouna zasloužila, byla výborná. ()

Erinien

Nemám ráda trapné scény, ještě víc je nemám ráda v romantických filmech. Tady byly asi tři který jsem musela proseekovat. Jinak docela zajímavý film, hezouncí hlavní hrdinové a naprosto divná komunikace. ()

warrenur

Pre mna znacny podpriemer. Romanticka komedia, v ktorej som neveril ani jednemu charakteru jeho prejavy. Ci uz slovne alebo "citove". A to je problem, pretoze ani romantiku som tam teda nevytusil. Naviac, cele mi to prislo akoby tahane babkarom v pozadi a nie ako prirodzeny beh udalosti a ten koniec s tancom a utekom popolusky z balu, nuz, tak take prvoplanove to isto nezhltnem. Dialogy ako z telenovely. Premrhany potencial. Slabota. ()

Grizzly odpad!

Neskutečná sračka. Všechny postavy jsou nehorázně dementí a patetický. Chápu, že je to film pro ubulený ženský, ale mne se z tý prvoplánový přecitlivělosti chtělo blít. Nejhorší na tom je, že je to klasická klišoidní sračkózní romantická komedie (ještě navíc špatná), která si hraje na něco extra a spousta lidí jí to žere. 2 hodiny života spláchnuté do hajzlu. ()

zahadum

áno..áno ja súhlasím..je to hysterické...je to ukričané....dokonca je to miestami dohnané za krajné medze čoho je schopný zdravý úsudok....muž chorobne zameraný na svoju v podstate už bývalú manželku robí veci ktoré sa nám zdajú veľmi pritiahnuté za vlasy.....je to "choroba menom láska " alebo len chorobná posadnutosť ktorú musel vyriešiť súd a pobyt v " blázinci " ? to nech si divák zodpovie sám....tu ide o filmové podanie..filmovú reč...v prvej polovici úderný a rýchly strih plný hlášok a kriku....situácia sa mierne upokojí začiatkom " tanečno - poštárskej dohody "....názov filmu je terapia láskou.....muž ktorý je " chorý " z lásky k jednej žene ....... no však ďalej je to jasné :) treba k tomu krásnemu filmu pristupovať bez toho aby sme si ho spájali s oscarom a myslím si,že sa budete dobre cítiť ak v tom zbesilom kriku a hystérie zbadáte vlastne veľký smútok ...on je tam..len je skrytý.... ()

Saur.us

Tolik ocenění a chvalozpěvů si sice snímek nezaslouží, ale bezesporu jde o jednu z těch lepších romantických záležitostí postavených především na neobvyklých rolích psychicky narušené ústřední dvojice a jejich neméně postiženému komparsu. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží