apostrof.

jedna z mala romantickych komedii na ktore ma priatelka prinutila ist a ma aj naozaj bavili a kludne by som si ju pozrel este... velmi zaujimavo napisany pribeh ktory skvelo dotvaraju paradni herci :) ()

Ondr@932

Pěkný a docela i vtipný romantický film! S mojí oblíbenou krásnou herečkou Jennifer Lawrence a sympatickým hercem Bradley Cooper ... Co víc si přát ... :-) Jsem nadmíru spokojen! 80% ()

Gixian

Scény, které se točili jen okolo dvojice Lawrence a Cooper, byly minimálně na čtyři hvězdy, zbytek postav a scén z filmu mě bohužel minul obrovským obloukem, a proto končím na třech. Jakkoliv pro mě byla Cooperova postava z počátku nesnesitelná, zvykl jsem si na ni a postavu Lawrence nešlo nemilovat. Jejich seznamování raněných a více (Cooper) či méně (Lawrence) vyšinutých duší bylo naprosto kouzelné. Škoda, že scénář k tomu přibalil tolik divných a úplně zbytečných charakterů kolem, které by bylo nejlepší prostě vystříhat. ()

bubblebobble

Dosť ukecané a dosť presladené no predsa neskĺza na úroveň priemerných romantických komédií. Presne niečo také človek občas potrebuje vidieť. Keď už nič iné, ten tanec bol taký romantický, že aj ja chladná to bytosť som podľahol a mohol mi na tvári zostať ten hlúpy úsmev (a nerobte sa, že ho občas nemáte aj vy :-). ()

pepa3rd

Zvláštní romantická komedie. Ono vlastně komedie to ani moc není a o sladké romanci se také moc mluvit nedá, i když film jistě dílem spadá do očekávaných kolejí romace, tak se ji zároveň i slušně vymyká. Jenže originální není zdaleka tolik, aby mi to vynahradilo chybějící emoce, respektive vyvážilo ty opačné, kdy na sebe lidi řvou a navzájem se perou a mlátí hlava nehlava. Zaměření na drama by mi možná sedlo maličko víc a nebo bych naopak vynechal ty pitomosti se sázením. I tak to rozhodně není špatný film a určitě si v tom člověk najde něco, co ho zaujme. Za mě slušných, a nadrprůměrných, 65 %. ()

Petyas

Hromada lidí s psychickými problémy narvaná do jednoho, strašně ukecaného, filmu. Kupodivu něco to ale ve mě zanechalo. Úplně přesně nevím co, ale něco na tom filmu je. Konec se mi opravdu líbil a ve finále to bylo i docela zábavný. Ne tak, jak bych očekával od místního hodnocení, ale špatné to nebylo. 60% ()

IPajule

Tento film s Bradley Cooperem a Jennifer Lawrence mě moc neoslovil a skoro do konce jsem se nudila krátce dlouhými konverzacemi a dialogy. Ke konci to dostalo trochu to napětí, jak to všechno skončí, ale to se dalo snadno uhodnout, že to skončí krásným Happyendem. Čekala sem o trochu více na Americké romantické drama. ()

cerbygerby

Začátek filmu hrozná otrava, nic se nedělo, nebo naopak se dělo ale bylo to nezáživný, poté co se poprvé spatřili oba blázni Lawrence a Cooper, tak mi byl celý film celkem jasný jak dopadne a skutečně tomu tak bylo.. takže pak se to trochu rozehrávalo, ale aby to mělo 2 hodiny, to fakt už bylo moc.. za mě jen slabý průměr 3* a 45% ()

barcisz

Upřímně jsem od tohohle filmu čekala mnohem mnohem víc,když už dostal všechny ty nominace. Ale nechápu za co,fakt velké zklamání. Trapná,laciná,americká rádoby romantikomedie,dialogy o ničem,stejně jako celej příběh a děj. Přes celou tu nudu jsem se nakonec prokousala až ke konci,který to o trochu zvedl. Ale jinak? bullshit a to jsem celkem milovník tohoto žánru,ale do toho to mělo daleko. ()

Stíba

Svěží, střelená, odlehčená romantická komedie, která zaujme svojí nekonvenčností. Moc příjemné překvapení, které k plnému hodnocení nemá daleko. ()

shereen

To si ze mě děláte srandu! Vždyť je to naprosto příšerný. Ty hlavní charaktery jsou totalně na odstřel. Celou dobu filmu se mi chtělo jen nadávat. Vůbec nechápu, jak může tahle blbost být červená a ty nominace - to je prostě záhada. ()

MissSimm

Mě osobně tento film nijak nezaujal, všichni na sebe pořád jen nesmyslně křičí a nic jiného se tam vlastně neděje. ()

tranquill

Taková neuroticky uřvaná romantická komedie, ale právě pro to trochu odlišné podání se mi líbila. De Nirovi role sedla naprosto na tělo. ()

anitae

V poslední době mě takovéhle filmy prostě nebaví, od milionu podobných filmů se liší snad jen tím, že oba hlavní hrdinové to nemají v hlavě úplně v pořádku a pak si spolu zatančí a jestli neumřeli tak tam spokojně žijí dodnes:) ()

Razzor_82

"Jsem jen bláznivá děvka s mrtvým manželem!“  Love story dvou bláznů a vzájemné utěšování bolesti  bez antidepresiv. Russellovo rafinované přetavení předlohy v režii. Je to citlivě herecky zahrané. Postavy se  pomalu charakterově vybarvují. Dvě zkrachovalé postavy, které spolu začnou trávit čas a zjistí, že mají společného mnohem více. Cooper jako maniodepresivní troska po propuštění z blázince pomalu hledá smysl života. Lawrence v roli křehce labilní ženy, která prožívá těžké období po ztrátě manžela. Hořký humor se skvělými dialogy.  Vše vkusně odlehčeno o vedlejší roli De Nira a další postavy. Tady nejde o tupou romantiku pro náctileté holky ale o nefalšovaný doják se srdcem a řádnou dávkou emocí. Taneční finále bylo blázninvě dojemné. 9/10 ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží