peiton

Poďme do oblakov a mám pri tom pocit,že teroristi sú všade..V pulzujúcom aero-thrilleri nie je nič také ako sa na prvý pohľad môže zdať a jeho úlohou je dokonale zmiasť diváka perfektne premysleným scenárom.Keď už si myslíte,že ,,neviditeľného" máte,BUM dokáže vás dokonale zviesť z cesty,keďže podozrenie tu padá na kohokoľvek.Liam Neeson sa opäť raz zhostil úlohy policajta alkoholika a týmto na seba strhol na chvíľu všetku pozornosť a podozrenie.Nedajte sa oklamať a v závere si držte klobúky zažijete ,,hladké pristátie". ()

Martin741

Reziser Jaume Collet -Serra natocil len priemerny film. Spociatku film vyzera uchvatne, lietadlo a pribeh na urovni. Co je vsak najhorsie, ku koncu scenar ostal bezradny a akcne sceny niekedy az samoucelne. Cele je to duchom v rannych 90. rokoch. Obavam sa, ze roku 2014 to uz ale fungovat nebude. 50 % ()

BarryLyndon

Hodně velká spokojenost, byl jsem napnutej jak struna od gatí Haliny Obrovský. A taky velký překvapení nad žánrem, ale hlavně jeho kvalitou. Akční to moc není, jsou tam asi tak 3 scény s akcí, ale za to hodně supr. Myslím, že budou hodně zklamaný lidi, co na to půjdou jako na další variaci Taken s nasraným Neesonem. Ty srovnání s Hitchcockem nejsou vůbec od věci. Potěšila Lady Mary a Peter Russo. :-) 8/10 ()

Nach

Film, který ve mě vyvolal obrovské očekávání velkého a nečekaného vyvrcholení. Celou dobu máme před sebou nějakou možnost, která na poměry Hollywoodu vypadá velice zajímavě, ale vše je ve druhé polovině a vysvětlením ztraceno v nenávratnu. Z atmosféry, která by se dala krájet zůstává jen ohrané klišé a několik postav, které mi moc k srdci nepřirostlo. Jde sice o průměrný kvalitní počin, ale zároveň i o promarněnou šanci na originalitu. Liam Neeson je skvělý herec a vše drží nad vodou. Bohužel, hlavně kvůli druhé polovině ta čtvrtá hvězda a možná i pátá utekla o dost velký kus. 70% ()

bourec

No, tak tohle je další film ze sbírky, kterej sem zařadil docela bezhlavě, a nekriticky.Z Neesona tady filmaři v čele s režisérem Serrou udělali slušnýho pitomce v první části příběhu(no!), aby na konci z něj byl hrdina.Je to vlastně stejně blbý jako cizinec ve vlaku.50%. ()

joker.george

Není to sice taková ,,zábava'' jako 96 hodin, ale i tak Liam Neeson ukazuje, že pokud dostane aspoň trochu zajímavý a chytrý materiál, tak stále dokáže obstojně předvést i akčního hrdinu, osobní problémy tomu jen napomáhají, protože šerifa polidšťují. Samotný plán únosců asi nestojí za zbytečné bližší prozkoumávání, ale jelikož během děje dokáže režisér dobře pracovat s atmosférou, napětím i paranoií, tak moc času na přemýšlení naštěstí nezbývá... ()

Joges

Samozřejmě by se tu dala najít spousta chyb jako vždycky a bla bla bla dalších komentářů hodnotící průměrný film. Za mně byl však Liam Nesson i scénář velmi přesvědčivý. Taktéž chválím mnoho dalších herců, aspektů i celkovou atmosféru filmu. Zkrátka jsem se bavil a po dlouhé době mohu říct, že návštěva kina nebyla zbytečná. ()

C0r0ner

Serra netočí kdovíjak dobré filmy, ale svým stylem se mi trefil do vkusu a tak každý jeho další kousek toužebně očekávám. Non-Stop je od první chvíle hodně napínavý thriller, který diváka nepustí až do konce, který je nakonec tím největším zklamáním. Čekal jsem nějaké geniálnější rozuzlení, ale i tak to byla velká paráda. 90% ()

dubinak

Pro mě absolutně průměrný, ničím nevyčnívající thriller z letadla, který asi do třičtvrtě stopáže může trochu drásat nervy, ale na konci tak nevýrazně vyšumí, je že škoda mluvit. Myslím, že všechna kritika na ten zkažený závěr byla už napsána a tak nemám, co bych dodala. ()

Wormboy

Veru tak. Fantasticka jazda od samotneho zaciatku, ktora tesne pred koncom vdaka scenaristickej nemohucnosti naraza na retarder a divak moze byt rad, ze vdaka silnym atributom, ktore film drzia pokope, zostava aspon ciastocne uchraneny pred frustraciou zo zaverecneho "rozuzlenia". ()

PROCESOR

Nechci jít s davem, proto tu nejsem, ale naprostý souhlas po přečtení cca.20x -30x komentářů. Perfektní začátek, napětí se dá krájet až ke zmiňovanému projevu k pasažérům. Tam se to začíná hodně lámat a o happyendu nemá smysl vůbec psát. Slabší průměr a není vyloučeno, že časem ještě 1x seberu... ()

Flynn

Liamovi role těch chladnokrevně uvažujících detektivů a policajtů prostě sedí... škoda, že na to nepřišel v ještě mladším věku.... na druhou stranu by se mohl zacyklit jako Charles Bronson a jeho Přání smrti 37 apod.... mno jinak fajn příběh, vše se tak nějak klasicky odevzdává na palubě letadla (už to tady párkrát bylo, nebudeme si nahlávat) a dá se to tak nějak odhadnout, že ono to tenktorkát zase dopadne dobře... Julianne Moore má takové zvláštní kouzlo a role jí slušela.... ()

pakobylka

Sice je tady na první pohled patrná usilovná snaha o jízdu - či vlastně přímo o let "NON-STOP", nicméně i tak si dějová linie vyšetří čas na osvětlování vesměs neveselých až tragických událostí ze života svých hrdinů. Snad aby odvedla pozornost od nadmíru složité a tím pádem i trochu nestabilní konstrukce zápletky, která evidentně nestojí na nejpevnějších základech. Spoléhá se víc na efekt než na poctivou práci, takže si od ní vcelku snadno zachováváte odstup. Odhadujete přitom stupeň sadismu scénáristů a režiséra - a víceméně nezúčastněně tipujete, zda, jak a kteří pasažéři své nedobrovolné dobrodružství ve zdraví přežijí. ()

necisty

Na začátku mě zarazila do oka bijící hloupost, kvůli které by nic z toho nemohlo fungovat, ale film měl takové grády, že jsem úplně zapomněl co to bylo :D. ()

Juto

„Non-Stop“ je nepretržitý akčný thriller s jednoduchým, ale pútavým príbehom v klaustrofóbnom prostredí. Kamerová práca je vzhľadom na taký úzky priestor vynikajúca a výkony sú tiež výborné. Dej ukrýva tajomstvo až do konca a diváci hádajú, kto môže byť terorista. 8/10 ()

campix

Nechte Liama Neeson lítat po Paříží, aby dával co proto všem členům gangu únosců, kteří mu unesli dceru a máte zaděláno na hit. Dejte ho do letadla plného lidí a máme tu problém. V kabině prostě není dost manévrovacího prostoru, aby mohl Jaume Collet-Serra rozjet nějakou zajímavější akce. A rozhodně snímek neutáhne ani zápletka, která má povážlivě mnoho děr. Non-Stop sice celkem svižně uteče, ale rozhodně v něm nenajdete nic zapamatování hodného. Klasická žánrovka, která vás rozhodně ničím neobohatí. ()

frings

A že to bylo naivní, s typicky americkýma kecama, místy nelogické a stále omílané téma? A já říkám, že jsem zažil skvěle adrenalinovou jízdu. A o to mi šlo, nenudit se ani vteřinu. Navíc báječná Julianne Moore. Jen ten lékař byl nějak mimo mísu. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu