BoXBe

Není co řešit. Je to vcelku napínavé a nevadí přitažení za uši ve prospěch klasického hledání vraha, kdy už jste schopni podezřívat v určitém okamžiku v podstatě všechny včetně režiséra a své vlastní manželky :) Vyústění a la Smrtonosná past 2 neurazí. Úkol splněn. Těšíme se příště na shledanou :) ()

dr.fish

Od filmu jsem dostal přesně to, co se od takového žánru dá čekat. Nehledal jsem v něm žádný vyšší smysl a ani logiku. Prostě jsem čekal jak to dopadne. Liam opět zahrál svou "typickou" postavu charakterního tvrďáka, to se od něj v poslední době čeká, neboť je to dobrý obchodní artikl. Zbytek je převzato z Připoutejte se prosím, které stále považuju za klasiku žánru. 75% ()

mortak

Promarněná příležitost. Chtělo to víc prokreslit jednotlivé cestující, a vůbec postavit celý film spíše na dialogu. Jenže Nonstop nakonec stojí pouze na Neesonovi, a všichni ostatní jen tak přihrávají, a to včetně Moore, která se o roli pomocnice musí dělit s letuškou. Výsledkem je, že je vám nakonec putna, kdo a proč to všechno spískal, a když přijde na motivaci, obracíte oči v sloup, a ta malá holčička vás dorazí. Jenže komu se chce psát chytré dialogy, když má k dispozici CGI letadlo, se kterým si může dělat, co chce, a kupu provařených klišé. ()

majo25

Nadupaný akčný triler s čiastočnou mysterióznou zápletkou, ktorá ma veľmi solídne tempo, neutíchajúce až do konca, charizmatického hl. hrdinu a fungujúcu akciu. Príbeh je síce iba priemerne napisaný, neobsahuje nič zložité, žiadne bokovky a sústredí sa iba na hlavnú líniu. Čo funguje, ale od istého času sa začne nielen hl. postava, ale aj vedljašie, správať divne a málo vieryhodne. Záver je už potom iba o výbuchu bomby a pristaní, čo sa mi zdalo trochu málo. Ale inak vďaka atraktívnemu zasadeniu do uzavretého priestoru lietadla veľká spokojnosť. ()

aniabo

Klasická letadlová žánrovka tohleto, byla jsem až do konce napnutá jak drátek, vypíchávám herecký výkony, poněvadž vážně neni jasný, komu se dá věřít. Teda, Liam Neeson je jediná jistota, protože je stejnej jako v každym jinym filmu. Oceňuji akční cliché typu zpomalený záběr na zbraň letící vzduchem přímo Liamovi do tlapy (o humor tudíž taktéž není nouze). ()

alchac

Notyvolé. Očekával jsem pouze recyklát Kurtovy ohrožené sedmsetčtyřicetsedmičky a nebýt mé oblíbené zrzavé MILFky (no dobře, spíše GMILFky, ale gé negé, stále je schopna mi rozhasit karpál), místo do kina bych patrně své kroky vážil do nějakého skutečného nonstopáče. Po konzultaci s Wacoslavem však vyhrála filmová verze a musím říct, že naštěstí, neb jde o brutálně adrenalinově vytuněnou smrtonosnou past č. 2! Nutno říct, že Qui-Gon McClane se nám sice rozjíždí trochu pomaleji, nicméně ve finále by z něj nejeden džedáj závistí hodil šavli. Světelnou. Do žita. Takže byť v základu jde o do zraku mlátící agitačně glorifikační pomníček maršálů civilního letectva hrající všemi odstíny modré, neváhám a pálím všemi pěti. ()

bk81

Slusny a napinavy thriller, ktery bohuzel s rozuzlenim a koncem ztraci na dosavadni kvalite a o tu jednu hvezdicku prichazi. ()

URBAN

Liamovi to jeho drsnáctví nijak nežeru , ale tentokrát mě přesvědčil . Z relativně obyčejného filmu , který jsme tu už viděli několikrát dokázal udělat něco víc než jen lacinou frašku . Možná to má v sobě ty zaběhlé klišé , ale narozdíl od ostatních dokáže tento film upoutat po celou svou délku . ( 7.7.14/MAC ) ()

panMartin

Mám takový pocit, že Liam Neeson posledních několik let hraje stále dokola ty samé role. Na začátku filmu mi přišli podezřelí všichni ale postupem času jsem tomu přicházel na kloub. Ze začátku sice funguje napětí a atmosféra, jenže to se postupem času začne vytrácet až úplně zmizne! Přesto jde o solidní podívanou, kde po úvodním klidnějším rozjezdu se pořád něco děje. Dobrý, napínavý film s fajn Liamem a několika nesmysly, ale to by se dalo překousnout. Ale ten závěr byl moc přitažený za vlasy a neskutečně americký. ()

reky

Co začíná jako solidní 4 hvězdičková podívaná mající opravdu parametry thrilleru, končí jako (nechtěná) komedie, kde je všechno špatně. Opravdu. Nechápu, na čem jeli scénáristi při psaní posledních cca 15 minut. Naštěstí to zachrňuje opět švihák Neeson, bez něj bych šel v hodnocení možná ještě níž. ()

Sabrewulf

Před pár dny jsem viděl Úsvit planety opic. Začátek se mi nelíbil. Pak se to o hodně zlepšilo. Předevčírem jsem viděl X-Men: Budoucí minulost. Začátek se mi nelíbil. Pak se to o hodně zlepšilo. Včera jsem viděl NON-STOP. Začátek se mi nelíbil. Nezlepšilo se to. Po hodině vypnuto. EDIT: Dokoukáno celé a je to hrozná patlanina. ()

otík

Dnes už asi tradiční "neesonovka", ve které se hlavní tvrďák zválcovaný životem dostává na životní křižovatku, kde buď mu to vyjde a udělá konečně dobrý skutek, nebo skončí jako zapomenutý ubožák. Místy docela překombinovaná, místy ale taky docela prázdná akční jednohubka, která rozhodně fanoušky žánru potěší svým old-schoolovským přístupem. Nic víc, nic míň. ()

Gonzi

Takový adrenalinovější thriller. Děj příjemně odsýpá, ale akce je tam pomálu - což by nevadilo nebýt opravdu jednoduchého scénáře o kterém si nemyslím, že bude fungovat i napodruhé. ()

Cedr

Liam Neeson v klasické ukázce typecastingu. Oproti "předchozímu" Unknown se Non-Stop snaží předvést trochu šťavnatější námět a celkem to funguje. Aspoň tedy ze začátku. Problém je, že scénáristé si v poslední třetině vzpomenou, že vlastně točí mainstreamovku a aby vše bylo divácky a popcornově korektní vše nakonec pěkně do lati učešou mixem klišé a stupidit. Nic proti snaze oslovit box-office ale moment kdy se vše zlomí a z velmi nadějného thrilleru se stane céčková TV epizoda úrovně Walker, Texas Ranger bije tak do očí až je to k pláči. ()

chelseaman22

Díky věčně atraktivní Džúlijáně to bylo ků:l! Zbylý komplot spočívající zejména v běhání po letadle ve sneakers, masturbování na těch mrňavých záchodcích, seanci s heroinem tamtéž, občerstvování v minibaru Džekem či osočením Araba ze statutu, že je Arab.To vše a zároveň nic nám bylo poskytnuto ke konzumaci! Budu doufat, že kvůli zpátečnímu letu se už nebude dělat podobní humbuk! 65% Celosvětový výdělek k 12. 8. 2014: $198,742,160, což je 3,97 násobek budgetu ()

VaHo

Tempo je rychlé, zvraty jsou napínavé a zápletka je zajímavá. Jen toho pachatele jsem správně otipoval do prvních 15 minut. To mi ale může být jedno, protože sledovat Liama Neesona se sveřepým výrazem ve tváři, kterak s pistolí v ruce pobíhá po letadle a vyvádí psí kusy, je radost. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu