jjjerry

Těžké hodnocení. Liam Neeson byl super. Scénář místy trošku pokulhával, pár nelogičností a zbytečných náhod. Co mě ale bavilo bylo napětí. Za mě bych více propracoval tu osobní stránku hrdinu, pochybnosti o sobě samém. ()

suboss

Škoda toho záveru, ale aj napriek nie veľmi reálnemu vyvrcholeniu celého príbehu sa mi film páčil. Medzi 3 a 4 hviezdičkami. Priklonil som sa ku 4, lebo to je asi prvý film, v ktorom mi pán Neeson nevadil. ()

R.R.R.Remeck

Napätie od začiatkuaž do konca s menšími prestávkami. Scénaristi sa pohrali s hlavným hrdinom(príbehom) a nemôžem im nič vyčítať. ()

Miska2712

Veľmi podobný film ako všetky ostatné o lietadlách, atentátoch atď. Réžia a spracovanie filmu sa mi páčilo, miestami to dokonca bolo aj napínavé. Nemôžem povedať, že všetky filmy tohoto typu sú rovnaké, ale pointa sama o sebe je podobná. Čím sa réžia líšila je celkové zamotanie príbehu, kde sa používajú psychologické ťahy na diváka s otázkou ,,kto to vlastne je?,, Znova by som si tento film nepozrela, ale do rebríčka dobre hodnotených a pozretých mojich filmov sa pridáva :) ()

hony23

V dnešní době je asi vážně těžké napsat originální scénář k akčnímu thrilleru, protože teroristi už byli několikrát v letadle, ve vlaku i na lodi a je těžké přijít s něčím novým. Takže tu máme esemeskujiciho teroristu mezi spolucestujícími v letadle a akčního hrdinu, který se ho snaží odhalit. Zápletka by to byla dobrá, nebýt spousty nelogičností, kterými je děj vyšperkován. Na druhou stranu film ubíhá celkem rychle, je tu akce i napětí, takže až na slabší závěr se to vidět dá. ()

rigby

Liam Neeson opět v akci. A není to špatné. Film má strhující tempo, které nenechá diváka chladným a udrží ho po celou dobu ve střehu. Nic nového ale nečekejte, jedná se o směs již známých katastrofických klišé. Nakonec všechno dobře dopadne a nechybí nezbytný láskyplný závěr. Výborná práce. 3+ ()

Miko55555

Niekde do polovice vážne výborný a napínavý film, ktorý sa z ničoho nič zmení na trápne americké akčné Béčko. Škoda, malo to potenciál stať sa super filmom. ()

CRAZYGOBLIN

Myslím si že opět film z Liam Neesonem se opravdu povedl. Mě velice překvapil hlavně v napjatosti. A určitě pět hvězdiček si zaslouží. :) Pro ty kterým se líbil film 96 hodin je to jako vyšitý :) ()

DjLibnei

Musím snížit, protože když si položím otázku, co od toho filmu scénáristé očekávají, tak si neodpovím... Neuvěřitelné klišé s žádnými efekty řadí tenhle film mezi podprůměr, ze kterého vyčnívá jen herecké obsazení Liama Neesona. Opravdu film bez překvapení, vše 1000x ohrané, navíc na oko ne příliš zajímavé. Tenhle film nemůže v dnešní době v takové konkurenci obstát! A rozpočet $50miliónov? To tedy nevím za co....... ()

SamaelMors

Parádní film, který jsem si pustil jako kulisu pro usnutí. Nakonec se z něj vyklubal neskutečně napínavý, dějově nabitý a kvalitní snímek. Hlavní herec je sympaťák a tak se film dobře sleduje, bez praní se s jeho charakterem. Film neztrácí napětí, jen trochu zklame infantilní závěr, objektivně 4,5 hvězdičky... takže jen 4 :D ()

mucho3

Dnes již klasická "Neesonovka",která nezklame,ale ani kdovíjak nenadchne.Liam je velmi charismatický herec a utáhne i slabší filmy,96 hodinovkou nastavil luxusní level a těžko jej bude překonávat.... ()

hippopetr

Napinavy a velmi povedeny akcni thriller.. Film ma spad a urcite se nebudete nudit, do posledni chvile netusite kdo ze chce tech 15 milionu a jak umiraji ty lide v letadle.. ()

TonoM

Liam Neeson nejlepší herec do Akčního Thrilleru na světě! svělou roli mu dal režisér Serra která mu výborně sedla! 8O% ()

Richi007

Liam už by měl zkusit konečně nějaký jiný žánr, přeci jen už to není mladý moudrý muž, který učí padavánky. Například role otce nějakýho akčního hrdiny by mu i slušela. Jinak film není vymyšlen až zas tak špatně, ale jak už tu někdo psal, tak 62 letý děda umí esmeskovat rychleji jak leckterá třináctka. Celý příběh má jednu vadu. Záporáci se ukážou ve stylu "ahoj, tak jsme tady a to my dva jsme si tu s tebou písali, dobrý ne?" Nebyla by marná závěrečka spíše na zemi ve stylu, teď mi došlo, kdo za tím celou dobu stojí. Takže sumasumárum tři hvězdy: 1 hvězda: dost dobře udělaná reálnost letícího letadla oproti jiným filmům, druhá za nápad a třetí za ten efekt psaní a videí z mobilu. ()

fafejt001

Tak jsem myslel , že dám tři , ale od poloviny jsem musel přidat jěště jednu . Napětí to mělo a i když konec se dá tušit , byl jsem rád , že byl konec . Liam opět ve formě , jen ty letušky nějak , no nevíím , také čudné . Holčička byla přirozená a pocit při startu znám také dobře . Julianne neměla moc prostoru rozehrát svou roličku , což je škoda . Dramatičnost to však vyrovnala . A na to , že scénář psali tři klucííí , tak nebyl z toho paskvíl , jak to tak většinou chodí . Napsali to solidně . Jen hned v úvodu na letišti ,, my byl ten rozhovor s tím brýlatým ,, celkem podezřelý . Jsem rád ,, že jsem trefííl . I tak mne klucí napínali , teda scénáristi . Dobrý výběr cestujících dodal filmu napětí a grády . Sumasumárum dobrá podívaná na sobotní večer . Myslím , že Collet - Serra ,, jěště natočí pár dobrých filmů . Těšíme se . Tož tak . ()

Paserak

Liam Neeson v zajetí moderních technologií. Líbil se mi nápad s rotací smsek v obraze. To bylo originální a nové. Jinak musím pochválit i scénář. Fajn biják. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu