Khumbac

Takže... i když bych Moorovou sprznil i v 55ti, tak zde mě srala už od začátku. Díval jsem se na to soustředěně a asi to byla chyba. Spíš mi jde debilně zakončený závěr. Liam to zahrál dobře, nemůže za to, že mu naordinovali takový debilní konec. Myslel jsem, že dnes už bude standartem, že jakýkoliv akční film bude hodnocen jako béčko, ale když kouknu na hodnocení tak fakt čumím. Není tomu tak. V čem spočívalo napětí? Odpověď je nasnadě: V tom, že divák nevěděl, zda si z něho dělá srandu rejža nebo scénarista. Ale vysvětlím si to jinak...film prostě sloužil pro fucking-TV fandy. ()

UhLee

(7/10). Existuje nespočet akčních filmů s Liamem Neesonem. Překvapivě jsem jich moc neviděl, takže jsem byl v očekávání jaké to bude. Musím konstatovat, že úvod filmu byl impozantní. Divák je vhozen do naprostého neznáma a musí si domýšlet jednotlivé dílky skládačky příběhu, které odezírá z odvíjení děje. Postava, kterou hraje Liam Neeson má typické charakterové rysy, které byste od takového filmu očekávali. V tomhle směru toho nemá Non - Stop moc co nabídnout. V čem je však jeho ohromná síla, tak to je práce s napětím, které by se dalo v některých scénách krájet. Scéna s vyzváněním byla intenzivní a krve by se ve mně nedořezal. Takových filmů jsem moc neviděl, takže to na mě fungovalo a hltal jsem každou scénu a odkývání tajemného nepřítele. Kde však film začíná pokulhávat, tak to je samotný závěr, kdy se komorní pojetí filmu přehoupne na poněkud nereálnou podívanou. Zvlášť odstranění hlavního padoucha pomocí zpomalovačky mi přišlo opravdu úsměvné. ()

Jizni Tlapa

Je to lehčí mix Přepadení ve vzduchu a 96ti hodin. Neeson je obyčejně dobrý jako vždy a když sází kopance a lokýtky, hezky se na něj dívá. Snímá ho totiž lehce roztřesená kamera a choreografie,která jeho údery doprovází, je vyvedená přesně a líbivě. Je to prostě "Hloupý Honza", který si jen tak zalétne érem,aby nakopal vyděračům jejich nenažrané zadky... Veliká škoda nezajímavého závěru a hlavního důvodu, proč ten všechen humbuk vůbec začal... čtyři v hodnocení jsou adekvátní ()

Honzíno

Nebýt klasického mustru na konci, zahřálo by mě to mnohem víc. Tam, kde odvaha tvůrců Neznámého pustila za hranice běžného thrilleru, uzdidržení naopak výrazně přibrzdilo Non-stopáka a shodilo ho z hrušky důmyslně budovaného napětí těsně před špičkou. Oslí můstky a berličky neřeším, ty nějak patří k žánru. Supr bitky, herci a režie. ()

Qitek

Slabší tři hvězdy. Malinký posun dua Neeson (jako vždy charisma prodá vše) Collet-Serra od "Neznámého", ale opět stejný problém! Začátek nás vnadí na tajemnost, která je svým způsobem docela dost lákavá a funguje i napětí. Jenže čím více se blížíme ke konci, tím více začíná docházet scénáristům kyslík, tempo se vytrácí a Non-Stop se řítí střemhlav do béčkovitosti, jen ne v tom dobrém smyslu slova! Nechtěně vtipné scény střídají scény až nerealisticky trapné (závěr). Škodaa. ()

Gothar

Dobrý akčný thriller, kde napätie vydrži až do začiatku finále. Páčilo sa mi, že divák nevie kto je skutočný únosca a to posilňuje atmosféru. Záver je plný klišé, ale nie je zbytočne natiahnutý. 75 % ()

Mirokukii

Dejte Liam Neeson do ruky mobil a máte hit. Perfektně rozehrano. Hutná klaustrofobická atmosféra nočního letu, s více než stovkou podezřelých, se stoupajícím napětím a osamělým hrdinou, kterému se vše hroutí pod rukama, pokud zrovna nedochází k velmi těsnému souboji (to má potom svoje ruce velice přesné). Přítomnost blbostí a klišé až v závěru, který je ale pro změnu opravdu heroický. Parádní Neeson, jemuž to v téhle pozici prostě šlape jako hodinky. PS: A jeden skvělý headshot. ()

kinghome

Když jsem si pouštěl Non-stop, tak jsem si říkal, že půjde jen o další akční slátaninu s Neesonem, kterých se teď vyrojilo nějak hodně, ale mýlil jsem se. Jde o úžasný akční Thriller v letadle, kde můžete společně s Liamem hádat, jaká svině je ten "únosce" a vrah a proč dělá to, co dělá. Ze začátku naprosto dokonalá akce, fakt jsem netušil co příjde dál, jak dokáže únosce zabít ty lidi, ale bohužel to pak celý trochu zabíjí ten proslov na konci a otočení celé role Liama. Takže je to dokonalej thriller, kterýmu jsem chtěl dát 5*, ale posral ho konec, který se vůbec nepovedl, né že by vybrali špatně toho únosce, já jsem ho netušil až do konce, to bylo fakt skvělý, ale něco tomu chybí a jsou tam věci, který prostě ten film kazí, škoda. ()

FaceMan

S Liamom sa v posledných rokoch roztrhlo vrece a hrá v dobrých žánrovkách. Slušný thriller, ktorý má prekvapivo dobrú atmosféru. Viem že pozerať sa niekedy skoro dve hodiny jak sa film odohráva iba v jednom prostredí človeka nebavý. To som si hovoril ja u tochto filmu ale mýlil som sa. Od začiatku to ide svyžným tempom až do konca. Dokonca som bol chvíľu na konci aj prekvapený. Ale nebudem vám to tu spolierovať. ()

ecceHOMMO

Prišlo mi to celé akési moc povedomé a neoriginálne. Zlé to nebolo, ale oproti iným filmom s Neesonom to nemalo potrebnú "nadstavbu". ()

LiborGondek

Liam Neeson a Julianne Moore stejně dobří, jako vždy. Scénář celkem povedený, zajímavá zápletka, pořád se něco děje. O jednom z únosců jsem si to myslel velmi dlouho, že jich bude nakonec víc jsem nečekal. Non-Stop se mi líbil, po dlouhé době zase jeden lepší film s letadlem v hlavní roli. 75% ()

Dado

Liam Neeson opäť ťahajúci ďalší zaujímavý počin, ktorý vďaka svojmu neutíchajúcemu tempu nedovolí divákovi ani len na chvíľu odlepiť pohľad z obrazovky. V konečnom dôsledku celý projekt mohol dopadnúť lepšie, nebyť scenára, ktorý najprv dokázal perfektne zamotať hlavy divákom a potom asi aj samotným scenáristom, pričom to v závere vyzerá, akoby sa tí jednoducho vykašľali na akékoľvek premyslenejšie vyvrcholenie deja a režisérovi hodili na stôl prvé zakončenie príbehu, ktoré im napadlo. (65%) ()

Tinne

Hodně napínavé, opravdu jsem až skoro do odhalení nevěděla kdo je vrah a jaké má pohnutky. Konec byl typicky americky blbý, asi bych jinak dala jen za tři, ale Liam je srdeční záležitost a tyhle role mu opravdu sednou ... ()

Johnny.ARN

Neeson v ďalšom skvelom thrileri, ktorý je plný napätia, má skvelú réžiu a scenár, ktorý neprekuknete hneď na začiatku. Ďalší skvelý Serra, Neeson vo forme, situáciu zvládal a zrzavá Moore, ktorá sa to snažila celé odľahčiť. Najlepší thriler poslednej doby. 4 z 5 ()

ivan_drago

Při projevu hlavního hrdiny o jeho alkoholismu a nedobrém otcovství se mi kroutili šlajfky a vůbec je ve scénáři strašně moc účelových míst a to film dost zadrhává... i přes to ale napne obstojně, až tedy na ten super mega twist na konci... Pěkně navozená stíšněná atmosféra a paranoia v postiženém letadle... Nevím proč se všichni tvůrci snaží za každou kurva cenu šokovat a ne přirozeně film vyplynout... ()

Yesqward

Ďalší zo Serra-Neeson thrillerov ma veľmi prekvapil a potešil! Film z prostredia, ktorého sa najviac obávam mi naozaj sadol! Výborné napätie, zápletka, na koniec aj dobrá akcia, len trošku nedotiahnutý koniec, ale ináč veľmi podarený film, a dúfam že podobných thrillerov bude viac! 90% ()

Mrkvič

Pardání atmosféra a také nečekaně hodně povedený Liam Neeson. Zpočátku jsem si říkal, že to bude další z řady jeho poslední dobou stejných filmů. Platí to ale jen napůl. Tady je to zlomenější chlap, který diváka v průběhu filmu párkrát překvapí. Oproti svým starším filmům (Orphan a Neznámý) se vyšvihl i režisér. Snad to není jen prací scénáristů, kteří si se svou prvotinou moc hezky pohráli. ()

JimmyII

Skvělý námět, zpočátku solidní napětí a mysteriózní atmosféra, úplná real-time whodunnit detektivka v letadle. Už chybí jen inspektor Trachta, který by ale zločin možná vyřešil elegantněji než v alkoholu a depresi ztracený Neeson - už je těch temných detektivů trošku moc. Film však pořád většinu času baví, napětí a nervozita graduje, ale jak psal POMO, scenáristi zápletku nakonec zprasí, po 90 minutách najednou odhalení pachatele, bum, bitka a jsme (SPOILER? Ale kdeže...) šťastně na zemi, všechno strašně rychle a nějak nemastně, neslaně. Takže to nepříjemné šimrání v žaludku, co jsem celou dobu měl, nebylo ani tak dílem filmu, jako spíš mých obav z létání. Non-stop ujde, ale že bych na něj chtěl koukat non-stop, to teda ne. ()

Sfinkter

Mezi "vzdušnými" thrillery průměr, sice chvílemi nevíte, na čem jste, ale vše spíše působí jako vycucané z prstu, než jako poctivá scénáristická práce. Neeson a Moore fajn. ()

Lachtaan

Přesně pro tyhle role neústupných tvrďáků Neesona tolik obdivuju. Míval jsem ho i v oblíbených hercích, performance mnohých jiných mě ale přesvědčily, abych jej nahradil. To vůbec ale nevadí tomu, že pokud nejsou fámy o jeho odchodu od akčních rolích pravdivé, uvítám další nářezy, jako byl pro mě velmi povedený Non-Stop. V letadlovém prostředí já můžu vidět jako milovník létání i film, který by mi jej měl spíše zprotivit, či mi nahnat strach. A právě tenhle snímek mi spíše navnadil na to, abych se do letadla začal zase těšit, než abych se měl bát i málo pravděpodobné události, jako je vykreslena v tomto filmu. Těším se, co v lednu Liam předvede v obdobně laděném filmu Cizinec ve vlaku. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu